Michał Malitowski

Artykuły - Michał Malitowski (23)

 • Michał Malitowski cieszy się, że zdążył się rozstać z żoną przed pandemią

  Michał Malitowski cieszy się, że zdążył się rozstać z żoną przed pandemią

  Michał Malitowski był w czwartek, 23 kwietnia, gościem Agaty Młynarskiej w jej wieczornej relacji na żywo na Instagramie. Tematem ich rozmowy była m.in. sytuacja związana z koronawirusem. Juror "Tańca z Gwiazdami" wyznał, że gdyby pandemia wybuchła rok temu, kiedy był jeszcze w związku z wieloletnią partnerką Joanną Leunis, kwarantanna skończyłaby się dla nich obojga katastrofą.
 • Michał Malitowski już po ślubie. Kim jest jego wybranka?

  Michał Malitowski już po ślubie. Kim jest jego wybranka?

  Michał Malitowski z przytupem wszedł w nowy rok! Do sieci trafiło właśnie zdjęcie zdradzające, że on i jego partnerka - Yuliya Phillips - są już po ślubie! Ślubną fotografią podzieliła się w mediach społecznościowych żona tancerza.
 • Michał Malitowski w objęciach z nową dziewczyną

  Michał Malitowski w objęciach z nową dziewczyną

  Michał Malitowski jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich tancerzy. Popularność przyniosły mu programy telewizyjne.
 • Michał Malitowski: Depresja to także choroba ciała

  Michał Malitowski: Depresja to także choroba ciała

  - Depresja jest nie tylko chorobą duszy, ale też ciała, mózgu. Wymaga leczenia, a nie jedynie zabiegów higienicznych - tłumaczy Michał Malitowski. Juror "Tańca z Gwiazdami" opowiedział o trudnych momentach swojego życia, kiedy "dusza rozpadła się na kawałki".
 • Michał Malitowski przyznał się do choroby i rozstania

  Michał Malitowski przyznał się do choroby i rozstania

  W bardzo osobistym wyznaniu w mediach społecznościowych Michał Malitowski przyznał się, że w ostatnim czasie cierpiał na depresję. Juror programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zdradził też, że rozstaje się ze swoją życiową i zawodową partnerką, Joanną Leunis.
 • "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  "Taniec z Gwiazdami": Zmiany w składzie jury!

  Dziesiąty sezon programu "Dancing with the Stars, Taniec z Gwiazdami" rozpocznie się już 13 września. W tej edycji jury pojawi się w trzyosobowym składzie. Kogo zabraknie?
 • Michał Malitowski odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"! Kto będzie nowym jurorem?

  Michał Malitowski odchodzi z "Tańca z Gwiazdami"! Kto będzie nowym jurorem?

  Potwierdziły się doniesienia o złym stanie zdrowia Michała Malitowskiego. "Moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań" - napisał na swym profilu na Facebooku juror "Tańca z Gwiazdami".
 • Michał Malitowski: Spotkanie po latach

  Michał Malitowski: Spotkanie po latach

  Również w programach telewizyjnych życie pisze zaskakujące scenariusze. Do niesamowicie serdecznego spotkania doszło w "World of Dance - Polska". Na scenie show pojawiła się Jana Kunesova - przyjaciółka z dawnych lat Michała Malitowskiego, która sprawiła mu tym sporą niespodziankę.
 • Michał Malitowski: Gotowi na pot, krew i łzy?

  Michał Malitowski: Gotowi na pot, krew i łzy?

  Michał Malitowski, który tym razem będzie jurorem "World of Dance", zdradza, czego oczekuje od zawodników. Tancerz wspomina również swój debiut na parkiecie i związane z tym emocje.
 • Michał Malitowski w jury "World of Dance"

  Michał Malitowski w jury "World of Dance"

  Jako pierwszy tancerz w historii, przez osiem lat z rzędu wygrywał najbardziej prestiżowy turniej tańca na świecie w Blackpool. W maju jako pierwszy Polak i najmłodszy w historii tancerz został sędzią tego konkursu. Jesteście ciekawi, co Michał Malitowski będzie robił jesienią tego roku? Oglądajcie pierwszą polską edycję najsłynniejszego tanecznego show "World of Dance"!

Zdjęcia - Michał Malitowski (1)

Filmy - Michał Malitowski (2)