Mirami

Artykuły - Mirami (12)

 • Mirami w nowym składzie ("Instynktyvno")

  Mirami w nowym składzie ("Instynktyvno")

  Poniżej możecie zobaczyć najnowszy teledysk tanecznej grupy Mirami, która w Polsce znana jest z przebojów "Sexualna", "Summer Dreams" i "Amour".
 • Mirami: Gorący hołd dla Polaków

  Mirami: Gorący hołd dla Polaków

  Na naszych stronach możecie zobaczyć wakacyjny teledysk "Holiday" - duet Ukrainek z Mirami i grupy Crystal Lake.
 • Francuska miłość od Mirami

  Francuska miłość od Mirami

  Jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Warszawie była ukraińska grupa Mirami. Dziewczyny - pamiętane z przeboju "Sexualna" - powracają z nowym singlem po wypadku samochodowym.
 • Sylwestrowa Moc Przebojów: Kogo zobaczymy w Warszawie?

  Sylwestrowa Moc Przebojów: Kogo zobaczymy w Warszawie?

  Po raz piąty w stolicy w ostatnią noc roku odbędzie się Sylwestrowa Moc Przebojów organizowana wspólnie przez Telewizję Polsat i Warszawę.
 • "Wielki Ogień" dla Miry Kubasińskiej

  "Wielki Ogień" dla Miry Kubasińskiej

  "Wielki Ogień" - II Ogólnopolski Festiwal Bluesowo-Rockowy im. Miry Kubasińskiej - odbędzie się w najbliższy weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim. Impreza ma upowszechniać dorobek wokalistki.
 • Pamięci Miry

  W połowie lipca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się II edycja festiwalu im. Miry Kubasińskiej, nieżyjącej wokalistki grupy Breakout.
 • Mira Kubasińska nie żyje

  Mira Kubasińska, legenda polskiego rocka i bluesa, zmarła we wtorek, 25 października, w szpitalu w Otwocku, w wieku 61 lat. Artystka miała rozległy zawał serca. Takie przeboje, jak "Gdybyś kochał, hej" i "Na drugim brzegu tęczy" w latach 70. znała cała Polska.
 • Mira Nair: Indie w Hollywood

  Mira Nair: Indie w Hollywood

  Mira Nair ("Monsunowe wesele", "Histeryczna ślepota", "Vanity Fair") połączyła swe siły ze scenarzystą Jasonem Filardi ("Wszystko się wali") - twórcy przygotowują dla studia 20th Century Fox remake przeboju rodem z Bollywood, filmu "Munnabhai M.B.B.S.".
 • Mira Nair znowu ekranizuje

  Mira Nair znowu ekranizuje

  Mira Nair ("Monsunowe wesele"), która otrzymała niedawno propozycję wyreżyserowania filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa", ogłosiła podczas trwającego obecnie festiwalu w Wenecji, że przygotowuje filmową ekranizację powieści Jhumpy Lahiri, "The Namesake". W 2001 roku autorka książki otrzymała za swe dzieło nagrodę Pulitzera.
 • "Harry Potter 5" wg Miry Nair

  "Harry Potter 5" wg Miry Nair

  Indyjska reżyserka Mira Nair, autorka "Monsunowego wesela", otrzymała propozycję wyreżyserowania filmu "Harry Potter i Zakon Feniksa". Ekranizacja piątej części przygód Harry'ego Pottera ma trafić do kin w 2007 roku.