migracja nc+

Artykuły - Migracja nc+ (17)

 • nc+ o testach PPV CANAL+

  nc+ o testach PPV CANAL+

  W dniach 13-15 września 2013 roku platforma nc+ pozwoliła swoim abonentom wykupić czasowy dostęp do transmisji sportowych nadawanych na antenie CANAL+ Family. Na razie jednak nie zdecydowała o wprowadzeniu takiej usługi na stałe.
 • nc+ MIX - startuje nowa oferta nc+

  nc+ MIX - startuje nowa oferta nc+

  Od 27 września rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD i dekoderem na własność. Czy tym razem abonenci będą zadowoleni z zaoferowanych warunków?
 • Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+

  Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+

  Zgodnie z informacjami pojawiającymi się na forach internetowych, poprzez BOK platformy satelitarnej nc+ dostępna jest nowa oferta promocyjna pod nazwą Full Extra.
 • 2,3 mln abonentów platformy nc+

  2,3 mln abonentów platformy nc+

  Grupa TVN opublikowała swoje wyniki finansowe za drugi kwartał i pierwsze półrocze 2013 roku. Prezentację przygotowali Markus Tellenbach, prezes zarządu i dyrektor generalny Grupy TVN, oraz John Driscoll, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy Grupy TVN.
 • SMART HD+. Oferta prepaid od nc+

  SMART HD+. Oferta prepaid od nc+

  23 maja rusza nc+ na kartę - SMART HD+, oferta dla całej rodziny zawierająca ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w standardzie HD. Według n+, jest to propozycja dla osób, które chcą korzystać z płatnej telewizji, nie wiążąc się jednocześnie terminowymi umowami.
 • Cyfrowy Polsat o sytuacji w nc+

  Cyfrowy Polsat o sytuacji w nc+

  Cyfrowy Polsat przedstawił swoje wyniki za pierwszy kwartał 2013 roku. Dominik Libicki, prezes spółki, był pytany również o kłopoty głównego konkurenta - nc+, platformy powstałej z połączenia n i CYFRY+. Po jej uruchomieniu okazało się, że zaprezentowana oferta jest zbyt droga dla klientów, którzy na dodatek zostali zmuszeni do automatycznej migracji do niej. Wywołało to fale protestów w internecie, a UOKiK nałożył na platformę karę 11 mln zł.
 • Oferta nc+ dla klientów Orange Polska

  Oferta nc+ dla klientów Orange Polska

  Orange Polska rozszerza współpracę z telewizją nc+. Klienci mogą wybierać nie tylko spośród kilku pakietów telewizyjnych oferowanych razem z usługą FunPack, ale także kupić nc+ w zestawie z mobilnym dostępem do Internetu Orange Free w promocyjnej cenie 99 zł lub tylko samą telewizję.
 • TLC HD - kolejny kanał lifestylowy w ofercie nc+

  TLC HD - kolejny kanał lifestylowy w ofercie nc+

  19 kwietnia do oferty nc+ dołączy kanał TLC HD, to kolejny kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny na platformie - TLC.
 • Oferta specjalna DVB-T w nc+ za 19,90 zł

  Oferta specjalna DVB-T w nc+ za 19,90 zł

  Od 15 kwietnia 2013 roku w punktach sprzedaży nc+ udostępniona zostanie nowa oferta DVB-T skierowana do nowych klientów.
 • Zmigrowałeś już do nc+? Dostaniesz prezent

  Zmigrowałeś już do nc+? Dostaniesz prezent

  Abonenci, którzy w dniach 21 marca - 11 kwietnia 2013 roku zmigrowali do nowej platformy nc+ lub zamówili nową umowę, otrzymają od operatora różnego rodzaju prezenty.