MasterChef

Artykuły - MasterChef (37)

 • Znamy zwycięzcę 9. edycji "MasterChefa"

  Znamy zwycięzcę 9. edycji "MasterChefa"

  Znamy zwycięzcę dziewiątej edycji programu "MasterChef"! 6 grudnia Aleksandra Juszkiewicz, Sylwia Gaska-Chmarczyk i Rafał Fidyt walczyli o statuetkę, sto tysięcy złotych oraz wydanie własnej książki na Zamku w Rynie na Mazurach. Kto okazał się najlepszy?
 • "MasterChef": Wielki finał 9. edycji

  "MasterChef": Wielki finał 9. edycji

  Za nami trzynaście tygodni walki o tytuł dziewiątego polskiego MasterChefa. Uczestnicy mierzyli się z wigilijnymi daniami, z deserami przygotowanych z warzyw, gotowali dla Wojciecha Modesta Amaro. W końcu została ich trójka: Ola, Rafał i Sylwia. Kto z nich wygra "MasterChefa"? Dowiemy się już 6 grudnia.
 • "MasterChef": Znamy finalistów 9. edycji

  "MasterChef": Znamy finalistów 9. edycji

  Za nami półfinał dziewiątej już edycji programu "MasterChef". Karolina, Sylwia, Ola i Rafał - to oni walczyli o wejście do finału. Kto wygrał i już za tydzień powalczy o tytuł MasterChefa, wydanie własnej książki i 100 tysięcy złotych?!
 • "MasterChef 9": Takiego zadania jeszcze nie było! Odpadły aż dwie osoby

  "MasterChef 9": Takiego zadania jeszcze nie było! Odpadły aż dwie osoby

  Takiego zadania w programie "MasterChef" jeszcze nie było. Jurorzy sprawdzali podstawowe umiejętności kucharskie uczestników: krojenie cebuli i marchewki oraz robienie naleśników. Kasia Domańska otrzymała immunitet, a z programem pożegnały się aż dwie osoby. Fartuchy oddali Jacek Żydok i Iwona Kurczak.
 • ​"MasterChef 9": Kto trafi do finałowej grupy?

  ​"MasterChef 9": Kto trafi do finałowej grupy?

  W drugim odcinku dziewiątej edycji programu "MasterChef" okaże się, kto dołączy do finałowej 14-stki i otrzyma wymarzony fartuch. Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran przygotowali dla uczestników skrzynię pełną popularnych polskich produktów. Kto sobie z nią poradzi i poda najsmaczniejsze danie?
 • Grzegorz Zawierucha chwali się popisowym daniem

  Grzegorz Zawierucha chwali się popisowym daniem

  Grzegorz Zawierucha jest zwycięzcą 8. edycji programu „MasterChef”, a prywatnie bratem aktora Rafała Zawieruchy.
 • Jak Grzegorz Zawierucha dostał się do programu „Master Chef”?

  Jak Grzegorz Zawierucha dostał się do programu „Master Chef”?

  Grzegorz Zawierucha zwyciężył 8. edycję programu „MasterChef”, podbijając serca wymagającego jury. Udało mu się także zdobyć sympatię telewidzów.
 • "MasterChef 8": Grzegorz Zawierucha zwycięzcą programu

  "MasterChef 8": Grzegorz Zawierucha zwycięzcą programu

  Zakończyła się ósma edycja programu MasterChef. Ania Starmach, Magda Gessler i Michel Moran uznali, że to Grzegorz Zawierucha otrzyma tytuł najlepszego kucharza 2019 roku, 100 tysięcy złotych i możliwość wydania swojej książki!
 • Wyjątkowy finał "MasterChefa"

  Wyjątkowy finał "MasterChefa"

  Takiego finału w "MasterChefie" jeszcze nie było. W ostatecznej rozgrywce zmierzy się aż czterech kucharzy amatorów. Magda, Marlena, Ania i Grzegorz będą walczyć o 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej i tytuł ósmego MasterChefa!
 • "MasterChef": Uczestnik trafił do szpitala

  "MasterChef": Uczestnik trafił do szpitala

  Za nami bardzo emocjonujący odcinek "MasterChefa". Piątka uczestników pojechała do Meksyku, aby nauczyć się tamtejszej kuchni i przygotować niezwykły obiad dla gości. Niestety, upał był nie do zniesienia - Mariusz trafił do szpitala i nie wydał dań, co jednoznacznie oznaczało jego odejście z programu tuż przed półfinałem!

Filmy - MasterChef (8)

 • Anna Starmach: "MasterChef"? Nigdy nie jest nudno

  Zdaniem Anny Starmach szósta edycja programu "MasterChef" z pewnością mocno zaskoczy widzów, bo uczestnicy to prawdziwa mieszanka wybuchowa - są nie tylko kreatywni, lecz także mają niezwykłe poczucie humoru, które pomaga im nawet w sytuacjach bardzo stresowych.
 • Anna Starmach: Jacy goście pojawią się w nowej edyji "MasterChefa"?

  - W tym sezonie "Masterchef" wybrał się za daleką wodę, do Nowego Jorku. Między uczestnikami jest olbrzymi rozstrzał wiekowy - najmłodszy uczestnik jest na pierwszym roku studiów, najstarsza uczestniczka jest babcią - powiedziała jurorka Anna Starmach. Czym zaskoczy nowa edycja kulinarnego show? Jacy goście pojawią się w odcinkach produkcji?
 • Polska kuchnia okiem włoskiego mistrza

  Joe Bastianich, guru wśród restauratorów i juror amerykańskiej oraz włoskiej edycji programu "MasterChef", uważa, że Polska przechodzi rewolucję kulinarną! Jakie polskie produkty ceni najbardziej - i jakie danie chętnie by z nich przygotował?
 • Jurorzy "MasterChef" o kuchni idealnej

  Mistrz kuchni gotuje, przekładając swoje uczucia na talerz. To odróżnia go od kuchennego rzemieślnika - zgodnie twierdzą Anna Starmach i Michel Moran, których jesienią zobaczymy w nowym kulinarnym show "MasterChef".