Muzyka - Microsoft

Artykuły - Microsoft (5)

 • Śmierć Amy Winehouse i wielka wpadka Microsoftu

  Śmierć Amy Winehouse i wielka wpadka Microsoftu

  Kilka godzin po śmierci brytyjskiej wokalistki Amy Winehouse Microsoft zachęcał fanów do kupowania albumu piosenkarki za pośrednictwem ich serwisu. Nachalna próba zbicia kapitału na tragedii wywołała oburzenie internautów.
 • 4 sekundy lidera King Crimson

  4 sekundy lidera King Crimson

  Wydawałoby się, że opracowanie dźwięku, który słyszymy za każdym razem przy włączaniu komputera, to żadna filozofia. Ale nie w Microsofcie...
 • Hołd Microsoftu dla DJ-ów

  Hołd Microsoftu dla DJ-ów

  Największy na świecie koncern informatyczny Microsoft ogłosił, że w pierwszym tygodniu lutego zorganizuje dwudniowe zawody dla DJ-ów. Impreza została zaplanowana na 7 i 8 lutego. Jak ogłosił rzecznik firmy, chce ona w ten sposób uczcić legendarnego DJ-a, Grandmaster Flasha.
 • Microsoft nagradza Lenny&#8217ego Kravitza

  Microsoft nagradza Lenny’ego Kravitza

  Lenny Kravitz został uhonorowany przez komputerowego giganta, firmę Microsoft, nagrodą Windows Media Innovation Award, za zasługi dla mediów cyfrowych. Fakt ten podano do publicznej wiadomości w poniedziałek, 6 maja.
 • Sting: Darmowy koncert w Nowym Jorku

  Sting: Darmowy koncert w Nowym Jorku

  W czwartek, 25 października, w nowojorskim Bryant Park, odbędzie się darmowy koncert Stinga. Występ, będący hołdem dla ofiar zamachów terrorystycznych w tym mieście, bezpośrednio wiąże się jednak z oficjalną premierą nowego systemu operacyjnego firmy Microsoft, czyli Windows XP. Dzięki temu koncert będzie można obejrzeć w całości w Sieci. Jednocześnie będzie to promocja nowego albumu Stinga.