Muzyka - marzenia

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Marzenia (2016, reż. Renārs Vimba) ,

Artykuły - Marzenia (48)

 • Marzy o operacji piersi

  Marzy o operacji piersi

  Amerykańska piosenkarka Kelly Clarkson codziennie myśli o operacji powiększenia biustu.
 • Spełnione marzenia

  Spełnione marzenia

  Tabasko "Ostatnia szansa tego rapu", Asfalt Records
 • Janek Samołyk realizuje marzenia

  Janek Samołyk realizuje marzenia

  Reprezentant indie popu, Janek Samołyk, laureat naszego konkursu "Zagraj na Off Festival 2009", pod koniec września zadebiutuje dużą płytą "Wrocław".
 • "W podróży dookoła świata"

  "W podróży dookoła świata"

  "Kiedy robisz poważną muzykę, tak jak ja teraz, jest ona dedykowana każdemu, całej ludzkości" - mówi Justynie Tawickiej grecki wokalista Demis Roussos, który po latach powrócił płytą "Demis", nawiązującą do rocka z lat 60. i 70.
 • Marzenia Marka Piekarczyka

  Marzenia Marka Piekarczyka

  "Nie widzę ciebie w swych marzeniach", utwór z dorobku Skaldów, to pierwszy singel zapowiadający solowy album Marka Piekarczyka, wokalisty grupy TSA. Na płycie "Źródło" (premiera 24 października) znajdą się nagrania klasyków polskiego rock'n'rolla z lat 60. i 70.
 • "Mam talent" spełnia marzenia

  "Mam talent" spełnia marzenia

  Donny Osmond, legendarny bożyszcze nastolatek, zamierza zaśpiewać w duecie z Susan Boyle - Szkotką, która zachwyciła cały świat podczas eliminacji do brytyjskiej edycji "Mam talent".
 • Prawda, dobro, piękno, muzyka

  Prawda, dobro, piękno, muzyka

  Zaśpiewać z Bono i sfotografować nagą Angelinę Jolie - takie marzenia wyjawiła nam Justyna Steczkowska.
 • Ma trzy marzenia

  Ma trzy marzenia

  Brytyjska gwiazda pop Lilly Allen zdradziła, że ma trzy największe marzenia: zaśpiewać w duecie z Dolly Parton, wyjść za mąż i mieć dzieci.
 • Kupczyk spełnia marzenia

  Kupczyk spełnia marzenia

  - Inne brzmienie i prawdziwa symfoniczna uczta - tak specjalny koncert "Akordy słów" zapowiada Grzegorz Kupczyk, który w niedzielę, 9 listopada, w Kaliszu wystąpi z własnym, metalowym zespołem CETI oraz chórem i orkiestrą symfoniczną Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka.
 • "Opowieść o bólu, upokorzeniu i samotności"

  "Opowieść o bólu, upokorzeniu i samotności"

  - Słuchanie "Time Must Have A Stop" to przygoda, zwłaszcza na koncertach, gdzie dodatkowo pobudzamy wyobraźnie uruchamiając niespotykaną wizualizacje - tak debiutancką płytę reklamuje Adam Łukaszek, perkusista warszawskiej progrockowej grupy Votum, która śmiało idzie w ślady Riverside czy Quidam.