Mariusz Wach

Synonimy:
polski olbrzym, Wach
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Mariusz Wach (938)

Filmy - Mariusz Wach (29)

 • Szpilka żądny walk z Polakami! „Kibice chcą złej krwi”. Wideo

  - Uważam, że obecnie polsko-polskie walki są potrzebne. W ostatnim czasie do boksu weszła Telewizja Polska, więc wydaje mi się, że oglądalność jest bardzo duża. Dlatego czego nie zrobić tego w jakiś spektakularny sposób? – mówił po wygranym pojedynku Artur Szpilki, który wypunktował rutynowanego Amerykanina Dominicka Guinna podczas „Narodowej Gali Boksu” na PGE Narodowym w Warszawie.
 • Marcin Najman w mocnych słowach o kulisach niedoszłej walki Wach - Molina. Wideo

  - Wiem, że kilku osobom z Polski bardzo zależało, by obdzwonić wszystkich decydentów jeśli chodzi o komisje, by Molina miał cofniętą licencję – twierdzi Marcin Najman, współorganizator "Narodowej Gali Boksu", na której ostatecznie nie doszło do anonsowanej walki wieczoru Mariusza Wacha ze zdyskwalifikowanym za doping Erikiem Moliną.
 • Narodowa Gala Boksu. Najman o walce Wacha. Wideo

  Eric Molina został zawieszony na dwa lata za zażywanie niedozwolonej substancji po walce z Anthonym Joshuą w grudniu 2016 roku. Amerykanin miał walczyć z Mariuszem Wachem podczas Narodowej Gali Boksu, która odbędzie się 25 maja w Warszawie. - Mariusz na pewno będzie walczył podczas Narodowej Gali Boksu - zapewnił Marcin Najman. - Z kim? Będziemy wiedzieć w czwartek podczas ceremonii ważenia.
 • Mariusz Wach o nieobliczalności Tysona Fury'ego i sile ciosu Brytyjczyka. Wideo

  - Na tych sparingach widziałem różne rzeczy: śpiewającego Fury’ego, odwracającego się, klękającego, trzymającego się dwoma rękami lin. On jest zawodnikiem nieobliczalnym i nie można napisać scenariusza, co zrobi w ringu. Pewnie ma jakiś plan, ale za chwilę sam go zmienia, żeby zrobić coś innego. Podczas sparingów rozmawiał z kibicami i robił show – mówi w rozmowie z Interią Mariusz Wach, uczestnik „Narodowej Gali Boksu”, która odbędzie się 25 maja na PGE Narodowym w Warszawie.