Muzyka - mięso

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mięso (2017, reż. Julia Ducournau) ,

Artykuły - Mięso (7)

 • T. Love uderza: Mocny tekst Muńka

  T. Love uderza: Mocny tekst Muńka

  Do sieci trafił już najnowszy teledysk grupy T. Love do piosenki "Polskie mięso". W nowym singlu Muniek Staszczyk uderza w media i w polityków.
 • Schudł prawie 15 kilogramów

  Schudł prawie 15 kilogramów

  Przed wydaniem najnowszego albumu "Relapse" Eminem nie tylko napracował się w studio nagraniowym, ale również na siłowni.
 • Dziewczyny jedzą mięso!

  Dziewczyny jedzą mięso!

  Macie dość plagi wegetarianizmu wśród waszych znajomych? Jessica Simpson również.
 • Dieta J. Lo

  Dieta J. Lo

  35-letnia Jennifer Lopez, przez niektórych uważana za symbol kobiecości, postanowiła zerwać z rygorystyczną dietą. Piosenkarka utrzymuje sylwetkę jedząc sałatki i mięso, oraz śpiąc co najmniej osiem godzin dziennie.
 • Paul McCartney broni polskich koni

  Paul McCartney broni polskich koni

  Co roku Paul McCartney wydaje kalendarz z fotografiami swojej żony Lindy dedykując go jednej z organizacji walczących o to, by ziemia była lepszym miejscem. Kalendarz Lindy McCartney na rok 2002, zatytułowany po prostu "Konie", został wydany, aby zakończyć handel polskimi końmi na mięso. Informację taką rozesłał do mediów dwutygodnik "Viva!".
 • Slipknot boją się brytyjskiej wołowiny

  Członkowie amerykańskiej formacji Slipknot boją się spożywać mięso pochodzące z Wielkiej Brytanii. Jest to o tyle dziwne, że jak sami twierdzą, podobno w autobusie, którym podróżują podczas trasy koncertowej, zdarza im się trzymać ciała martwych zwierząt.
 • Bryan Adams ma wyrzuty sumienia

  Bryan Adams ma wyrzuty sumienia

  Bryan Adams, kanadyjski muzyk i wokalista, czuje wyrzuty sumienia, kiedy pomyśli sobie o swych młodzieńczych latach. Nie chodzi jednak o żadne szaleństwa młodości, ale o fakt, że jadł wtedy mięso.