Michelle Yeoh

Synonimy:
Yeoh Michelle,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michelle Yeoh (16)

 • Michelle Yeoh w "Akademii Dobra i Zła"

  Michelle Yeoh w "Akademii Dobra i Zła"

  Popularna platforma streamingowa szykuje się do ekranizacji serii powieści fantasy autorstwa Somana Chainaniego. Do obsady filmu opartego na motywach pierwszej części cyklu, książki "Akademia Dobra i Zła", dołączyli właśnie Laurence Fishburne i Michelle Yeoh. Wcześniej informowano, że w rolach głównych w tym filmie wystąpią Charlize Theron i Kerry Washington.
 • "Lady": Dziecko na politycznym wiecu

  "Lady": Dziecko na politycznym wiecu

  Wraz z "Lady" Luc Besson, który jako reżyser ostatnio skupiał się głównie na filmach dla dzieci, wraca do świata dorosłych. Jego najnowsze dzieło to biografia Aung San Suu Kyi, bojowniczki o niepodległą Birmę i laureatki Pokojowej Nagrody Nobla. W tytułową rolę wciela się tu Michelle Yeoh, a partneruje jej David Thewlis.
 • Wybitna rola Michelle Yeoh

  Wybitna rola Michelle Yeoh

  Michelle Yeoh znalazła się w centrum zainteresowania krytyków filmowych Nowego Jorku. Wszystko za sprawą roli w najnowszym filmie Luca Bessona.
 • Luc Besson o laureatce nagrody Nobla

  Luc Besson o laureatce nagrody Nobla

  Luc Besson - francuski reżyser i producent filmowy - kręci w Tajlandii film o birmańskiej opozycjonistce Aung San Suu Kyi. W jej rolę wcieli się hollywoodzka gwiazda Michelle Yeoh - jedna z byłych dziewczyn Jamesa Bonda.
 • "Mumia" na olimpiadzie

  "Mumia" na olimpiadzie

  Koncern NBC Universal, we współpracy z Chinami, przygotowuje kampanię reklamową, która połączy obraz Igrzysk Olimpijskich w Pekinie z filmem "Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka".
 • Legia Honorowa dla Michelle Yeoh

  Legia Honorowa dla Michelle Yeoh

  Malezyjsko-chińska aktorka Michelle Yeoh, jedna z największych gwiazd filmowych Azji, otrzyma Legię Honorową - poinformowało we wtorek, 11 września, francuskie MSZ.
 • Michelle Yeoh na biegunie

  Michelle Yeoh na biegunie

  Michelle Yeoh, która ostatnio wystąpiła w filmie "Wyznania gejszy" w reżyserii Roba Marshalla, zamierza tym razem zagrać w filmie, do którego zdjęcia powstaną na biegunie północnym. Aktorka przyznaje, że film ten będzie największym z jej dotychczasowych wyzwań.
 • Była dziewczyna Bonda u Boyle'a

  Była dziewczyna Bonda u Boyle'a

  Była dziewczyna Bonda Michelle Yeoh ("Jutro nie umiera nigdy", "Przyczajony tygrys, ukryty smok") pojawi się w nowym thrillerze science-fiction "Sunshine", który wyreżyseruje Danny Boyle ("Trainspotting", "Niebiańska plaża").
 • Pożądana Michelle Yeoh

  Pożądana Michelle Yeoh

  Michelle Yeoh, bohaterka filmów "Jutro nie umiera nigdy" i "Przyczajony tygrys, ukryty smok", otrzymała propozycję występu w dwóch wielkich hollywoodzkich produkcji. Aktorkę chcą zatrudnić realizatorzy trzeciej części przeboju "Mission: Impossible" oraz obrazu opowiadającego o młodości słynnego kanibala, doktora Hannibala Lectera.
 • Tygrys i smok znowu razem!

  Tygrys i smok znowu razem!

  Michelle Yeoh i Chow Yun-Fat, aktorzy pamiętni z "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka", nakręcą kolejny wspólny film. "Hua Mulan" będzie chińskim eposem historycznym. Realizacja ma rozpocząć się za trzy miesiące.

Filmy - Michelle Yeoh (1)

 • "Lady"

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim za nic ma prawa obywateli. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty...