Margot Robbie

Artykuły - Margot Robbie (52)

 • Margot Robbie i jej śniadanie u Tiffany'ego

  Margot Robbie i jej śniadanie u Tiffany'ego

  Do drogocennych błyskotek z kultowego filmu z Audrey Hepburn słabość ma większość kobiet - w tym Margot Robbie. Australijska aktorka wyznaje, że wydarzenie z początków jej kariery, które wciąż chowa w pamięci, ma związek z legendarną biżuterią.
 • Margot Robbie: Uwodzicielsko i z klasą

  Margot Robbie: Uwodzicielsko i z klasą

  Na ekranie uwodzi w rolach seksownych piękności, na czerwonych dywanach zaś olśniewa posągowymi kreacjami podkreślającymi jej hollywoodzką urodę. Margot Robbie udowadnia, że można wyglądać niezwykle kobieco, nie tracąc przy tym uroku i klasy.
 • Margot Robbie jako Elżbieta I Tudor

  Margot Robbie jako Elżbieta I Tudor

  Czego się nie robi, by zdobyć Oscara? Australijska piękność, Margot Robbie, która w swoim nowym filmie, wciela się w Elżbietę I Tudor, dla roli dała się... poważnie oszpecić.
 • Margot Robbie weźmie ślub w Australii

  Margot Robbie weźmie ślub w Australii

  Media donoszą, że Margot Robbie weźmie sekretny ślub w Australii. Ceremonia ma odbyć się w rodzinnym mieście aktorki Gold Coast. Artystka wielokrotnie w wywiadach podkreślała, że jest to jej marzenie. Dokładna data i miejsce ślubu trzymane jest w ścisłej tajemnicy. Jej wybranek to brytyjski reżyser Tom Ackerley.
 • Margot Robbie jest fanką metalu

  Margot Robbie jest fanką metalu

  Australijska aktorka w rozmowie z Jimmym Fallonem przyznała, że jest ogromną fanką muzyki metalowej.
 • Sposoby na stres Margot Robbie

  Sposoby na stres Margot Robbie

  Podczas gorącej kąpieli uwielbia pić zimne piwo, w nieskończoność może czytać książki o przygodach Harryego Pottera, dokucza jej bezsenność... Wschodząca gwiazda Hollywood, Margot Robbie, podzieliła się kilkoma ciekawostkami ze swojego życia prywatnego.
 • Margot Robbie jako gwiazda cyrkowa

  Margot Robbie jako gwiazda cyrkowa

  Margot Robbie, jedna z gwiazd "Legionu samobójców", wcieli się w gimnastyczkę Lillian Leitzel w adaptacji bestsellerowej powieści Deana N. Jensena "Queen of the Air". Film powstanie dla wytwórni Warner Bros.
 • "Legion samobójców": Margot Robbie ponownie jako Harley Quinn?

  "Legion samobójców": Margot Robbie ponownie jako Harley Quinn?

  Margot Robbie, jedna z gwiazd "Legionu samobójców", wypowiedziała się na temat potencjalnej kontynuacji przeboju Davida Ayera oraz filmu poświęconego wyłącznie jej postaci - Harley Quinn. "Robię, co w mojej mocy, żeby to się stało" - zadeklarowała 26-letnia aktorka.
 • Cara Delevingne: Krytycy są okropni

  Cara Delevingne: Krytycy są okropni

  - Osoby krytykujące "Legion samobójców" są okropne - stwierdziła jedna z gwiazd filmu Davida Ayera, Cara Delevingne. Odtwórczyni roli wiedźmy Enchantress we wchodzącej do kin adaptacji komiksów DC w rozmowie z agencją Reuters przekonywała fanów, by nie słuchali negatywnych recenzji.
 • Margot Robbie: Szalona blondynka z bejsbolowym kijem

  Margot Robbie: Szalona blondynka z bejsbolowym kijem

  Gwiazda "Wilka z Wall Street", Margot Robbie powraca na ekrany jako Harley Quinn - jedna z głównych bohaterek filmu "Legion samobójców". W rozmowie z Joanną Ozdobińską aktorka opowiedziała o zaskakującej roli tatuażystki; zdradziła, kim twórcy filmu inspirowali się tworząc ekranowy wizerunek jej postaci oraz wyjaśniła, że nie martwi ją to, że teraz wszyscy będą myśleć o niej jako o "szalonej blondynce z kijem bejsbolowym".

Zdjęcia - Margot Robbie (26)

Filmy - Margot Robbie (1)

 • Rozebrała się przed DiCaprio, a on...

  Margot Robbie to wschodząca gwiazda Hollywood! Atrakcyjna Australijka wystąpiła u boku Leonardo DiCaprio w głośnym filmie "Wilk z Wall Street" Martina Scorsese. W rozmowie z agencją Associated Press wyjaśnia, dlaczego bała się rozbieranych scen i zdradza sekrety swojego filmowego partnera. "Leo nieraz wyglądał i zachowywał się, jakby mu coś odbiło!"