Biznes - Michał Sołowow

Artykuły - Michał Sołowow (52)

 • "Rzeczpospolita": Najbogatsi polscy przedsiębiorcy

  Wartość majątku 500 najbogatszych polskich przedsiębiorców to 147 mld zł i- wynika z rankingu magazynu "Sukces", który publikuje "Rzeczpospolita".
 • Miliarderzy są bogatsi

  Miliarderzy są bogatsi

  Poczet giełdowych miliarderów publikuje "Puls Biznesu". Otwiera go Michał Sołowow, który nie dość, że znów jest najbogatszy, to jeszcze ma więcej niż przed rokiem. I to o 27 proc.
 • Zgoda na przejęcie polskiej spółki chemicznej

  Zgoda na przejęcie polskiej spółki chemicznej

  Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydała zgodę na przejęcie przez spółkę Synthos kontroli nad Zakładami Azotowymi Puławy - poinformował we wtorek UOKiK. Ministerstwo skarbu natomiast sprzyja przejęciu Puław przez Azoty Tarnów.
 • "Rzeczpospolita": Sołowow najbogatszy na giełdzie

  "Rzeczpospolita": Sołowow najbogatszy na giełdzie

  To Michał Sołowow jest obecnie najbogatszym inwestorem na warszawskiej giełdzie; dotychczasowy lider Leszek Czarnecki spadł na drugie miejsce, informuje "Rzeczpospolita".
 • Pogoda jest dla rekinów

  Leszek Czarnecki, właściciel Getin Holdingu, Michał Sołowow, główny akcjonariusz Cersanitu i Barlinka, oraz Zygmunt Solorz-Żak, kontrolujący cyfrowy Polsat - to najbogatsi inwestorzy indywidualni na warszawskiej GPW, podsumowuje "Rzeczpospolita".
 • Przekroczenie progu 50% ogólnej liczby głosów w Cersanit S.A. przez Pana Michała Sołowowa

  Raport bieżący nr 8/2008Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd Cersanit S.A. ("Spółka") informuje, iż w dniu 18 lutego 2008 r. otrzymał, na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. Nr 184, poz. 1539), zawiadomienie od Pana Michała Sołowowa o tym, iż w wyniku roz
 • Nabycie akcji Cersanit S.A. przez Pana Michała Sołowowa.

  Raport bieżący nr 36/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd Cersanit S.A. informuje, iż w dniu 04 grudnia 2007 r. otrzymał, na podstawie art. 69 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. Nr 184, poz. 1539) zawiadomienie od Pana Michała Sołowowa o tym, iż w wyniku rozliczenia w dniu 03 grudnia
 • Informacja uzyskana od Pana Michała Sołowowa znaczącego akcjonariusza Cersanit S.A.

  Raport bieżący nr 34/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych w zw. z art. 154 Ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi Zarząd "Cersanit" S.A. ("Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości, co następuje: 1/ Zarz
 • Wojna w Opocznie

  Wojna w Opocznie

  Michał Sołowow, najbogatszy Polak, ma kłopot z instytucjami finansowymi, które nie chcą się zgodzić z jego wizją producenta płytek.
 • Jakubas przetrwał korektę

  Dziesięć dni temu liczyliśmy, o ile korekta odchudziła portfele giełdowych rekinów, takich jak Ryszard Krauze, Michał Sołowow, Leszek Czarnecki czy Roman Karkosik. Dziś kolej na szczupaki - nieco mniejszych inwestorów, ale wzbudzających emocje na parkiecie.