Mike Tyson

Synonimy:
Tyson, Żelazny Mike
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mike Tyson (196)

 • Walka Mike'a Tysona z Royem Jonesem jr przesunięta

  Walka Mike'a Tysona z Royem Jonesem jr przesunięta

  Dwunasty dzień września to był dzień, na który zaplanowano dwa wielkie wydarzenia bokserskie m.in. starcie legend Mike'a Tysona z Royem Jonesem jr. Oba te projekty jednak nie dojdą do skutku, a kibice obejdą się smakiem. Przynajmniej na jakiś czas...
 • Boks. McBride chętnie da rewanż Tysonowi po jego walce z Jonesem Jr

  Boks. McBride chętnie da rewanż Tysonowi po jego walce z Jonesem Jr

  Kevin McBride (35-10-1, 29 KO) zakończył piętnaście lat temu karierę Mike'a Tysona (50-6, 44 KO). Z kolei jemu karierę ciężkim nokautem zakończył sześć lat później Mariusz Wach. Irlandzki olbrzym jest gotów wrócić na ring i dać rewanż Tysonowi.
 • Mike Tyson straszy Roya Jonesa jr: Idę po zniszczenie

  Mike Tyson straszy Roya Jonesa jr: Idę po zniszczenie

  Przedstawiciele Komisji Sportowej Stanu Kalifornia będą sankcjonować pokazowy pojedynek Mike'a Tysona (50-6, 44 KO) z Royem Jonesem jr (66-9, 47 KO). Chcą, by walka była na wzór sparingu, jednak najmłodszy w historii mistrz wszechwag zupełnie inaczej reklamuje tę potyczkę.
 • Mike Tyson: Moje dzieci nie mają pojęcia o walce

  Mike Tyson: Moje dzieci nie mają pojęcia o walce

  Legendarny Mike Tyson (50-6, 44 KO) intensywnie promuje swoją walkę z równie legendarnym Royem Jonesem Juniorem (66-9, 47 KO), do której dojdzie już 12 września. W niezwykle popularnym telewizyjnym show Jimmy'ego Fallona w telewizji NBC poznaliśmy opinię Tysona na temat ostrzeżeń, jakie były król wagi ciężkiej otrzymuje od własnych dzieci, których ma siedmioro.
 • Boks. Roy Jones Jr o walce z Tysonem: Nie mogłem odmówić

  Boks. Roy Jones Jr o walce z Tysonem: Nie mogłem odmówić

  12 września zobaczymy pokazową walkę geniuszy boksu - 54-letniego Mike'a Tysona (50-6, 44 KO) z 51-letnim Royem Jonesem Juniorem (66-9, 47 KO). Jones Jr twierdzi, że zrealizuje swój plan z lat największej chwały.
 • Mike Tyson wraca na ring w walce pokazowej

  Mike Tyson wraca na ring w walce pokazowej

  Legendarny bokser wagi ciężkiej Mike Tyson oficjalnie ogłosił, że w wieku 54 lat wróci na ring. Pięściarz potwierdził, że 12 września na ringu w Los Angeles stoczy ośmiorundową, pokazową walkę z młodszym o trzy lata rodakiem Royem Jonesem Jr.
 • Mike Tyson odrzucił ofertę 20 milionów za walkę na gołe pięści

  Mike Tyson odrzucił ofertę 20 milionów za walkę na gołe pięści

  David Feldman - prezydent Bare Knuckle Fighting Championship, czyli organizacji walk na gołe pięści, potwierdził, że Mike Tyson odrzucił ofertę walki za 20 milionów dolarów.
 • Boks. Mike Tyson obszernie o swoich największych zwycięstwach

  Boks. Mike Tyson obszernie o swoich największych zwycięstwach

  Od dłuższego czasu bardzo głośno jest o powrocie Mike'a Tysona do boksu, ale wciąż nie znamy daty powrotu ani nazwiska rywala. Tymczasem magazyn "The Ring" zapytał legendę o jej największe walki, a były król wagi ciężkiej opowiedział o sześciu szczególnie wartościowych zwycięstwach - obszernie i ciekawie.
 • Boks. Artur Szpilka powołuje się na słowa Mike'a Tysona

  Boks. Artur Szpilka powołuje się na słowa Mike'a Tysona

  Od skandalu, z udziałem Artura Szpilki i kibica, przez niektórych nazywanego hejterem, a zaproszonego na galę w Pionkach w charakterze gościa honorowego, minęło kilka dni, ale sprawa wciąż wyzwala wielkie emocje. Sam "Szpila" prowadzi własną ofensywę, a swoją postawę legitymizuje m.in. słowami... Mike'a Tysona.
 • Boks. Tyson do Wildera: Dorośnij i weź się w garść

  Boks. Tyson do Wildera: Dorośnij i weź się w garść

  Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) nie okazywał w przeszłości Mike'owi Tysonowi zbyt wiele szacunku, nic więc dziwnego, że ten drugi nie krył radości, gdy w lutym Wildera pobił przed czasem Tyson Fury (30-0-1, 21 KO). Teraz w ostrych słowach zwrócił się do rodaka, który szuka coraz głupszych wymówek na porażkę sprzed pięciu miesięcy.

Zdjęcia - Mike Tyson (1)

 • muzyka.interia.pl
  Tydzień z życia gwiazd odc. 3

Filmy - Mike Tyson (15)