Motoryzacja - Microsoft

Artykuły - Microsoft (4)

 • Toyota łączy siły z Microsoftem

  Toyota łączy siły z Microsoftem

  Amerykanie i Japończycy łączą siły, aby wspólnie pracować nad projektem zintegrowanych z usługami chmurowymi samochodów, dzięki czemu pojazdy mają stać się bardziej inteligentne - ogłosił koncern Toyota informując o nawiązaniu współpracy z Microsoftem.
 • Volvo wykorzysta rozszerzoną rzeczywistość

  Volvo wykorzysta rozszerzoną rzeczywistość

  Szwedzki producent pracuje z Microsoftem nad nowymi technologami, które mogą zrewolucjonizować proces konfigurowania samochodów.
 • Fiat z Microsoftem

  Fiat z Microsoftem

  Fiat Auto i Business Unit Automotive Microsoft zawarli strategiczne długoterminowe porozumienie mające na celu opracowanie innowacyjnych rozwiązań teleinformatycznych w motoryzacji.
 • Multimedia w samochodzie

  Multimedia w samochodzie

  Firmy Blaupunkt oraz Microsoft Corporation ogłosiły, że będą w przyszłości współpracować w dziedzinie systemów operacyjnych do aplikacji multimedialnych i telematycznych. Wiadomo bowiem, że podobnie jak w przypadku komputerów osobistych, również oprogramowanie w samochodowych systemach multimedialnych będzie oferować coraz nowsze funkcje i usługi. Umożliwiać to będzie użytkownikom dostęp do zastosowań takich jak: cyfrowe radio, nawigacja, e-mail, Internet, e-commerce oraz usługi informacyjne WAP.