Mirosław Zbrojewicz

Artykuły - Mirosław Zbrojewicz (7)

 • ​Mirosław Zbrojewicz: Jestem psiarzem

  ​Mirosław Zbrojewicz: Jestem psiarzem

  Mirosław Zbrojewicz traktuje swoje zwierzęta, psa i kota, jak członków rodziny. Twierdzi, że z 11-letnim psem Borysem osiągnął doskonałe porozumienie. Z miłości do zwierząt gwiazdor został ambasadorem kampanii "Dopasowani kompani", której celem jest promowanie świadomej adopcji. Aktor przekonuje, by przygarniać psy o charakterze i potrzebach zbliżonych do osobowości i stylu życia właściciela.
 • Mirosław Zbrojewicz: Pies zamiast dziecka?

  Mirosław Zbrojewicz: Pies zamiast dziecka?

  Mirosław Zbrojewicz rozumie miłość, jaką ludzie obdarzają zwierzęta. Sam traktuje swojego psa i kota jak członków rodziny. Nie widzi nic zdrożnego w urządzaniu zwierzakom imprezy urodzinowej, tak jak zrobiła to Karolina Korwin-Piotrowska. Uważa natomiast, że w miłości tej należy zachować umiar, tak aby niechcący nie skrzywdzić pupila.
 • Mirosław Zbrojewicz śpiewa szanty

  Mirosław Zbrojewicz śpiewa szanty

  Już ponad 160 razy Mirosław Zbrojewicz użyczał swojego głosu w filmach, animacjach i grach komputerowych. Bywał Wilkiem ze "Shreka", wrogiem Batmana i trollem z "Hobbita". Strzępił język w "Battlefield", a jako klaun-maskotka PlayStation szczerzył kły w "Twisted Metal". Teraz popularny "Grucha" dopisał do CV dubbing w przygodowym hicie "Kapitan Szablozęby i skarb piratów". W wielkim przeboju skandynawskich kin opłynął siedem mórz, nauczył tytułowego bohatera języka polskiego i udowodnił, że gdy wieje wiatr i szumi morze - każdy pirat śpiewać może!
 • Mirosław Zbrojewicz rozmawia z owcą

  Mirosław Zbrojewicz rozmawia z owcą

  Bardzo Dobre Maniery - program PCK mający na celu walkę z niedożywieniem wśród polskich dzieci - działa już w 11 miastach. Filmową lekcję Bardzo Dobrych Manier możemy teraz zobaczyć w wykonaniu znanego z filmu "Chłopaki nie płaczą" Mirosława Zbrojewicza oraz owcy Tadeusza.
 • Widmo średniowiecznej klątwy

  Widmo średniowiecznej klątwy

  19 sierpnia na ekrany kin trafi widowiskowa koprodukcja polsko-słowacka "Latający mnich i tajemnica da Vinci", w obsadzie której znaleźli się m.in. Paweł Małaszyński, Mirosław Zbrojewicz i rosyjski aktor Aleksandr Domogarow. Niewiarygodne, zagadkowe zajścia na planie każą sądzić, że nad filmem zawisło widmo średniowiecznej klątwy!
 • Małaszyński ogniem i mieczem

  Małaszyński ogniem i mieczem

  19 sierpnia na ekrany polskich kin trafi widowiskowa koprodukcja polsko-słowacka "Latający mnich i tajemnica da Vinci" opowiadająca o narodzinach jednej z najbardziej zdumiewających legend XVIII-wiecznej Europy. W filmie wystąpili znani polscy aktorzy: Paweł Małaszyński, Mirosław Zbrojewicz i Jerzy Nowak.
 • Polski Darth Vader

  Polski Darth Vader

  W Kopenhadze zakończyły się prace nad polskim dubbingiem niecierpliwie oczekiwanej kolejnej odsłony "gwiezdnej sagi", obrazu "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów", informuje serwis dubbing.pl. Reżyserem polskiej wersji historii jest Jacek Rozenek. Dart Vader przemówi głosem Mirosława Zbrojewicza.

Zdjęcia - Mirosław Zbrojewicz (7)

 • film.interia.pl
  Mirosław Zbrojewicz: Najczęściej gra gangsterów
 • film.interia.pl
  Mirosław Zbrojewicz: Najczęściej gra gangsterów
 • film.interia.pl
  Mirosław Zbrojewicz: Najczęściej gra gangsterów
 • film.interia.pl
  Mirosław Zbrojewicz: Najczęściej gra gangsterów
 • film.interia.pl
  Mirosław Zbrojewicz: Najczęściej gra gangsterów
 • film.interia.pl
  Mirosław Zbrojewicz: Najczęściej gra gangsterów

Filmy - Mirosław Zbrojewicz (6)