Mariusz Wach

Synonimy:
polski olbrzym, Wach
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mariusz Wach (994)

 • Szpilka - Wach. Promotor Andrzej Wasilewski zwolennikiem walki rewanżowej

  Szpilka - Wach. Promotor Andrzej Wasilewski zwolennikiem walki rewanżowej

  Czy dojdzie do rewanżowej walki Artura Szpilki z Mariuszem Wachem? Gdyby decyzja zależała tylko od promotora Andrzeja Wasilewskiego, to drugie starcie kolegów z Małopolski - jak utrzymuje szef grupy KnockOut Promotions - byłoby tylko kwestią czasu.
 • Mariusz Wach o Gmitruku: Trudno pogodzić się z tym, co się stało

  Mariusz Wach o Gmitruku: Trudno pogodzić się z tym, co się stało

  "Trudno pogodzić się z tym, co się stało" - tak wiadomość o śmierci trenera Andrzeja Gmitruka skomentował Mariusz Wach, który pod jego kierunkiem zaczynał karierę w zawodowym boksie.
 • Artur Szpilka: Szkoda zdrowia, to chyba bardziej problem w mojej głowie

  Artur Szpilka: Szkoda zdrowia, to chyba bardziej problem w mojej głowie

  Po wygranej walce z Mariuszem Wachem, której niejednogłośny werdykt sędziów wciąż wzbudza kontrowersje, Artur Szpilka wrócił do aktywności w mediach społecznościowych, gdzie podejmuje dyskusje ze swoimi sympatykami i antagonistami.
 • Szpilka - Wach. Ilu widzów oglądało walkę wieczoru w Gliwicach?

  Szpilka - Wach. Ilu widzów oglądało walkę wieczoru w Gliwicach?

  Promotor sobotniej gali w Gliwicach Andrzej Wasilewski ogłosił, że sobotnią walkę wieczoru Artura Szpilki z Mariuszem Wachem, transmitowaną na żywo przez Telewizję Polską, w szczytowym momencie śledziło ponad dwa miliony osób. Nam udało się dotrzeć do danych, które mówią o średniej oglądalności.
 • Szpilka - Wach. Raubo: Artur Szpilka przegrał z Mariuszem Wachem, ale to nie był przekręt stulecia

  Szpilka - Wach. Raubo: Artur Szpilka przegrał z Mariuszem Wachem, ale to nie był przekręt stulecia

  - Nie był to żaden przekręt stulecia, choć ja uważam, że sześć rund wygrał Wach, a cztery rundy "Szpila". Do tego nokdaun i liczenie w ostatniej rundzie sprawiło, że Artur przegrał pojedynek różnicą trzech punktów. Tak to widziałem i koniec - mówi w rozmowie Interią trener Zbigniew Raubo, komentując niejednogłośną wygraną na punkty Artura Szpilki w walce z Mariuszem Wachem.
 • Walkę Szpilki z Wachem oglądały dwa miliony widzów

  Walkę Szpilki z Wachem oglądały dwa miliony widzów

  Szef stajni Knockout Promotions Andrzej Wasilewski poinformował o wynikach oglądalności sobotniej walki Artura Szpilki (22-3, 15 KO) z Mariuszem Wachem (33-4, 17 KO). Jak się okazuje, hitowy na polskim rynku pojedynek w szczytowym momencie śledziło ponad dwa miliony widzów.
 • Szpilka - Wach. Szpilka prowokował? "Byłem w nerwach"

  Szpilka - Wach. Szpilka prowokował? "Byłem w nerwach"

  Artur Szpilka - po ciekawej walce - pokonał na punkty Mariusza Wacha w wadze ciężkiej podczas gali "KnockOut Boxing Night 5" w Gliwicach. Przybyło sporo zagorzałych fanów bokserów. Część z tych, którzy byli blisko ringu, po ogłoszeniu werdyktu, wszczęła awanturę.
 • Szpilka - Wach. Artur Szpilka wstał z desek i pokonał Mariusza Wacha na punkty

  Szpilka - Wach. Artur Szpilka wstał z desek i pokonał Mariusza Wacha na punkty

  Po emocjonującej walce wieczoru Artur Szpilka pokonał niejednogłośnie na punkty Mariusza Wacha na gali "Knockout Boxing Night" w Arenie Gliwice. W ostatniej rundzie "Szpila" znalazł się na deskach, ale wstał i wyraźnie zamroczony dotrwał do końcowego gongu. Po odczytaniu werdyktu doszło do zamieszek przy ringu, a "Szpila" był już gotowy, by wdać się w przepychanki.
 • Szpilka - Wach. Dziś największy pojedynek roku na polskim ringu

  Szpilka - Wach. Dziś największy pojedynek roku na polskim ringu

  Jeśli Artur Szpilka i Mariusz Wach zrealizują choć połowę swoich zapewnień o doskonałej formie, to o ich dzisiejszej walce wieczoru na gali KnockOut Boxing Night w Gliwicach kibice pięściarstwa długo nie zapomną. Na razie więcej jest jednak niewiadomych niż jasnych odpowiedzi i konia z rzędem temu, kto bez zająknięcia wskaże faworyta. Do ringu wejdą także m.in. bardzo wysoko notowany Maciej "Striczu" Sulęcki oraz panująca mistrzyni świata organizacji WBC Ewa "Tygrysica" Piątkowska.
 • Szpilka - Wach. Mariusz Wach: Artur Szpilka ma w głowie taki kocioł, że szkoda gadać

  Szpilka - Wach. Mariusz Wach: Artur Szpilka ma w głowie taki kocioł, że szkoda gadać

  - Będę w ringu w stu procentach skoncentrowany i pewny siebie. Nic nie będzie robione na wariata, nie rzucę się na niego jak szalony, żeby nogi zostawały z tyłu, a ręce i głowa były z przodu. Wszystko będzie przemyślane, bo walka jest zakontraktowana na 10 rund, choć jego sztab nie zgodził się na dwunastkę - mówi pięściarz wagi ciężkiej Mariusz Wach, który dzisiaj (godz. 23 na antenie TVP) zmierzy się z Arturem Szpilką w walce wieczoru na gali "Knockout Boxing Night" w Arenie Gliwice.

Filmy - Mariusz Wach (40)