Margot Robbie

Artykuły - Margot Robbie (52)

 • ​Margot Robbie ujawniła, co je i jak ćwiczy, by dobrze wypaść w roli Barbie

  ​Margot Robbie ujawniła, co je i jak ćwiczy, by dobrze wypaść w roli Barbie

  Gwiazdę "Wilka z Wall Street" i "Pewnego razu... w Hollywood" przygotowuje się obecnie do zagrania tytułowej roli w filmie "Barbie". Australijska aktorka w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak wyglądają jej treningi oraz dieta, którym zawdzięcza swoją nienaganną figurę. Robbie wyznała, że od podnoszenia ciężarów woli grę w tenisa i pilates, a w jej jadłospisie królują bataty i chude mięso. Ma ona również "obsesję" na punkcie herbaty, którą popija przez cały dzień.
 • ​Margot Robbie: Jak ćwiczy do roli Barbie?

  ​Margot Robbie: Jak ćwiczy do roli Barbie?

  ​Margot Robbie przygotowuje się obecnie do zagrania tytułowej roli w filmie "Barbie". Australijska aktorka w najnowszym wywiadzie zdradziła, jak wyglądają jej treningi oraz dieta, której zawdzięcza swoją nienaganną figurę. Gwiazda wyznała, że od podnoszenia ciężarów woli grę w tenisa i pilates, a w jej jadłospisie królują bataty i chude mięso. Ma również "obsesję" na punkcie herbaty, którą popija przez cały dzień.
 • Istnieje 20-godzinna wersja filmu „Pewnego razu… w Hollywood”

  Istnieje 20-godzinna wersja filmu „Pewnego razu… w Hollywood”

  O tym, że istnieje wystarczająco dużo materiału, by przygotować czterogodzinny serial na podstawie filmu Quentina Tarantino „Pewnego razu… w Hollywood” wiadomo nie od dzisiaj. Okazuje się jednak, że takiego materiału może być dużo więcej. Opowiedziała o tym Margot Robbie w wywiadzie dla portalu „Variety”.
 • Margot Robbie: Zupełnie inna Barbie

  Margot Robbie: Zupełnie inna Barbie

  Barbie to najbardziej popularna lalka na świecie, nic więc dziwnego, że wkrótce doczeka się filmu pełnometrażowego. W tytułowej roli w tej produkcji wystąpi Margot Robbie. Według zapowiedzi aktorki, efekt finalny zaskoczy widzów, którzy spodziewają się zupełnie czegoś innego, niż pokazane zostanie w filmie. Mają o to zadbać scenarzyści Noah Baumbach („Historia małżeńska”) i Greta Gerwig („Małe kobietki”). Gerwig będzie również reżyserować film "Barbie".
 • Zmysłowa Margot Robbie w zwiastunie filmu "Dreamland"

  Zmysłowa Margot Robbie w zwiastunie filmu "Dreamland"

  Burze piaskowe, naga Margot Robbie, która kąpie się w jeziorze, ale też trzyma w dłoni sierp i nie waha się go użyć. To tylko kilka mocnych momentów zwiastuna filmu „Dreamland”.
 • Córka Andie MacDowell i Margot Robbie współpracują w nowym serialu Netfliksa

  Córka Andie MacDowell i Margot Robbie współpracują w nowym serialu Netfliksa

  Margaret Qualley i Margot Robbie poznały się na planie „Pewnego razu w… Hollywood". Tym razem w nowym serialu „Maid”. Margaret Qualley zagra główną rolę, wcielając się w samotną matkę, która pracuje jako sprzątaczka, z kolei Margot Robbie będzie współproducentką tego obrazu.
 • Margot Robbie w nowej części "Piratów z Karaibów"?

  Margot Robbie w nowej części "Piratów z Karaibów"?

  Margot Robbie negocjuje swój udział w nowej odsłonie "Piratów z Karaibów". Kogo miałaby zagrać piękność z Hollywood?
 • Margot Robbie najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

  Margot Robbie najbardziej zapracowaną aktorką w Hollywood

  Od czasu, kiedy skupiła na sobie uwagę świata za sprawą występu w "Wilku z Wall Street", Margot Robbie nie zwalnia tempa. W ciągu ostatnich pięciu lat współtworzyła aż 19 produkcji, z których kilka to bijące rekordy popularności kinowe hity. W przyszłym roku zobaczymy ją w kontynuacji "Legionu samobójców", w którym ponownie wcieli się w szaloną Harley Quinn.
 • Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Robbie nie kryje sympatii względem księcia Harryego i księżnej Meghan. Australijska aktorka należy do grona gwiazd, które otwarcie poparły ich kontrowersyjną decyzję o opuszczeniu brytyjskiego dworu. W udzielonym niedawno wywiadzie wyznała, że chciałaby ugościć książęcą parę w swoim domu w Los Angeles.
 • Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Margot Robbie zamierza zaprosić Harry'ego i Meghan na kolację

  Nie kryje sympatii względem księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Australijska aktorka należy do grona gwiazd, które otwarcie poparły ich kontrowersyjną decyzję o opuszczeniu brytyjskiego dworu. W udzielonym niedawno wywiadzie Robbie wyznała, że chciałaby ugościć książęcą parę w swoim domu w Los Angeles.

Zdjęcia - Margot Robbie (14)

Filmy - Margot Robbie (1)

 • Rozebrała się przed DiCaprio, a on...

  Margot Robbie to wschodząca gwiazda Hollywood! Atrakcyjna Australijka wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio w głośnym filmie "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese. W rozmowie z agencją Associated Press wyjaśnia, dlaczego bała się rozbieranych scen i zdradza sekrety swojego filmowego partnera. "Leo nieraz wyglądał i zachowywał się, jakby mu coś odbiło!"