mężczyźni

Artykuły - Mężczyźni (39)

 • W czym kobiety biją na głowę mężczyzn? Zdziwisz się!

  W czym kobiety biją na głowę mężczyzn? Zdziwisz się!

  Wiele kobiet wychowano w poczuciu, że w życiu lepiej się nie wychylać. Teraz to się zmienia i panie coraz śmielej zabierają głos w wielu sprawach. Odnajdują się również w obszarach dotychczas zarezerwowanych dla mężczyzn. Okazuje się, że kobiety posiadają wiele umiejętności, o których wielu mężczyzn może tylko pomarzyć. W programie "Tok Szoł" rozmawiały o nich psycholog Katarzyna Miller oraz Ela Raczkowska.
 • Dlaczego mężczyźni myślą inaczej?

  Dlaczego mężczyźni myślą inaczej?

  Różnice między kobietami i mężczyznami od lat budzą zainteresowanie naukowców. Jednak, mimo wielu przeprowadzonych badań, dla większości z nas powód wiecznych niesnasek wciąż stanowi zagadkę. W programie "Tok Szoł" próbowały ją wyjaśnić psycholog Katarzyna Miller oraz Ela Raczkowska.
 • Żona ma cię za mięczaka? To da się zmienić

  Żona ma cię za mięczaka? To da się zmienić

  Twoja druga połówka narzeka, że nie jesteś "taki jak inni" lub jej ulubieni serialowi gwiazdorzy? Słyszysz ciągle westchnienia połączone z nieśmiertelnym pytaniem retorycznym "co z ciebie za facet"? Chciałbyś to zmienić? Radzimy, co robić...
 • Makijaż, który kochają mężczyźni

  Makijaż, który kochają mężczyźni

  Zbyt naturalny nie wabi, zbyt ciężki – odpycha. Oto przepis na idealny make-up uwodzicielki.
 • 5 kroków do świątecznej doskonałości według Johnnie Walker

  5 kroków do świątecznej doskonałości według Johnnie Walker

  Święta to czas, kiedy pragniemy stać się lepszą wersją samych siebie: być milszym dla bliskich, lepiej wyglądać, ciekawiej mówić. Nie jest to łatwe, dlatego Johnnie Walker daje mężczyznom pięć rad, które pomogą zaprezentować się z najlepszej strony podczas świątecznych przyjęć i spotkań. Marka dobrze wie, jak to zrobić - na święta 2013 prezentuje swój najpopularniejszy wariant Red Label w wyższej, szerszej i jeszcze bardziej eleganckiej butelce.
 • Jaki typ mężczyzn preferują kobiety?

  Jaki typ mężczyzn preferują kobiety?

  Kobiety coraz częściej pełnią w pracy kierownicze stanowiska i posiadają tendencję do coraz większego usamodzielniania się. Kobiety nie szukają już zniewieściałych, metroseksulanych mężczyzn. W swoich partnerach poszukują siły, oparcia i przede wszystkim… testosteronu!

Filmy - Mężczyźni (16)

 • Mężczyźni szczerze o kobietach

  Co mężczyźni sądzą o Polkach? Jakie cechy charakteru najbardziej w nich cenią oraz - czy kobiety są z natury charakterne?
 • Mężczyźni unikają lekarzy. Blisko 30 proc. z nich robi badania raz w roku lub rzadziej

  Co roku 64 proc. Polaków zgłasza się na badania profilaktyczne. Większość stanowią jednak kobiety. Mężczyźni u lekarza pojawiają się rzadko, średnio 30 proc. z nich raz w roku lub rzadziej. Badania wykonują dopiero wtedy, gdy czują się źle. Strach przed badaniami profilaktycznymi głównie spowodowany jest obawą przed wykryciem poważnej choroby. Tymczasem najskuteczniejszą metodą walki z poważnymi chorobami jest właśnie profilaktyka. Eksperci podkreślają, że nie tylko chodzi badania, lecz także często o zmianę stylu życia. – Mężczyźni nie garną się do profilaktyki. Unikają lekarzy, a jeśli już się pojawiają, to wtedy, gdy mają niepokojące objawy, kiedy choroba bywa zaawansowana i leczenie jest trudne – podkreśla Bożena Walewska-Zielecka, dr hab. nauk medycznych z Medicover Polska.
 • Jak samodzielnie zrobić muchę do koszuli?

  Muszki powoli wracają do łask! Po wielu latach znowu pojawiają się jako symbol męskiej elegancji! Muchę do koszuli możecie zrobić samodzielnie - i to bez żmudnego szycia. Zobaczcie nasz poradnik, jak w parę chwil zrobić samodzielnie muchę z dowolnego materiału - w ten sposób sami wybierzecie wzór, który najbardziej będzie wam odpowiadał. To dziecinnie proste!
 • Te choroby zabijają polskich mężczyzn!

  Choroby układu krążenia są zgubą polskich mężczyzn! Dzieje się tak dlatego, że panowie nie zgłaszają się regularnie na badania - a czasami całkowicie zaniedbują obowiązek kontrolowania swojego zdrowia, w związku z czym nie są świadomi, iż mogą mieć podwyższone ciśnienie czy poziom cholesterolu. Jak wyjaśnia profesor Bogdan Wojtyniak, zastępca dyrektora Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH, do rozwoju chorób układu sercowo-naczyniowego przyczyniają się też zła dieta i brak ruchu. Polscy mężczyźni żyją o całe 6 lat krócej niż mężczyźni z innych krajów Unii Europejskiej. Nie oznacza to bynajmniej, że opieka medyczna w Polsce stoi na niższym poziomie - podkreśla prof. Wojtyniak. Pacjenci są leczeni tak samo dobrze, jak ci w Europie Zachodniej. Wszystko sprowadza się do kwestii profilaktyki, świadomości stanu własnego zdrowia i zapobieganiu chorobom zanim jeszcze nas one zaatakują. - Długie i szczęśliwe życie wymaga podjęcia pewnego wysiłku - mówi ekspert.