Minnie Driver

Synonimy:
Driver Minnie,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Minnie Driver (11)

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.
 • Trzy żony Paula Giamattiego

  Trzy żony Paula Giamattiego

  Rosamund Pike, Minnie Driver i Rachelle Lefevre zagrają trzy żony Paula Giamattiego w filmie "Barney's Version", adaptacji powieści Mordecaia Richlera w reż. Richarda Lewisa.
 • "Sposobem Obamy"

  "Sposobem Obamy"

  Eddie Izzard i Minnie Driver mogą już wkrótce pojawić się na planie filmu, który będzie kinową wersją serialu "The Riches". Pieniądze na projekt mają zostać zebrane "sposobem Obamy".
 • Upiorna obsada w komplecie

  Upiorna obsada w komplecie

  Ujawniono nazwiska wszystkich aktorów, którzy zagrają w adaptacji musicalu "Upiór w operze". Opowieść o potworze zakochującym się w młodziutkiej śpiewaczce zrealizuje wkrótce Joel Schumacher ("Bad Company", "Telefon"). Zdjęcia do projektu ruszają już 15 września.
 • Minnie Driver zaśpiewa w operze

  Minnie Driver zaśpiewa w operze

  Minnie Driver ("Buntownik z wyboru", "Wróć do mnie", "Owning Mahowny") dołączyła do obsady wielkiego widowiska "Upiór w operze". Angielska aktorka wcieli się w postać operowej divy Carlotty, której karierze zagraża talent młodszej rywalki. Zdjęcia do adaptacji musicalu Andrew Lloyd Webbera rozpoczną się we wrześniu.
 • John Cusack i Minnie Driver w remake'u "Fever Pitch"

  John Cusack i Minnie Driver w remake'u "Fever Pitch"

  John Cusack ("Przeboje i podboje", "Ulubieńcy Ameryki") i Minnie Driver ("Buntownik z wyboru", "Wróć do mnie") zagrają w amerykańskiej wersji komedii "Fever Pitch". Pierwsza adaptacja powieści Nicka Hornby'ego ("Przeboje i podboje") powstała w 1997 roku w Wielkiej Brytanii - zrealizował ją David Evans, a w rolach głównych wystąpili Ruth Gemmell i Colin Firth.
 • Minnie Driver zamiast Bonham Carter

  Minnie Driver zamiast Bonham Carter

  Informowaliśmy już o rozpoczęciu prac nad romantyczną komedią zatytułowaną "New Cardiff", nad którą pracuje Mark Herman, twórca obrazów "Orkiestra" i "O mały głos". W filmie w rolach głównych wystąpią Heather Graham i Colin Firth. Obok nich miała pojawić się Helena Bonham Carter, jednak ostatnio producenci poinformowali, iż na planie zastąpi ją Minnie Driver.
 • Minnie Driver i Ben Stiller w komedii pomyłek

  Minnie Driver i Ben Stiller w komedii pomyłek

  W Hollywood trawają gorączkowe przygotowania do rozpoczęcia realizacji komedii z udziałem gwiazdorskiej pary - Minni Driver ("Buntownik z wyboru", "Wróć do mnie", "Zabijanie na śniadanie") i Bena Stillera ("Poznaj mojego tatę", "Sposób na blondynkę", "Orbitowanie bez cukru"). Klasyczną komedię pomyłek, zatytułowaną "Boy Town", wyprodukuje studio Disney'a.
 • Minnie Driver w czarnej komedii

  Minnie Driver w czarnej komedii

  Brytyjska aktorka Minnie Driver i Philip Seymour Hoffman wystąpią w filmie opowiadającym o mężczyźnie, który ma poważny problem z hazardem. Historia będzie oparta na faktach i ukaże perypetie Briana Malony, uzależnionego od hazardu, pozornie spokojnego szefa kanadyjskiego banku.
 • Minnie Driver nową dziewczyną Bonda?

  Minnie Driver nową dziewczyną Bonda?

  Producenci kolejnego filmu o przygodach superagenta Jamesa Bonda już myślą o obsadzie, choć zdjęcia nie rozpoczną się wcześniej niż pod koniec przyszłego roku. Nową dziewczyną 007 ma podobno zostać angielska aktorka Minnie Driver ("Buntownik z wyboru", "Uśpieni"). Wielbiciele przygód superagenta nie chcą jej jednak widzieć w tej roli.

Zdjęcia - Minnie Driver (9)

 • film.interia.pl
  Minnie Driver: Kwadratowa szczęka
 • film.interia.pl
  Minnie Driver: Kwadratowa szczęka
 • film.interia.pl
  Minnie Driver: Kwadratowa szczęka
 • film.interia.pl
  Minnie Driver: Kwadratowa szczęka
 • film.interia.pl
  Minnie Driver: Kwadratowa szczęka
 • film.interia.pl
  Minnie Driver: Kwadratowa szczęka