Mel Gibson

Artykuły - Mel Gibson (221)

 • Mel Gibson: Jedna noc w radiu

  Mel Gibson: Jedna noc w radiu

  9 czerwca w Paryżu rozpoczęły się prace na planie thrillera zatytułowanego "On the Line" („Na linii”). W głównej roli wystąpi w nim Mel Gibson. Jak informuje portal „ScreenDaily”, słynny aktor wcieli się w nim w rolę obrazoburczego gospodarza radiowego programu typu talk show. Reżyserem filmu jest Romuald Boulanger, autor "Niebezpiecznego pokera".
 • "Czego pragną kobiety": Kiedy mężczyzna słyszy myśli kobiet

  "Czego pragną kobiety": Kiedy mężczyzna słyszy myśli kobiet

  19 kwietnia o godz. 21:00 Polsat Seriale przypomni komedię romantyczną "Czego pragną kobiety", w której Mel Gibson naśmiewał się ze swego "napakowanego testosteronem" wizerunku. Na ekranie partnerowała mu Helen Hunt.
 • ​Mel Gibson w nowym filmie twórcy "Adrenaliny"

  ​Mel Gibson w nowym filmie twórcy "Adrenaliny"

  Mark Neveldine, współtwórca wybuchowej "Adrenaliny" z 2006 roku, przygotowuje się do realizacji kolejnego filmu. Będzie to sensacyjny thriller zatytułowany "Panama". W jednej z głównych ról zobaczymy w nim Mela Gibsona. Partnerował on będzie gwieździe serialu "Yellowstone", Cole'owi Hauserowi.
 • Mel Gibson miał koronawirusa. Aktor jest już zdrowy

  Mel Gibson miał koronawirusa. Aktor jest już zdrowy

  Mel Gibson spędził w kwietniu tydzień w szpitalu po pozytywnym teście na obecność koronawirusa - poinformował przedstawiciel aktora. 64-letni gwiazdor jest już zdrowy.
 • Winona Ryder oskarżyła Mela Gibsona o antysemityzm

  Winona Ryder oskarżyła Mela Gibsona o antysemityzm

  W udzielonym niedawno wywiadzie Winona Ryder aktorka oskarżyła Mela Gibsona o to, że jest antysemitą, przywołując ich spotkanie sprzed wielu lat. Cieszący się wątpliwą reputacją gwiazdor kategorycznie zaprzeczył jej słowom, określając je mianem kłamstwa. Ryder jednak nie odpuszcza i wydała w tej sprawie specjalne oświadczenie. Wyraża w nim nadzieję, że Gibson „upora się ze swoimi demonami”.
 • ​Mel Gibson walczy z pogodą i złodziejami

  ​Mel Gibson walczy z pogodą i złodziejami

  Mel Gibson powraca do rozrywkowego kina sensacyjnego. Jego najnowszy film trafi na serwisy VOD pod koniec czerwca tego roku. W "Force of Nature" australijski aktor zmierzy się ze złodziejami, którzy połakomili się na łup w wysokości 55 milionów dolarów. Tłem tej opowieści będzie huragan 5. kategorii, jaki rozpęta się nad Portoryko. Można już oglądać zwiastun tej produkcji.
 • 13 rzeczy, których nie wiesz o "Pasji" Mela Gibsona

  13 rzeczy, których nie wiesz o "Pasji" Mela Gibsona

  Wyreżyserowany przez Mela Gibsona film "Pasja", który na ekrany kin trafił w 2004 roku, to jedno z najbardziej przejmujących dzieł w historii kina.
 • Mel Gibson nakręci kontynuację filmu "Pasja"?

  Mel Gibson nakręci kontynuację filmu "Pasja"?

  Minęły ponad cztery lata od ostatniej informacji na temat planów nakręcenia kontynuacji słynnej "Pasji" w reżyserii Mela Gibsona. Według informacji, jakich udzielił wtedy Gibson portalowi "The Hollywood Reporter", druga część sequel miał nosić tytuł: "Pasja: Wskrzeszenie".
 • ​Mel Gibson zagra świętego Mikołaja

  ​Mel Gibson zagra świętego Mikołaja

  W Kanadzie rozpoczęły się przygotowania do realizacji czarnej komedii świątecznej, której tematem będzie polowanie na świętego Mikołaja. Rolę płatnego mordercy, który przyjmuje zlecenie zabicia Mikołaja, zagra Walton Goggins. Czerwony kostium świętego włoży zaś Mel Gibson. Tytuł produkcji brzmi "Fatman" ("Grubas").
 • "Pasja": 15 lat od premiery kontrowersyjnego filmu Mela Gibsona

  "Pasja": 15 lat od premiery kontrowersyjnego filmu Mela Gibsona

  W 2004 roku nie było głośniejszej premiery. Żadna produkcja kinowa nie wzbudziła takich kontrowersji. Jedni uważali ją za dzieło obrzydliwe, inni nazywali seans duchowym przeżyciem. Wobec tego filmu nikt nie mógł pozostać obojętnym. 25 lutego 2019 roku minęło 15 lat od premiery "Pasji" Mela Gibsona.

Zdjęcia - Mel Gibson (12)

 • film.interia.pl
  Mel Gibson: Na rozdrożu
 • film.interia.pl
  Mel Gibson: Na rozdrożu
 • film.interia.pl
  Mel Gibson: Na rozdrożu
 • film.interia.pl
  Mel Gibson: Na rozdrożu
 • film.interia.pl
  Mel Gibson: Na rozdrożu
 • film.interia.pl
  Mel Gibson: Na rozdrożu

Filmy - Mel Gibson (2)

 • Sellin: Mel Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim

  Gibson byłby idealnym Janem III Sobieskim. Proszę go sobie wyobrazić z tym przyklejonym wąsem, ucharakteryzowanego na sarmatę - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM Jarosław Sellin, wiceminister kultury. Polityk PiS komentował w ten sposób pomysł nakręcenia kasowego filmu, opowiadającego o historii Polski.
 • "Dorwać Gringo"

  A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła...