mariusz fyrstenberg

Artykuły - Mariusz fyrstenberg (994)

 • Challenger Sopot. Wielki tenis wraca nad polskie morze

  Challenger Sopot. Wielki tenis wraca nad polskie morze

  Gratka dla kibiców tenisa w Polsce. Latem w Sopocie, który ma wspaniałe tenisowe tradycje, rozegrany zostanie turniej z cyklu ATP Challenger Tour. Dyrektorowi imprezy Mariuszowi Fyrstenbergowi marzy się, by za 3-4 lata nad polskim morzem odbyły się już zawody rangi ATP World Tour 250.
 • Mariusz Fystenberg: Czas na nowe plany, również tenisowe

  Mariusz Fystenberg: Czas na nowe plany, również tenisowe

  Mariusz Fyrstenberg zakończył w sobotę oficjalnie trwająca 17 lat karierę zawodowego tenisisty podczas 25. edycji challengera ATP - Pekao Szczecin Open. O sentymentalnym powrocie na szczecińskie korty opowiada w wywiadzie udzielonym Interii.
 • Mariusz Fyrstenberg oficjalnie zakończył karierę

  Mariusz Fyrstenberg oficjalnie zakończył karierę

  Mariusz Frystenberg na turnieju challengera Pekao Open oficjalnie zakończył karierę. To od wygrania tej imprezy debel Mariusz Fyrstenberg – Marcin Matkowski rozpoczął zawodową karierę na największych tenisowych kortach.
 • Fyrstenberg: Chciałbym odwrócić wynik dwóch moich meczów... w singlu

  Fyrstenberg: Chciałbym odwrócić wynik dwóch moich meczów... w singlu

  Mariusz Fyrstenberg zapewnia, że jego współpraca deblowa z Marcinem Matkowskim była wyjątkowa i żałuje, że nie wygrali Wielkiego Szlema. Kończący karierę tenisista, gdyby mógł, to odwróciłby jednak przede wszystkim wynik dwóch swoich meczów...w singlu.
 • Mariusz Fyrstenberg bliski zakończenia tenisowej kariery

  Mariusz Fyrstenberg bliski zakończenia tenisowej kariery

  - Przez ostatni czas tenis za bardzo kojarzył mi się tylko z bólem i niemożnością trenowania tak, jak chcę. Oficjalnie jeszcze nie przeszedłem na emeryturę, ale czuję, że czynny tenis już troszeczkę poszedł na bok. O wiele więcej przyjemności mam z promowania tego sportu w Polsce - mówi Mariusz Fyrstenberg, który przymierza się do zakończenia tenisowej kariery.
 • Mariusz Fyrstenberg odpadł w półfinale debla turnieju ATP w Sofii

  Mariusz Fyrstenberg i Słowak Martin Kliżan przegrali z serbskimi tenisistami Nenadem Zimonjicem i Viktorem Troickim 6:3, 6:7 (5-7), 8-10 w półfinale debla halowego turnieju ATP w Sofii (pula nagród 482 tys. euro).
 • Mariusz Fyrstenberg w półfinale debla turnieju ATP w Sofii

  Mariusz Fyrstenberg w półfinale debla turnieju ATP w Sofii

  Mariusz Fyrstenberg i Słowak Martin Kliżan wystąpią w półfinale tenisowego turnieju ATP w Sofii (pula nagród 482 tys. euro).
 • ATP Sofia: Fyrstenberg lepszy od Matkowskiego w deblu

  Mariusz Fyrstenberg i Słowak Martin Kliżan pokonali rozstawionych z "czwórką" Marcina Matkowskiego i Pakistańczyka Aisama-Ul-Haqa Qureshiego 7:6 (9-7), 6:7 (3-7), 16-14 w pierwszej rundzie gry podwójnej tenisowego turnieju ATP w Sofii (pula nagród 482 tys. euro).
 • Australian Open: Kubot awansował, Fyrstenberg odpadł w deblu

  Australian Open: Kubot awansował, Fyrstenberg odpadł w deblu

  Ze zmiennym szczęściem rywalizowali dziś polscy debliści w wielkoszlemowym Australian Open. Łukasz Kubot przeszedł pierwszą rundę, a Mariusz Fyrstenberg odpadł z rywalizacji.
 • Agnieszka Radwańska w czwartek zagra o III rundę Australian Open

  Agnieszka Radwańska w czwartek zagra o III rundę Australian Open

  Rozstawiona z "trójką" Agnieszka Radwańska w czwartek o godz. 9 czasu polskiego zagra o awans do trzeciej rundy wielkoszlemowego Australian Open w Melbourne. Jej rywalką będzie chorwacka tenisistka Mirjana Luczić-Baroni.