Margot Robbie

Artykuły - Margot Robbie (46)

 • Margot Robbie w nowej części "Piratów z Karaibów"?

  Margot Robbie w nowej części "Piratów z Karaibów"?

  Margot Robbie negocjuje swój udział w nowej odsłonie "Piratów z Karaibów". Kogo miałaby zagrać piękność z Hollywood?
 • Margot Robbie najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

  Margot Robbie najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

  Od czasu, kiedy skupiła na sobie uwagę świata za sprawą występu w "Wilku z Wall Street", Margot Robbie nie zwalnia tempa. W ciągu ostatnich pięciu lat współtworzyła aż 19 produkcji, z których kilka to bijące rekordy popularności kinowe hity. W przyszłym roku zobaczymy ją w kontynuacji "Legionu samobójców", w którym ponownie wcieli się w szaloną Harley Quinn.
 • Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Robbie nie kryje sympatii względem księcia Harryego i księżnej Meghan. Australijska aktorka należy do grona gwiazd, które otwarcie poparły ich kontrowersyjną decyzję o opuszczeniu brytyjskiego dworu. W udzielonym niedawno wywiadzie wyznała, że chciałaby ugościć książęcą parę w swoim domu w Los Angeles.
 • Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Nie kryje sympatii względem księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Australijska aktorka należy do grona gwiazd, które otwarcie poparły ich kontrowersyjną decyzję o opuszczeniu brytyjskiego dworu. W udzielonym niedawno wywiadzie Robbie wyznała, że chciałaby ugościć książęcą parę w swoim domu w Los Angeles.
 • Margot Robbie: Wilczyca, łyżwiarka, psychopatka

  Margot Robbie: Wilczyca, łyżwiarka, psychopatka

  Margot Robbie pojawiła się na mapie światowego kina dzięki "Wilkowi z Wall Street". Rola w głośnym filmie Martina Scorsese, gdzie - trzeba uczciwie przyznać - wyglądała nieziemsko, uczyniła ją jedną z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach aktorka wcieliła się m.in. w niesławną łyżwiarkę, żądną władzy królową i brutalnie zamordowaną żonę Romana Polańskiego. We wchodzących właśnie na ekrany polskich kin "Ptakach nocy" powraca do najbardziej szalonej roli w swojej karierze.
 • Margot Robbie znów jako Harley Quinn

  Margot Robbie znów jako Harley Quinn

  Margot Robbie, którą ostatnio oglądaliśmy w nowym filmie Quentina Tarantino, powróci jako Harley Quinn w produkcji "Ptaki Nocy". Partnerować jej będzie m.in. Ewan McGregor. Film wejdzie do kin 7 lutego 2020 roku.
 • Margot Robbie powraca w roli Harley Quinn

  Margot Robbie powraca w roli Harley Quinn

  Po "Legionie samobójców" australijska aktorka Margot Robbie znów wkłada kostium szalonej Harley Quinn. Zobaczymy ją w "Birds of Prey", filmie o superbohaterce, gotowej do walki w Gotham City.
 • Margot Robbie: Piękność z Australii

  Margot Robbie: Piękność z Australii

  Margot Robbie pojawiła się na mapie światowego kina dzięki "Wilkowi z Wall Street". Rola w głośnym filmie Martina Scorsese, gdzie - trzeba uczciwie przyznać - wyglądała nieziemsko, uczyniła ją jedną z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach aktorka wcieliła się m.in. w psychopatkę z komiksu, niesławną łyżwiarkę i żądną władzy królową. Popularną aktorkę można obecnie oglądać na ekranach polskich kin w roli Sharon Tate - brutalnie zamordowanej żony Romana Polańskiego.
 • "Barbie" z nominowanymi do Oscara scenarzystami

  "Barbie" z nominowanymi do Oscara scenarzystami

  Nominowani do Oscara Greta Gerwig ("Lady Bird") i Noah Baumbach ("Walka żywiołów") napiszą scenariusz do filmu o lalce Barbie. Gwiazdą produkcji będzie Margot Robbie ("Wilk z Wall Street", "Jestem najlepsza. Ja, Tonya"). Gerwig ma także duże szanse na wyreżyserowanie produkcji.
 • Margot Robbie: Zaskakujące fakty

  Margot Robbie: Zaskakujące fakty

  Chodziła do szkoły cyrkowej, robiła kanapki w barze szybkiej obsługi, mogła zagrać w "50 twarzach Greya". Poznajmy mniej znane fakty z życia Margot Robbie. Gwiazda "Wilka z Wall Street" i "Legionu samobójców" 2 lipca skończyła 29 lat.

Zdjęcia - Margot Robbie (13)

Filmy - Margot Robbie (4)