mariusz fyrstenberg

Artykuły - Mariusz fyrstenberg (503)

Filmy - Mariusz fyrstenberg (4)

 • Mariusz Fyrstenberg dla Interii: Presja na Hurkaczu będzie spora. Wideo

  W najbliższym sezonie Hubertowi Hurkaczowi z pewnością będzie towarzyszyć dodatkowa presja w związku z obroną punktów uzyskanych w tym roku. - Rozmawiałem z nim jednak i wiem, że jest to bardzo stonowany i pracowity człowiek, myślę, że nie będzie z tym problemu. Nie widzę przeszkód, żeby nie mógł zrobić kolejnego dużego skoku - w rozmowie z Interią Mariusz Fyrstenberg ocenia szanse naszego najlepszego obecnie tenisisty Huberta Hurkacza w 2020 roku. Były reprezentant Polski ocenił też zakończony niedawno sezon w wykonaniu Igi Świątek i Magdy Linette.
 • Mariusz Fyrstenberg o Hurkaczu: Aż boję się pomyśleć, co może osiągnąć. Wideo

  - Gra świetnie. Walczy o pierwszą 50., ale stać go na pierwszą 30. Aż boję się pomyśleć, co może osiągnąć - mówi o Hubercie Hurkaczu Mariusz Fyrstenberg. Były znakomity deblista, finalista US Open z 2011 roku. Obecnie zajmuje się organizacją turnieju Sopot Open, w którym Hurkacz nie zagra, ale wystąpi m.in. Kamil Majchrzak, a być może także Jerzy Janowicz.
 • Mariusz Fyrstenberg: Grać nie umiał, ale ok. Wideo

  Mariusz Fyrstenberg o tym, że młodsi tenisiści teraz będą mieć łatwiej i możemy liczyć na większe sukcesy. Do rozmowy włączył się także Wojciech Fibak. - Mariusz to klasa, elegancja - powiedział. - Grać nie umiał, ale ok - dodał ze śmiechem Fyrstenberg.
 • Aleja Gwiazd Tenisa. Mariusz Fyrstenberg: Jestem bardzo utalentowanym aktorem. Wideo

  - Jestem bardzo utalentowanym aktorem. Nagrywaliśmy osiem godzin, wykorzystali cztery sekundy i na dodatek nie powiedziałem ani jednego słowa - mówił Mariusz Fyrstenberg o roli w filmie "Córka trenera", który w niedzielę 14 kwietnia odsłonił w Krakowie tablicę z odciskiem dłoni.