matki

Artykuły - Matki (1136)

Filmy - Matki (4)

 • Kiedy mama nie może doczekać się dziecka…

  Mama niemogąca doczekać się swojego dziecka podbija internet. Kiedy wyznaczony przez lekarza termin porodu minął, Victoria Weller z Kent (Wielka Brytania) postanowiła nieco przyśpieszyć opóźniające się rozwiązanie. Wypróbowała wszystkich mniej lub bardziej znanych naturalnych sposobów, żaden jednak nie okazał się skuteczny. Jej dziecku widocznie nie śpieszyło się na ten świat. Zrezygnowana postanowiła poćwiczyć z piłką. Jej gimnastyka przemieniła się w szalony, skoczny taniec. Victoria podskakiwała i wymachiwała rękami ku radości jej chichoczących dzieci i męża, nagrywającego całe to zdarzenie. Nietypowa technika najwidoczniej poskutkowała – już następnego dnia kobieta zaczęła rodzić. Wydała na świat zdrową córeczkę.
 • Anna Mucha: Jestem gorsza niż inspekcja sanitarna

  Anna Mucha odniosła się do swoich wcześniejszych wpisów na blogu o warunkach sanitarnych na jednej ze stacji benzynowej. Aktorka zarzuciła wtedy, że na stacji nie ma przewijaków dla dzieci. Mucha mówiła także o innych utrudnieniach, na jakie mogą natknąć się matki.
 • Bunt matek w stolicy!

  W Warszawie odbył się nietypowy happening z okazji Dnia Mamy - "Bunt Matek". Celem akcji było zwrócenie uwagi na bariery architektoniczne, z którymi muszą borykać się mamy ze swoimi dziećmi w wózkach. Są to m.in. schody, wysokie krawężniki i krótko działające światła na przejściach dla pieszych.
 • "Nie jestem typem matki Polki"

  Nie jestem typem kobiety, której poczucie spełnienia zapewnia samo macierzyństwo. Muszę realizować się poza domem - mówi Ilona Felicjańska.