Mariusz Jurkiewicz

Artykuły - Mariusz Jurkiewicz (103)

 • Piłka ręczna. Mariusz Jurkiewicz: Chcę poświecić się pracy trenerskiej

  Piłka ręczna. Mariusz Jurkiewicz: Chcę poświecić się pracy trenerskiej

  "Już wiosną miałem rozpocząć kursy trenerskie, ale te plany zostały zablokowane przez pandemię" - powiedział były reprezentant Polski w piłce ręcznej Mariusz Jurkiewicz, który ostatnio ogłosił zakończenie kariery sportowej. "Na pewno chcę zostać przy piłce ręcznej" - dodał.
 • PGNiG Superliga. Jurkiewicz prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie

  PGNiG Superliga. Jurkiewicz prawdopodobnie nie zagra już w tym sezonie

  Kontuzja piłkarza ręcznego PGE VIVE Kielce Mariusza Jurkiewicza nie okazała się tak groźna jak początkowo przypuszczano. Zawodnik nie zerwał więzadła krzyżowego. Usunięto mu jednak łąkotkę i prawdopodobnie nie zobaczymy go już w tym sezonie na parkiecie.
 • Piłka ręczna. Mariusz Jurkiewicz z poważną kontuzją

  Piłka ręczna. Mariusz Jurkiewicz z poważną kontuzją

  Mariusz Jurkiewicz, piłkarz ręczny PGE Vive Kielce, który doznał kontuzji podczas ostatniego meczu Ligi Mistrzów, prawdopodobnie zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Jeśli wstępna diagnoza się potwierdzi, zawodnika czeka operacja.
 • LM piłkarzy ręcznych. Jurkiewicz: Aby wygrać, musimy wznieść się na wyżyny

  LM piłkarzy ręcznych. Jurkiewicz: Aby wygrać, musimy wznieść się na wyżyny

  Piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce wznawiają rozgrywki Ligi Mistrzów sobotnim wyjazdowym meczem z francuskim Montpellier. "Aby z nimi wygrać, sportowo musimy wznieść się na wyżyny" - przyznał rozgrywający Mariusz Jurkiewicz.
 • LM piłkarzy ręcznych. Mariusz Jurkiewicz: Punkty są nam bardzo potrzebne

  LM piłkarzy ręcznych. Mariusz Jurkiewicz: Punkty są nam bardzo potrzebne

  Piłkarze ręczni PGE Vive w czwartej kolejce Ligi Mistrzów zmierzą się w sobotę w Kielcach z francuskim Montpellier. - Musimy wyjść na parkiet, zagrać to co potrafimy i zdobyć punkty, które są nam bardzo potrzebne – powiedział rozgrywający Mariusz Jurkiewicz.
 • Piłka ręczna. Mariusz Jurkiewicz jednak zostaje w PGE Vive Kielce

  Piłka ręczna. Mariusz Jurkiewicz jednak zostaje w PGE Vive Kielce

  Mariusz Jurkiewicz w przyszłym sezonie nadal będzie zawodnikiem 16-krotnego mistrza Polski piłkarzy ręcznych PGE Vive Kielce, mimo że kilka tygodni temu odszedł z kieleckiego zespołu. - Jestem pewny, ze swoją dobra grą, podobnie jak w ostatnim sezonie, dużo pomoże naszej drużynie - powiedział prezes klubu Bertus Servaas.
 • PSG - PGE Vive Kielce. Trzeba obronić 10 bramek przewagi

  PSG - PGE Vive Kielce. Trzeba obronić 10 bramek przewagi

  10 bramek przewagi muszą obronić piłkarze ręczni PGE Vive w niedzielnym rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain, by po raz czwarty w historii świętować awans do turnieju finałowego tych rozgrywek.
 • PGE Vive Kielce. Jurkiewicz: PSG jest w stanie odrobić każdą stratę

  PGE Vive Kielce. Jurkiewicz: PSG jest w stanie odrobić każdą stratę

  Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce do rewanżowego meczu 1/4 finału Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain przystąpią z 10-bramkową zaliczką. - Mistrz Francji, to zespół, który jest w stanie odrobić każdą stratę - powiedział rozgrywający Mariusz Jurkiewicz.
 • Mariusz Jurkiewicz po sezonie odejdzie z PGE Vive Kielce

  Mariusz Jurkiewicz po sezonie odejdzie z PGE Vive Kielce

  Piłkarz ręczny PGE Vive Kielce Mariusz Jurkiewicz po zakończeniu tego sezonu odejdzie z klubu. "Nie zamierzam jednak kończyć kariery sportowej" – zaznaczył były reprezentant kraju.
 • Mariusz Jurkiewicz już po kolejnej operacji ręki

  Mariusz Jurkiewicz już po kolejnej operacji ręki

  Rozgrywający polskiej kadry i PGE Vivie Kielce Mariusz Jurkiewicz przeszedł kolejną operację kontuzjowanego palca wskazującego lewej dłoni. Były reprezentant kraju ma nadzieję, że wszystko co najgorsze jest już za nim. "Wierzę, że to ostatni zabieg i wkrótce wrócę na parkiet" - powiedział zawodnik.

Filmy - Mariusz Jurkiewicz (11)