marlboro

Artykuły - Marlboro (47)

 • Cieszyński jak Marlboro Man

  Cieszyński jak Marlboro Man

  W jedną z postaci w komedii "Fenomen", która 7 maja wejdzie na ekrany kin, wciela się Rafał Cieszyński.
 • Rusza 60-ty sezon Grand Prix!

  Rusza 60-ty sezon Grand Prix!

  Już w piątek ruszy kolejny, 60-ty już sezon Motocyklowych Mistrzostw Świata. Commercialbank Grand Prix Kataru już drugi rok z rzędu otwierać będzie sezon MotoGP.
 • Jak zarobić na papierosach?

  Jak zarobić na papierosach?

  Paczka Marlboro w Anglii kosztuje ponad 8 euro, a w Polsce tylko 2 euro. Różnica ogromna. Można na tym sporo zarobić. Także legalnie, w ramach dopuszczalnych norm przywozowych.
 • Francuski lew na czerwono

  Francuski lew na czerwono

  Zespół Marlboro Total Peugeot zaprezentował w Monte Carlo swoje nowe czerwone barwy i plany na przyszły sezon. Przyszłoroczny budżet będzie mniejszy od tego jakim Peugeot dysponował w tym roku. Ale dzięki Marlboro koszta firmy będą mniejsze. Pełny program mają podstawowi kierowcy Marcus Gronholm i Richard Burns. Kontrakt sponsorski z Marlboro zawarto na cztery sezony.
 • Rajd Nowej Zelandii bez Alistera McRae

  Rajd Nowej Zelandii bez Alistera McRae

  Team Marlboro Mitsubishi Ralliart poinformował, że Alister McRae nie wystartuje w Rajdzie Nowej Zelandii, dwunastej rundzie mistrzostw świata. Po konsultacjach z Dr Julie Doughty, lekarzem zespołu, podjęto decyzję, że Alister McRae musi poświęcić najbliższe tygodnie na wyleczenie kontuzji, której nabawił się podczas upadku z górskiego roweru na kilka dni przed Rajdem San Remo. Reprezentant Marlboro Mitsubishi Ralliart został wycofany z rywalizacji po pierwszym etapie Rajdu San Remo i po powrocie do Wielkiej Brytanii poddany dalszym badaniom.
 • Rajd Nowej Zelandii bez Alistera McRae

  Rajd Nowej Zelandii bez Alistera McRae

  Team Marlboro Mitsubishi Ralliart poinformował, że Alister McRae nie wystartuje w Rajdzie Nowej Zelandii, dwunastej rundzie mistrzostw świata. Po konsultacjach z Dr Julie Doughty, lekarzem zespołu, podjęto decyzję, że Alister McRae musi poświęcić najbliższe tygodnie na wyleczenie kontuzji, której nabawił się podczas upadku z górskiego roweru na kilka dni przed Rajdem San Remo.
 • Rajd Deutschland: Burns liderem!

  Rajd Deutschland: Burns liderem!

  Trwa rywalizacja na trasie Rajdu Niemiec dziesiątej eliminacji mistrzostw świata. Wczoraj zawodnicy mieli ostatnią szansę sprawdzenia ustawień swoich samochodów podczas odcinka testowego umiejscowionego w winnicach koło miejscowości Konz. Rozgrywany w deszczu shakedown przyciągnął tysiące kibiców, którzy niemal całkowicie obstawili jego czterokilometrową trasę. Po pierwszym odcinku specjalnym prowadził Burns, przed Gronholmem (miał identyczny czas co Burns) i Loebem. drugi OS wygrał Loeb przed Gronholmem i Burnsem.
 • Lancer WRC2 zadebiutuje w Finlandii

  Lancer WRC2 zadebiutuje w Finlandii

  Mitsubishi Lancer WRC2, zmodyfikowana wersja Mitsubishi Lancera WRC zadebiutuje podczas Rajdu Finlandii (8-11 sierpnia) dziewiątej rundy mistrzostw świata.
 • Zanim wystartuje McRae...

  Zanim wystartuje McRae...

  Aż z czternastu eliminacji składają się rajdowe, samochodowe mistrzostwa świata. Zawodnicy oraz siedem zespołów fabrycznych rywalizują przez jedenaście miesięcy w roku, w rajdach rozgrywanych na czterech kontynentach. Podczas każdego rajdu zespoły muszą dysponować warunkami pracy jak najbardziej zbliżonymi do tych, jakie mają w swoich bazach położonych głównie w Wielkiej Brytanii, ale również we Francji i w Czechach. Stąd też ilość sprzętu, który trzeba przetransportować między innymi do Argentyny, Kenii, Australii czy Nowej Zelandii jest niemal niewiarygodna nawet dla znawców tematyki rajdowej.
 • Dwa mitsubishi w Katalonii, trzy na Cyprze

  Dwa mitsubishi w Katalonii, trzy na Cyprze

  Zespół Marlboro Mitsubishi Ralliart zdobył na Korsyce punkty w pierwszym, całkowicie asfaltowym rajdzie w tym sezonie. O kolejne będzie walczył podczas również asfaltowego Rajdu Katalonii, w którym stale ulepszanego Mitsubishi Lancera WRC poprowadzą dwie "etatowe" załogi: Francois Delecour z Danielem Grataloup i Alister McRae z Davidem Seniorem.