Mariusz Wach

Synonimy:
polski olbrzym, Wach
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mariusz Wach (601)

 • Boks. Wach czeka na decyzję Briedisa - walka 29 maja?

  Boks. Wach czeka na decyzję Briedisa - walka 29 maja?

  Być może już 29 maja dojdzie do walki Mariusza Wacha (36-7, 19 KO) z Mairisem Briedisem (27-1, 19 KO). Data jest już w sumie zaklepana, tylko polska ekipa czeka na ostateczną decyzję Łotysza.
 • Boks. Ekipa Machmudowa sonduje walkę z Wachem

  Boks. Ekipa Machmudowa sonduje walkę z Wachem

  ​Arsłanbek Machmudow (11-0, 11 KO) - dwumetrowa rosyjska maszyna do nokautowania innych, szuka rywala, który dałby mu kilka rund. A któż na świecie nadaje się do tego bardziej niż Mariusz Wach (36-7, 19 KO)?
 • Boks. Wach pomści Głowackiego? "Wiking" kandydatem do walki z Briedisem

  Boks. Wach pomści Głowackiego? "Wiking" kandydatem do walki z Briedisem

  Według łotewskiego portalu Sportacentrs Mariusz Wach (36-7, 19 KO) jest kandydatem do walki z Mairisem Briedisem (27-1, 19 KO), obecnym mistrzem IBF wagi cruiser, który rozważa przejście do wagi ciężkiej.
 • Boks. Ryszard Wach: Jak żyję, tak jeszcze nie słyszałem o takim wariancie przygotowań

  Boks. Ryszard Wach: Jak żyję, tak jeszcze nie słyszałem o takim wariancie przygotowań

  - Mariusz musi zadać przez jedną rundę 60 ciosów lewą ręką. Dopiero wtedy widzę, że wykonał odpowiednią pracę. A tu zadawał siedem ciosów na jedną rundę. To o czym my mówimy? Obawiam się, że już nikt nie będzie ich zapraszał na poważne gale. Na galach lubią nokauty, gdy coś się w ringu dzieje, a nie takie nudy i flaki z olejem - mówi w rozmowie z Interią Ryszard Wach, ojciec Mariusza Wacha, poruszony porażką z Hughiem Furym i specyfiką przygotowań do gali w Londynie.
 • Ranking Boxrec. Anthony Joshua trzeci, spadek Mariusza Wacha

  Ranking Boxrec. Anthony Joshua trzeci, spadek Mariusza Wacha

  Anthony Joshua (24-1, 21 KO) pozostał na trzecim miejscu w rankingu wagi ciężkiej portalu statystycznego Boxrec. Wciąż na pierwszych dwóch lokatach są Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) oraz Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO). Brytyjczyk pokonał w sobotę przed czasem w dziewiątej rundzie pretendenta, Kubrata Pulewa (28-2, 14 KO). Spadek zaliczył za to Mariusz Wach (36-7, 19 KO).
 • Boks. Hughie Fury pokonał Mariusza Wacha na gali w Londynie

  Boks. Hughie Fury pokonał Mariusza Wacha na gali w Londynie

  Mariusz Wach przegrał jednogłośnie na punkty z Hughie Furym na gali Matchroom Boxing w Londynie. Brytyjczyk miał kontuzję łuku brwiowego, ale Polak nie potrafił tego wykorzystać.
 • ​Boks. Joshua powalczy z Pulewem, na horyzoncie bój z Furym

  ​Boks. Joshua powalczy z Pulewem, na horyzoncie bój z Furym

  W sobotę odbędzie się ciekawa gala bokserska z Londynie, z udziałem m.in. Nikodema Jeżewskiego i Mariusza Wacha. W głównej walce mistrz świata WBA, IBF, WBO wagi ciężkiej Anthony Joshua spotka się z Kubratem Pulewem, a na horyzoncie bój Joshuy z czempionem WBC Tysonem Furym.
 • Boks. Mariusz Wach: Hughie Fury ma za sobą wszystko i wszystkich, a ja mam tylko pięści i serce, które wniosę do ringu

  Boks. Mariusz Wach: Hughie Fury ma za sobą wszystko i wszystkich, a ja mam tylko pięści i serce, które wniosę do ringu

  - Jestem przekonany, że Hughie Fury (24-3, 14 KO) mocnymi zapowiedziami nakręca się na nasz pojedynek. A na mnie taka gadka nigdy nie robiła wrażenia, tym bardziej teraz, gdy mam 41 lat. Nikt mnie nie przestraszy. Może byłoby inaczej, gdybym miał przed sobą walkę z Mikiem Tysonem z okresu jego świetności. A tu, już na godziny przed wejściem do ringu, ja wiem, że Hughie Fury jest spokojnie do ogrania, do wyboksowania. Słowem do pokonania - zapowiada Mariusz Wach (36-6, 19 KO), czołowy polski pięściarz wagi ciężkiej. Gigant z Krakowa w sobotę na gali w SSE Arena Wembley w Londynie zmierzy się z kuzynem mistrza świata, Tysona Fury’ego. Transmisja na platformie DAZN.
 • Boks. Wach kontra Fury. Ostra wymiana zdań przed walką

  Boks. Wach kontra Fury. Ostra wymiana zdań przed walką

  Trwa wymiana zdań i jeśli walka będzie choćby w połowie tak ciekawa jak zapowiedzi, to Mariusz Wach (36-6, 19 KO) i Hughie Fury (24-3, 14 KO) dadzą w sobotę naprawdę dobre widowisko.
 • Boks. Hughie Fury: Walka z Wachem będzie ciężka, ale zwycięska

  Boks. Hughie Fury: Walka z Wachem będzie ciężka, ale zwycięska

  Należę do światowej elity - przekonuje Hughie Fury (24-3, 14 KO), młodszy kuzyn Tysona i były pretendent do pasa WBO wagi ciężkiej, który w sobotni wieczór skrzyżuje rękawice z Mariuszem Wachem (36-6, 19 KO).

Filmy - Mariusz Wach (39)