Michał Koterski

Synonimy:
Koterski Michał,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Michał Koterski (31)

 • Michał Koterski ma żal do Ilony Łepkowskiej

  Michał Koterski ma żal do Ilony Łepkowskiej

  O swoich pretensjach do słynnej polskiej scenarzystki Michał Koterski opowiedział podczas wtorkowej relacji na żywo na Instagramie, którą prowadziła Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Aktor zdradził tam, że Ilona Łepkowska skrytykowała jego występ w filmie "7 uczuć".
 • Michał Koterski przyznał, że waży już 100 kilogramów

  Michał Koterski przyznał, że waży już 100 kilogramów

  Michał Koterski był we wtorek, 19 maja, gościem Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w ich instagramowym programie "Domówka u Dowborów". W pewnym momencie pochwalił się sporym brzuchem i powiedział, że waży 100 kilogramów.
 • Michał Koterski świętuje urodziny narzeczonej

  Michał Koterski świętuje urodziny narzeczonej

  Michał Koterski i Marcela Leszczak pokonali kryzys i dziś chętnie chwalą się łączącym ich uczuciem za pośrednictwem mediów społecznościowych.
 • Michał Koterski wzruszył fanów. Niezwykły kadr z ojcem

  Michał Koterski wzruszył fanów. Niezwykły kadr z ojcem

  Michał i Marek Koterscy to rodzina, którą wielbiciele polskiej kinematografii albo kochają, albo nienawidzą. Charyzmatyczni artyści prowadzili burzliwe życie. Ojciec jest znanym reżyserem, który dał Polakom postać Adasia Miauczyńskiego. Syn jest aktorem, prezenterem telewizyjnym i satyrykiem. Choć ich historia ma wiele zakrętów, po latach obaj przyznają, że łączy ich wyjątkowa więź. Dowodem na to może być niezwykła fotografia, która pojawiła się w mediach społecznościowych.
 • Marcela Leszczak zabrała głos w sprawie projektu Godek

  Marcela Leszczak zabrała głos w sprawie projektu Godek

  15 i 16 kwietnia w polskim sejmie dyskutowano nad projektem ustawy Kai Godek, dotyczącym zakazu aborcji. Po kilku skandalicznych wystąpieniach posłów i posłanek, propozycję przekazano do prac w komisjach.
 • Kożuchowska oddała hołd Janowi Pawłowi II

  Kożuchowska oddała hołd Janowi Pawłowi II

  W czwartek, 2 kwietnia, minęło dokładnie 15 lat od dnia śmierci i papieża Polaka. Zaplanowane z tej okazji koncerty i inne wydarzenia zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa, sama rocznica też nie była głównym tematem w mediach. Wiele osób przypomniało jednak postać Jana Pawła II w mediach społecznościowych. Pamięć Ojca Świętego uczciły też gwiazdy.
 • Marcela Leszczak i Michał Koterski są jednak razem?

  Marcela Leszczak i Michał Koterski są jednak razem?

  Marcela Leszczak i Michał Koterski wzbudzają spore zainteresowanie internautów. Ostatnio głośno było o ich rozstaniu. Czy faktycznie do niego doszło?
 • Michał Koterski: Aniołem nigdy nie byłem

  Michał Koterski: Aniołem nigdy nie byłem

  W młodości Michał Koterski nie chwalił się tym, że jego ojciec jest uwielbianym reżyserem. - Gdy w szkole pytali mnie, kim jest mój tata, nie wiedziałem, co powiedzieć. Wszyscy rodzice wychodzili na ósmą do pracy, a mój ojciec siedział w domu i coś tam skrobał. Bardzo się tego wstydziłem. Inni mieli rodziców lekarzy, policjantów, taksówkarzy. A reżyser? Co to dla dziecka znaczy "reżyser"? - opowiada. Dziś jednak do kina podchodzi z tą samą pasją, co tata. - Cieszę się, że teraz mogę grać i role dramatyczne, i role komediowe. Zwłaszcza po tylu latach grania "po warunkach" - przekonuje w naszej rozmowie.
 • Disco pod Gwiazdami: Polsat zaprasza do Białegostoku

  Disco pod Gwiazdami: Polsat zaprasza do Białegostoku

  Już 3 i 4 sierpnia Województwo Podlaskie i Telewizja Polsat zapraszają na szóstą edycję koncertu Disco pod Gwiazdami. Tym razem impreza odbędzie się w samym sercu Podlasia – na terenie Politechniki Białostockiej.
 • Michał Koterski: nie zarabiam na Instagramie

  Michał Koterski: nie zarabiam na Instagramie

  Michał Koterski przyznaje, że nie zarabia na swojej aktywności na Instagramie.

Zdjęcia - Michał Koterski (1)

 • film.interia.pl
  "Swingersi": Kto jest kim?

Filmy - Michał Koterski (7)

 • Marcela Leszczak i Michał Koterski razem… śpiewają

  Marcela Leszczak i Michał Koterski razem… śpiewają. Gdzie będzie można ich usłyszeć? – Przygotowujemy taką płytę rodzinną. Tyle możemy powiedzieć. Może zdradzę, że ona jest oparta na piosenkach mistrza, czyli Marka Koterskiego – wyznał Michał Koterski.
 • Michał Koterski: Narkotyki są wszędzie, nie tylko wśród gwiazd

  Michał Koterski nie ukrywa swojego dawnego uzależnienia od narkotyków. - Są wszędzie, nie tylko wśród gwiazd - powiedział aktor. Uważa też, że każdy ma wpływ tylko na siebie, jednak swoim świadectwem może przestrzegać innych przed szkodliwym działaniem substancji.
 • Marcela Leszczak i Michał Koterski o przyszłym ślubie

  Marcela Leszczak i Michał Koterski poznali się w styczniu 2017 roku, zaś 10 miesięcy później pochwalili się pierwszym zdjęciem swojego nowo narodzonego synka Fryderyka. Jednak dlaczego do tej pory nie wzięli ślubu? W wywiadzie dla Wideoportalu Marcela tłumaczy, że obecnie przede wszystkim zajmuje się dzieckiem. Michał z kolei zajęty jest pracą. Dużo czasu zajęło im urządzanie i przeprowadzka do nowego mieszkania. Marcela i Misiek nie śpieszą się, ponieważ chcą, aby ich ślub był wyjątkowym wydarzeniem dla nich oraz ich bliskich.
 • The Story Of My Life: Marcela Leszczak i Michał Koterski

  Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi kolejnego odcinka 2. edycji talk show „Historia naszego życia” są: Marcela Leszczak i Michał Koterski.