Mel Gibson

Artykuły - Mel Gibson (422)

 • "Pasja": 15 lat od premiery kontrowersyjnego filmu Mela Gibsona

  "Pasja": 15 lat od premiery kontrowersyjnego filmu Mela Gibsona

  W 2004 roku nie było głośniejszej premiery. Żadna produkcja kinowa nie wzbudziła takich kontrowersji. Jedni uważali ją za dzieło obrzydliwe, inni nazywali seans duchowym przeżyciem. Wobec tego filmu nikt nie mógł pozostać obojętnym. 25 lutego 2019 roku minęło 15 lat od premiery "Pasji" Mela Gibsona.
 • Mel Gibson w niezwykłym spocie na 100-lecie niepodległości

  Mel Gibson w niezwykłym spocie na 100-lecie niepodległości

  Polska Fundacja Narodowa w ramach promocji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zaprosiła do współpracy aktora i reżysera - Mela Gibsona. Powstał wyjątkowy, poruszający spot opowiadający o odzyskaniu niepodległości.
 • Mel Gibson wyreżyseruje nową "Dziką bandę"

  Mel Gibson wyreżyseruje nową "Dziką bandę"

  Mel Gibson to kolejna osoba, której nazwisko pojawiło się przy informacjach o realizacji nowej wersji kultowego filmu Sama Peckinpaha z 1969 roku "Dzika banda".
 • Gwiazdy i ich dzieci. Liczna rodzina to szczęście?

  Gwiazdy i ich dzieci. Liczna rodzina to szczęście?

  Są zdobywcami wielu cennych nagród, a fani ich kochają. Oni jednak mówią, że trofea niewiele znaczą. Czują się spełnieni tylko dlatego, że doczekali się potomstwa - i to bardzo licznego!
 • Mel Gibson został ojcem po raz dziewiąty

  Mel Gibson został ojcem po raz dziewiąty

  Aktor wraz z partnerką Rosalind Ross przywitali na świecie syna. Chłopca nazwano Lars Gerard Gibson. 61-letni Mel i 26-letnia Rosalind są parą od dwóch lat. Gibson ma jeszcze siedmioro dzieci z byłą żoną Robyn Moore oraz córkę z Oksaną Grigorievą.
 • Mel Gibson o bohaterze wojennym

  Mel Gibson o bohaterze wojennym

  Właśnie ukazał się pierwszy zwiastun nowego filmu Mela Gibsona. "Hecksaw Ridge" opowiada o jednym z największych amerykańskich bohaterów wojennych, który... nigdy nie wziął do ręki broni.
 • Mel Gibson przyzna Złote Globy

  Mel Gibson przyzna Złote Globy

  Kontrowersyjny aktor i reżyser Mel Gibson będzie jednym z prezenterów wręczających nagrody podczas ceremonii rozdania Złotych Globów.
 • Mel Gibson: Aktor na rozdrożu

  Mel Gibson: Aktor na rozdrożu

  Mel Gibson, który 3 stycznia 2016 roku obchodzi 60. urodziny, był kiedyś jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie. Dziś wielu nie chce z nim pracować, a wielkie wytwórnie niechętnie powierzają mu role. W karierze Gibsona role wybitne następowały po nieudanych, a szlachetne gesty po zachowaniach całkowicie niszczących jego wizerunek.
 • Będzie kolejny "Mad Max". Bez Mela Gibsona

  Będzie kolejny "Mad Max". Bez Mela Gibsona

  Reżyser George Miller zdradził kilka informacji, dotyczących planowanej przez niego piątej części "Mad Maxa". W wywiadzie dla serwisu "Deadline" twórca potwierdził, że w obsadzie na pewno znajdzie się Tom Hardy, który od poprzedniej części cyklu wciela się w postać tytułowego bohatera. W filmie nie zobaczymy Mela Gibsona.
 • Mel Gibson zaatakował fotografkę

  Mel Gibson zaatakował fotografkę

  Mel Gibson został oskarżony o atak na fotografkę australijskiego "Daily Telegraph".

Filmy - Mel Gibson (3)