mis

Artykuły - Mis (12)

 • "Tłuste misie" ministra Sienkiewicza

  "Tłuste misie" ministra Sienkiewicza

  Do historii polskiej polityki podatkowej na pewno przejdzie jedno zdanie ministra spraw wewnętrznych, ujawnione przez tygodnik "Wprost".
 • Przyjęty wniosek o układ ratalny wszelkich zobowiązań wobec ZUS

  Motor Trade Company S.A. informuje, iż został przyjęty wniosek o rozłożenie na raty należności z tytułu składek ZUS stanowiące pomoc de mini mis / pomoc indywidualną przeznaczoną na naprawę szkód wyrządzonych przez klęski żywiołowe lub inne nadzwyczajne zdarzenia za okres 09.2012 - 07.2013. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 13 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Osoby reprezentujące spółkę:Adam Magaczewski - Prezes Zarządu
 • Miś Uszatek i "syndrom porzucenia"

  Miś Uszatek i "syndrom porzucenia"

  Miś Uszatek, Pingwin Pik Pok i Trzy Misie zagrały razem w jednym filmie. Obok nich na planie pojawił się Zajączek Parauszek. Wszystkie postaci wystąpiły w spocie promującym przekazanie 1 proc. podatku na polską animację dla dzieci.
 • Sabrina z przebojem lata?

  Sabrina z przebojem lata?

  Sporą popularność zdobywa brytyjska wokalistka Sabrina Washington, niegdyś występująca w girlsbandzie Mis-Teeq. Jej solowa piosenka "OMG (Oh My Gosh)" to poważny kandydat na przebój tegorocznego lata.
 • Giełdowe misie tracą najszybciej

  Giełdowe misie tracą najszybciej

  Groźba rozpadu koalicji raczej nie stanie się zapalnikiem głębszej korekty. Jednak od dymisji Andrzeja Leppera indeksy się osuwają. Cały rynek w ciągu dwóch dni zjechał 2,19 proc. Jeszcze szybciej pikowały wskaźniki średnich i małych spółek. MWIG40 spadł 4,24 proc., sWIG80 zaś 3,40 proc. Klienci towarzystw funduszy inwestycyjnych bądź otwartych funduszy emerytalnych odczują to na własnej kieszeni.
 • Video, DVD: "Troskliwe misie"

  Video, DVD: "Troskliwe misie"

  W czwartek, 12 maja, na video i DVD (do sprzedaży) debiutuje animacja "Troskliwe misie". Wśród materiałów dodatkowych, o jakie wzbogacone są płyty z uroczą opowieścią, znaleźć można między innymi zwiastuny innych zabawnych animacji oraz grę-układankę.
 • Mis-Teeq-Biografia

  Mis-Teeq to trzy młode brytyjskie wokalistki Alesha, Sabrina i Su-Elise. Dziewczyny szturmem zdobyły rodzime listy przebojów w styczniu 2001 roku swoim debiutanckim singlem "Why". Również ich 4 kolejne piosenki "All I Want", "One Night Stand", "B With You" i "Roll On/This Is How We Do It" zagościły w pierwszej dziesiątce notowań w Wielkiej Brytanii. Debiutancki album zespołu "Lickin' On Both Sides", który premierę miał w październiku 2001 roku, aż dwukrotnie pokrył się platyną. Na dziewczyny p
 • Mis-Teeq: Szczęście w nieszczęściu

  Mis-Teeq: Szczęście w nieszczęściu

  Brytyjskie trio Mis-Teeq może mówić o sporym szczęściu. Dziewczyny wyszły bowiem bez szwanku z wypadku, w którym ich limuzyna zderzyła się z policyjnym Jeepem.
 • Mis-teeq podbijają Stany

  Mis-teeq podbijają Stany

  Brytyjskie, żeńskie trio Mis-Teeq przygotowuje się do podboju Stanów Zjednoczoych. Panie są podobno bardzo zdeterminowane, by odnieść sukces za Oceanem, z drugiej jednak strony zdają sobie sprawę z tego, że zadanie to nie będzie należało do najłatwiejszych.
 • "Bardotka" walczy o misie

  Brigitte Bardot, legendarna francuska aktorka od lat walcząca o respektowanie praw zwierząt, tym razem zaatakowała rząd chiński. Gwiazda domaga się, aby władze Państwa Środka wypuściły na wolność wszystkie czarne niedźwiedzie azjatyckie, trzymane w niewoli ze względu na żółć wykorzystywaną w celach medycznych .