Meek Oh Why?

Artykuły - Meek Oh Why? (15)

 • Meek, Oh Why?: Pierwszy raz poczułem, że nie krępuję się swojej powagi

  Meek, Oh Why?: Pierwszy raz poczułem, że nie krępuję się swojej powagi

  - Chciałem pójść w inną stronę niż melancholijno-liryczną. Pomyślałem, że często moje piosenki mają ciekawe zabiegi harmoniczne, ale nadają się bardziej do uspokojenia. To muzyka bardziej szeptana niż energiczna. I byłem ciekaw, co będzie, gdy ten utwór będzie mocniejszy i szerszy w brzmieniu - mówi w rozmowie z Interią Meek, Oh Why? o singlu "Zachód". Piosenka promuje jego trzecią płytę o tym samym tytule.
 • Meek, Oh Why? "Zachód": Hip hop dla wystylizowanych chłopców [RECENZJA]

  Meek, Oh Why? "Zachód": Hip hop dla wystylizowanych chłopców [RECENZJA]

  Dziwna to kariera. Meek, Oh Why? ciągle próbuje i niewiele z tego wychodzi. A szkoda, bo wydaje się przecież, że znalazł złoty środek, żeby mocniej trafić do studentów europeistyki i licealistów kumplujących się z "matową" patointeligencją.
 • OFF Festival 2018: Relacja z pierwszego dnia. Dolina Trzech Stawów nie bez niespodzianek!

  OFF Festival 2018: Relacja z pierwszego dnia. Dolina Trzech Stawów nie bez niespodzianek!

  Kto będzie największą gwiazdą pierwszego dnia tegorocznej edycji OFF Festival, a może i całego festiwalowego weekendu, było wiadomo już po zobaczeniu rozpiski koncertów. I faktycznie, M.I.A. nie zawiodła. O ile to była rzecz pewna, o tyle piątkowe koncerty "inaugurujące" trzydniową imprezę odbywającą się na terenie katowickiej Dolinie Trzech Stawów, obfitowały w naprawdę wiele niespodzianek.
 • Recenzja Meek, Oh Why? "Płyta Rodzaju": (U)rodzaj dobrej muzyki

  Recenzja Meek, Oh Why? "Płyta Rodzaju": (U)rodzaj dobrej muzyki

  "Zawsze pisałem słowa, gdy nękały stany podłe / A za widownię miałem smutek, więc nie za wygodnie". Może niech w końcu inna widownia tu przyjdzie?
 • Meek, Oh Why? zapowiada nowy album. Zobacz klip "Nieboskłonem"

  Meek, Oh Why? zapowiada nowy album. Zobacz klip "Nieboskłonem"

  Raper i kompozytor, Meek, Oh Why? Zapowiedział drugi album studyjny pt. "Płyta rodzaju”. Materiał promuje utwór "Nieboskłonem".
 • Enea Spring Break 2017: Dla kogo śpiewa Anita Lipnicka?

  Enea Spring Break 2017: Dla kogo śpiewa Anita Lipnicka?

  Poznański Spring Break minął już swój półmetek. Najgorsza w programie festiwalowego piątku okazała się... pogoda. Wiatr, chłód i deszcz odbierały ochotę na koncertowe wojaże, ale mimo to kluby znów pękały w szwach od głodnej muzyki publiczności.
 • Meek, Oh Why? rusza w trasę

  Meek, Oh Why? rusza w trasę

  Raper, tekściarz i trębacz Mikołaj Kubicki rusza w trasę wraz z zespołem. W marcu i kwietniu Meek, Oh Why? zobaczyć będzie można w pięciu miastach w Polsce.
 • Spring Break 2017: Kto jeszcze wystąpi w Poznaniu?

  Spring Break 2017: Kto jeszcze wystąpi w Poznaniu?

  Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy zaprezentują się podczas tegorocznej edycji festiwalu Spring Break. W Poznaniu wystąpią: Łona, Webber & The Pimps, Bitamina, Julia Wieniawa, Max Bravura, Meek Oh Why?, Joy Pop, Hańba, Better Person, Rosa Vertov oraz Mateusz Franczak.
 • Raperzy i producenci podsumowują 2016 rok: Meek, Oh Why? i Nieznanyklarenz

  Raperzy i producenci podsumowują 2016 rok: Meek, Oh Why? i Nieznanyklarenz

  Po reprezentantach MaxFloRec oraz duecie Łona i Webber w kolejnym podsumowaniu zestawiamy ze sobą dwóch młodych raperów o nietypowych pseudonimach.
 • Odkrycia 2015 w polskim rapie - co słychać po roku?

  Odkrycia 2015 w polskim rapie - co słychać po roku?

  Pod koniec zeszłego roku w tekście "Odkrycia w polskim rapie w 2015 roku" zastanawiałem się, kto zasłużył na to miano i czy któryś z wymienionych wykonawców da radę ugruntować swoją pozycję, a nie będzie jedynie przebłyskiem na naszej scenie. Po niecałym roku od tekstu postanowiłem powiedzieć "sprawdzam".