Marek Sierocki

Artykuły - Marek Sierocki (18)

 • Festiwal Muzyki Tanecznej: Kto wystąpi w Kielcach? [TRANSMISJA, PROGRAM]

  Festiwal Muzyki Tanecznej: Kto wystąpi w Kielcach? [TRANSMISJA, PROGRAM]

  W weekend 10 i 11 sierpnia w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się II Festiwal Muzyki Tanecznej, który pokaże TVP2. Jakie gwiazdy dance pojawią się na scenie?
 • Marek Sierocki o Gromee'em: Jego muzyka jest na światowym poziomie

  Marek Sierocki o Gromee'em: Jego muzyka jest na światowym poziomie

  Dziennikarz muzyczny nie ma wątpliwości – Gromee ma spore szanse na zwycięstwo podczas Eurowizji 2018 w Lizbonie. Marek Sierocki docenia światową jakość muzyki, jaką proponuje popularny DJ, i podkreśla, że jest on dobrze znany również poza granicami naszego kraju. Jego sety goszczą w najlepszych klubach i na znaczących festiwalach, a w muzycznym dorobku ma single, które grały nie tylko polskie, lecz także europejskie stacje radiowe. Konkursowy utwór "Light Me Up" to mieszanka charakterystycznego dla artysty elektronicznego brzmienia, muzyki house i popu.
 • Sierocki: Manchesteru UEFA by nie ukarała? W United taki błąd by się nie zdarzył

  Sierocki: Manchesteru UEFA by nie ukarała? W United taki błąd by się nie zdarzył

  - Śmieszą mnie komentarze, że UEFA nie ukarałaby tak surową karą takiego klubu jak np.: Manchester United. Zapominamy jednak, że w takim klubie jak MU tak poważny błąd nigdy by się nie zdarzył - uważa dziennikarz muzyczny i zarazem zagorzały kibic Legii Marek Sierocki.
 • Polska lista: Składanka Marka Sierockiego na szczycie

  Polska lista: Składanka Marka Sierockiego na szczycie

  Dziennikarz Marek Sierocki wyprzedził na polskiej liście bestsellerów płytowych takie gwiazdy jak Edyta Bartosiewicz, Sting czy Sylwia Grzeszczak.
 • Marek Sierocki znów na szczycie

  Marek Sierocki znów na szczycie

  Kolejna kompilacja sygnowana nazwiskiem dziennikarza muzycznego Marka Sierockiego trafiła na szczyt zestawienia najpopularniejszych płyt w Polsce.
 • Madonna: Dziewczyna emanująca "tym czymś"

  Madonna: Dziewczyna emanująca "tym czymś"

  "Madonna od początku kariery doskonale rozumiała, na czym polega robienie nowoczesnej muzyki tanecznej" - ocenia Marek Sierocki, dziennikarz muzyczny. W sobotę (27 lipca) mija 30 lat od ukazania się na rynku pierwszej płyty Madonny.
 • Marek Sierocki niepokonany, Pih w natarciu

  Marek Sierocki niepokonany, Pih w natarciu

  Od czterech tygodni w Polsce najlepiej sprzedają się składanki przygotowywane przez prezentera i dziennikarza muzycznego Marka Sierockiego.
 • Mes przed Black Sabbath, ale za Podsiadłą

  Mes przed Black Sabbath, ale za Podsiadłą

  Album "Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki" rapera Ten Typ Mesa to najwyżej notowana nowość na polskiej liście bestsellerów płytowych.
 • Marek Sierocki na szczycie!

  Marek Sierocki na szczycie!

  Czy w związku ze zbliżającymi się wakacjami wśród Polaków wzrosło zainteresowanie śródziemnomorskimi brzmieniami?
 • Bezkonkurencyjny Marek Sierocki

  Bezkonkurencyjny Marek Sierocki

  Sygnowana nazwiskiem prezentera Marka Sierockiego kompilacja popularnych ballad wciąż jest Numerem Jeden na liście bestsellerów płytowych w Polsce.