Muzyka - Mercedes

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Mercedes (producent samochodów ) ,

Artykuły - Mercedes (4)

 • Są już dobre wiadomości

  Są już dobre wiadomości

  W sprzedaży jest już debiutancki album grupy DiM, tworzonej przez muzyków pamiętanych z zespołu Śmierć Kliniczna. Czyli zgodnie z tytułem - "Same dobre wiadomości".
 • DiM: Dusza i Mercedes

  DiM: Dusza i Mercedes

  DiM to nazwa nowego zespołu Darka Duszy, niegdyś gitarzysty i tekściarza Shakin Dudi, i wokalisty Jurka "Merca" Mercika, z którym razem tworzyli punkową Śmierć Kliniczną. Teraz towarzyszą im trzej muzycy z częstochowskiego Habakuka. DiM obecnie pracuje nad premierowym materiałem, a w maju planowane jest nagranie singla i teledysku. Nowe utwory łączą puls reggae z punkiem i ska.
 • Andrzej Piaseczny: Mercedes na baterie

  Andrzej Piaseczny: Mercedes na baterie

  "Wolę dawać prezenty pod choinkę, niż je otrzymywać" - twierdzi Andrzej "Piasek" Piaseczny. Z tych otrzymanych wokalista najbardziej pamięta samochód na baterie, który dostał od cioci w czasach, gdy o zabawki w polskich sklepach było o wiele trudniej niż teraz.
 • Viva Club Rotation: Techno, gwiazdy i Formuła 1

  Viva Club Rotation: Techno, gwiazdy i Formuła 1

  Scooter i Brooklyn Bounce byli głównymi gwiazdami, które wystąpiły w sobotę, 20 kwietnia w Katowicach, podczas trzeciej edycji koncertów Viva Club Rotation. Sobotnia impreza była przy okazji pierwszą, podczas której zainteresowane osoby mogły zobaczyć bolid czołowego zespołu Formuły 1 West McLaren Mercedes.