minister pracy

Artykuły - Minister pracy (272)

Filmy - Minister pracy (5)

 • Ostatnie 2 miesiące ciąży na L4? Są wątpliwości

  Zdaniem ministra pracy i polityki społecznej, pomysł PKPP Lewiatan, by każda kobieta w ciąży miała zagwarantowane w dwóch ostatnich miesiącach ciąży świadczenia chorobowe, trzeba wnikliwie przeanalizować. - Ciąża jest stanem fizjologicznym (...) Jeżeli są wskazania medyczne, to oczywiście kobiecie należy się zwolnienie - mówi Władysław Kosiniak-Kamysz (źródło: Newseria).
 • Jolanta Fedak: Chcę zostać w rządzie

  Chcę pozostać w rządzie, jeśli tylko padnie taka propozycja - deklaruje Jolanta Fedak, minister pracy i gość Kontrwywiadu RMF FM. Rozmowy trwają. - Myśmy się z Tuskiem na chemię nie umawiali, umawialiśmy się na pracę i to wychodziło całkiem nieźle - dodaje.
 • Emerytalny projekt minister pracy

  Rząd znowu chce zabrać pieniądze z Otwartych Funduszy Emerytalnych. Już w przyszłym tygodniu taki projekt chce ogłosić minister pracy. Zgodnie z planami Jolanty Fedak, nasze składki miałyby być przenoszone w całości z OFE do ZUS-u na dziesięć lat przed emeryturą.
 • Ponad 3 tys. nowych miejsc w żłobkach

  Blisko 3,2 tys. miejsc w żłobkach, klubach dziecięcych i u opiekunów dziennych powstanie dzięki dotacjom z programu "Maluch", który ma wspierać gminy w tworzeniu placówek dla dzieci do lat 3 - poinformowała minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak.