mcgregor

Artykuły - Mcgregor (67)

 • Człowiek, który psuje zabawę

  Człowiek, który psuje zabawę

  "Człowiek, który gapił się na kozy" to odjazdowa komedia o supertajnej, amerykańskiej jednostce wojskowej złożonej z żołnierzy posiadających zdolności paranormalne. W kinach film pojawi się 16 kwietnia. Obok takich gwiazd, jak: George Clooney, Jeff Bridges i Ewan McGregor, występuje w nim etatowy czarny charakter Kevin Spacey.
 • Gwiezdny wojownik pogromcą kóz

  Gwiezdny wojownik pogromcą kóz

  Od 16 kwietnia będziemy mogli oglądać na naszych ekranach mocno niekonwencjonalną komedię "Człowiek, który gapił się na kozy". Jedną z głównych ról - dziennikarza, który odkrywa szokujący, tajny program szkolenia wojskowego - gra w filmie Ewan McGregor ("Gwiezdne wojny", "Autor widmo").
 • Ewan McGregor u Madonny

  Ewan McGregor u Madonny

  Ewan McGregor dołączył do obsady nowego filmu Madonny - dramatu "W.E.". Szkocki aktor wcieli się w postać króla Edwarda VIII.
 • Ewan McGregor - rozważny i romantyczny

  Ewan McGregor - rozważny i romantyczny

  Jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich aktorów. Na ekranach polskich kin pojawił się właśnie film Romana Polańskiego "Autor widmo", w którym jedną z głównych ról gra właśnie McGregor.
 • McGregor: Polański jest męczący

  McGregor: Polański jest męczący

  Szkocki aktor Ewan McGregor, odtwórca jednej z głównych ról w najnowszym filmie Romana Polańskiego "Autor widmo", przyznał, że polski reżyser zawsze musi postawić na swoim.
 • McGregor: Miał nie być gejem

  McGregor: Miał nie być gejem

  Szkocki gwiazdor kina Ewan McGregor wytłumaczył, skąd wzięło się opóźnienie we wprowadzeniu do kin jego nowego filmu "I Love You Phillip Morris". Okazało się, że szefowie Disney'a nie chcieli, aby młodzi fani kina myśleli, że ...Ebenezer Scrooge jest gejem.
 • Polański nie wierzy politykom

  Polański nie wierzy politykom

  Już 19 lutego trafi na nasze ekrany "Autor Widmo", najnowszy film Romana Polańskiego, będący adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Harrisa "Ghostwriter". Tytułowego "autora widmo", który pisze wspomnienia byłego premiera Wielkiej Brytanii Adama Langa (Pierce Brosnan) gra Brytyjczyk Ewan McGregor ("Płytki grób", "Trainspotting", "Gwiezdne wojny").
 • Rangers - Celtic 2:1 w derbach Glasgow

  Rangers - Celtic 2:1 w derbach Glasgow

  Glasgow Rangers pokonał w niedzielnych 284. Old Firm Derby Celtic Glasgow 2:1 i ma teraz już tylko jeden punkt straty do prowadzących w tabeli Scottish Premier League "The Bhoys".
 • Pijacy już nie zagrają w kadrze

  Pijacy już nie zagrają w kadrze

  Szkocki Związek Piłki Nożnej (Scottish FA) zdecydował w piątek, że Barry Ferguson i Allan McGregor nie będą już nigdy powoływani do reprezentacji Szkocji.
 • Skandal w szkockiej kadrze

  Skandal w szkockiej kadrze

  Kapitan piłkarskiej reprezentacji Szkocji Barry Ferguson i bramkarz Allan McGregor zostali wykluczeni przez selekcjonera George'a Burleya z kadry na mecz z Islandią za picie alkoholu w hotelu. Spotkanie grupy 9 eliminacji mistrzostw świata odbędzie się w środę, 1 kwietnia, w Glasgow.

Filmy - Mcgregor (3)