Matrix

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Matrix (Film (1999)[The Matrix] Reż.Andy Wachowski) ,

Artykuły - Matrix (8)

 • Brad Pitt miał zagrać Neo w "Matriksie"

  Brad Pitt miał zagrać Neo w "Matriksie"

  "Zrezygnowałem z 'Matriksa'. Wziąłem czerwoną pigułkę" - zwierzył się właśnie Brad Pitt. Gwiazdor nie żałuje tego, że nie zagrał w kultowym filmie. Uważa bowiem, że ta rola nie pasowała do niego, niezależnie od tego, jak dobrze wyglądałby w długim czarnym płaszczu.
 • "Matrix" powraca

  "Matrix" powraca

  Fani filmowej trylogii "Matrix" mogą dostać kolejną szansę, by sprawdzić, dokąd prowadzi królicza nora. I to bez połykania czerwonej pigułki. Jak donosi The Hollywood Reporter, trwają prace nad nowym nowym filmem ze słynnej serii.
 • Jak dbać o włosy zimą: 6 prostych zabiegów

  Jak dbać o włosy zimą: 6 prostych zabiegów

  Poznaj sposoby, jak dbać o włosy zimą, by były mocne i jedwabiście lśniące.
 • Matrix Live: Film In Concert: Są bilety

  Matrix Live: Film In Concert: Są bilety

  Do sprzedaży trafiły już bilety na finałowy koncert tegorocznej edycji Festiwalu Muzyki Filmowej. Przypominamy, że ostatniego dnia festiwalu, w niedzielę 29 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland zabrzmi symultaniczne wykonanie koncertowe superprodukcji amerykańsko-australijskiej: "Matrix".
 • Naukowcy sprawdzą, czy żyjemy w Matrixie

  Naukowcy sprawdzą, czy żyjemy w Matrixie

  Czy nasza rzeczywistość jest tylko iluzją? Naukowcy z Uniwersytetu w Waszyngtonie postanowili sprawdzić czy wszechświat, w którym żyjemy nie jest jedynie symulacją istniejącą wewnątrz zaawansowanego superkomputera.
 • Nokia 8110 – kultowy telefon z kultowego filmu

  Nokia 8110 – kultowy telefon z kultowego filmu

  Oprócz Neo, Trinity czy Morfeusza, w pierwszej części legendarnego Matrixa wystąpiła jeszcze jedna, słynna postać – Nokia 8110. Nigdy więcej żaden slider nie zyskał już takiej sławy.
 • Dlaczego nie zagrali

  Dlaczego nie zagrali

  Są filmy i seriale, które na zawsze zostają w pamięci widzów. A gdyby główną rolę zagrał w nich ktoś inny? Czy także byłyby hitem? Czy raczej kompletną klapą?
 • The Matrix: Własny projekt

  The Matrix: Własny projekt

  The Matrix, słynny amerykański tercet producencko-autorski, mający na swym koncie współpracę m.in. z Britney Spears, Rickym Martinem i Avril Lavigne, postanowił wydać własny album. Do jego powstania zostaną zaproszeni zdolni muzycy, których personalia nie są na razie znane.

Filmy - Matrix (4)