Marta Szulawiak

Artykuły - Marta Szulawiak (1)

 • "Seks - kup teraz": Nowy program w telewizji

  "Seks - kup teraz": Nowy program w telewizji

  Znana z pierwszej edycji programu "Top Model" Marta Szulawiak znów zagości w nocnych klubach. Tym razem jednak nie zmusza jej do tego zła sytuacja materialna, lecz nagrania do programu, który będzie prowadziła w telewizji TLC.

Filmy - Marta Szulawiak (4)

 • Marta Szulawiak z Top Model”: Prowadziłam podwójne życie

  Marta Szulawiak, uczestniczka pierwszej edycji programu „Top Model”, od początku swojej medialnej kariery nie ukrywała, że tańczyła w klubie go-go, choć nie był to dla niej powód do dumy. Zdecydowała się jednak na tę pracę z powodu złej sytuacji finansowej swojej rodziny – musiała utrzymać chorą mamę i młodszą siostrę. W dzień starała się normalnie pracować i studiować, a nocą tańczyła w klubie. Teraz kończy zdjęcia do nowego programu o kulisach polskiego seksbiznesu, w którym występuje w roli prowadzącej.
 • Marta Szulawiak z „Top Model” będzie rozmawiać z prostytutkami

  Znana z pierwszej edycji programu „Top Model” Marta Szulawiak znów zagości w nocnych klubach. Tym razem jednak nie zmusza jej do tego zła sytuacja materialna, lecz nagrania do programu, który będzie prowadziła w telewizji TLC. Spotka się w nim z osobami pracującymi w seks branży, które odsłonią przed nią kulisy swojej pracy i podzielą się osobistymi historiami.
 • Natasza Urbańska chce podbić świat mody

  Natasza Urbańska, którą spotkaliśmy na gali Doskonałość Roku 2012 "Twojego Stylu", opowiedziała nam o planach związanych ze swoją marką odzieżową, którą tworzy wspólnie z Agnieszką Komornicką. Menedżerką firmy została kuzynka artystki, Marta Szulawiak, znana z udziału w programie "Top Model". Pierwsza kolekcja zostanie zaprezentowana już w lutym. - W naszym duecie Agnieszka Komornicka jest projektantką, a ja modelką i natchnieniem - mówi Urbańska.
 • Uczestniczka "Top Model" o swojej nocy poślubnej

  Uczestniczka „Top Model" Marta Szulawiak-Turska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN" o swojej nocy poślubnej. - Była wyjątkowa - wyjawiła. Dlaczego? (Dzień Dobry TVN/x-news).