Muzyka - mecze

Artykuły - Mecze (3)

 • "Każda zdrada jest zła"

  "Każda zdrada jest zła"

  Dziś już mało fanów zastanawia, który wykonawca jest lepszy - Sepultura bez Maxa Cavalery czy Max Cavalera bez Sepultury. Słynna brazylijska formacja przetrwała pomimo odejścia swego charyzmatycznego frontmana i rzeczą gustu jest ocenianie tego, co nagrała potem. Z kolei Max Cavalera, wzorem byłych kolegów, nie powrócił do Brazylii, lecz pozostał w Stanach Zjednoczonych i powołał do życia grupę Soulfly. Wiele osób sądziło, że Max nie da sobie rady. Nic z tego. We wszystkim, co robi, kieruje się on bowiem szczerością i nic dziwnego, że jego muzyka znajduje się wielu zwolenników. Trzecia propozycja Soulfly, zatytułowana "3", brzmi nieco inaczej od poprzedniej płyty "Primitive". Nie ma na niej również tylu gości. Max Cavalera wyjaśnił Lesławowi Dutkowskiemu, dlaczego tak się stało. A wszystko zaczęło się oczywiście od piłki nożnej. Wszak Max jest Brazylijczykiem.
 • Ronan Keating: Najpierw mecze, później koncerty

  Ronan Keating: Najpierw mecze, później koncerty

  Ronan Keating, irlandzki wokalista, koncertuje obecnie w ramach trasy promującej jego najnowszy album "Destination". Jednak zanim były członek boysbandu Boyzone pojawi się na scenie, musi najpierw obejrzeć mecze mistrzostw świata.
 • Za darmo na mecze?

  Za darmo na mecze?

  Ken Bates, prezes angielskiego klubu piłkarskiego Chelsea, ostro skrytykował Roda Stewarta i Phila Collinsa za to, że wydzwaniają bez przerwy do niego, prosząc o darmowe bilety na mecze.