Mazda 6

Artykuły - Mazda 6 (9)

 • Mazda 6 2.5 SkyPassion - moc (drobnych) zmian

  Mazda 6 2.5 SkyPassion - moc (drobnych) zmian

  Mazda 6 nie należy do najnowszych modeli dostępnych obecnie w salonach. Samochód został zaprezentowany na salonie paryskim w 2012 roku, a na polski rynek trafił w pierwszej połowie 2013 roku.
 • Pierwsza jazda. Nowa Mazda 6 i Mazda CX-5

  Pierwsza jazda. Nowa Mazda 6 i Mazda CX-5

  ​Choć jednoczesna prezentacja dwóch modeli z pozoru może wydawać się pozbawiona sensu, po szczegółowej analizie okazuje się w pełni uzasadniona. W odnowionych Mazdach serii 6 oraz CX-5 po raz pierwszy pokazano wiele rozwiązań, których japoński producent dotychczas nie stosował.
 • Dwa nowe modele Mazdy. Sprawdzamy, jak się nimi jeździ

  Dwa nowe modele Mazdy. Sprawdzamy, jak się nimi jeździ

  Już niebawem w salonach Mazdy pojawią się odświeżone wersje cieszącej się popularnością "CX-5-ki" oraz równie uznane limuzyna i kombi serii 6. W obu modelach na sezon 2015 japoński producent zaproponował retusz nadwozia, modernizację kabiny oraz nowe technologie w zakresie bezpieczeństwa.
 • Mazdy CX-5 i 6 już po liftingu

  Mazdy CX-5 i 6 już po liftingu

  Model CX-3 to niejedyna nowość, jaką zobaczyć można w Los Angeles na stoisku Mazdy. W USA Japończycy zaprezentowali również odświeżone modele CX-5 i 6.
 • Przede wszystkim mazda 6

  Przede wszystkim mazda 6

  W Józefowie pod Warszawą odbyła się uroczystość związana z rozpoczęciem działalności w Polsce Mazdy. Dziennikarze spotkali się z całą ekipą firmy Mazda Motor Logistic Europe, oddział w Polsce spółka z o.o, na czele której stoją dyrektor generalny Wojciech Halarewicz i dyrektor zarządzający Shunsuke Hamamoto. To spółka firmy "matki" z Belgii będąca w 100 procentach własnością japońskiego koncernu.
 • Accord czy mazda 6?

  Accord czy mazda 6?

  W najbliższym czasie na polskim rynku pojawi się nowy gracz - mowa o japońskiej Maździe. To kolejna japońska marka w Polsce, która ze względu na kraj pochodzenia i charakter oferowanych samochodów konkurować będzie głównie z dobrze radzącą sobie w naszym kraju Toyotą oraz Hondą.
 • Wszystko przez światla przeciwmgłowe

  Wszystko przez światla przeciwmgłowe

  Z powodu wadliwych lamp przeciwmgłowych Mazda wzywa do serwisów 174 tys. pojazdów (96 tys. poza Japonią), w tym bardzo dobrze sprzedającego się modelu mazda 6 (w Azji pojazd ten nazywa się Atenza).
 • Dziś o północy poznamy auto roku 2003!

  Dziś o północy poznamy auto roku 2003!

  Citroen C3, Ford Fiesta, Honda Jazz, Mazda 6, Mercedes klasy E, Opel Vectra i Renault Megane II to samochody, wśród których wybrany zostanie zwycięzca tegorocznej edycji Car of the Year. Wyniki opublikujemy dziś o północy! Europejski konkurs COTY organizowany jest już od blisko 40 lat. W gronie jurorów znajduje się 58 dziennikarzy z 21 krajów. Wybory odbywają się w dwóch etapach. W pierwszym typuje się 7 samochodów i dopiero między nie rozdziela punkty. Każdy z jurorów ma do dyspozycji 25 punktów.
 • Tokio 2001: Mazda 6

  Tokio 2001: Mazda 6

  Mazda Motor Corporation zaprezentuje na rozpoczynającym się 24 października salonie samochodowym w Tokio swój najnowszy samochód - Mazdę 6. Konstrukcja auta została oparta na zupełnie nowej płycie podłogowej, która ma służyć przyszłym modelom japońskiego producenta. Mazda 6 jest pojazdem rodzinnym, który będzie oferowany w trzech wersjach nadwozia: jako 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowy hatchback oraz kombi. Pod maską auta znajdzie się gama czterocylindrowych jednostek benzynowych oraz ekonomicznych silników diesla w systemie common-rail. Tutaj zobaczysz galerię zdjęć nowej mazdy 6.

Filmy - Mazda 6 (6)

 • Mazda 6

  Mazda 6 to jeden z najładniejszych samochodów klasy średniej dostępnych obecnie na rynku. Jednak piękne linie to niejedyne atuty tego pojazdu.
 • Mazda 6 i Skoda Octavia RS Combi. Azja i Europa

  Typowy przedstawiciel segmentu D i wyrośnięty kompakt, aspirujący do klasy średniej. Sedan i kombi. Diesel i benzyniak. Stateczne dostojeństwo i sportowe ambicje. Dwa pomysły na samochód, tak na pierwszy rzut oka nieporównywalne, że... aż chce się je porównać. Które auto podoba ci się bardziej?
 • Mazda 6

  Mazda 6 to jeden z najładniejszych samochodów segmentu D. Czy model ten będzie miał szansę zagrozić pozycji Volkswagena Passata?
 • Oto, jak jeździ nowa Mazda 6

  Nowa Mazda 6 ma przyciągać kierowców lubiących dobre prowadzenie i dynamiczną stylizację.