Marek Cieślak

Artykuły - Marek Cieślak (110)

Filmy - Marek Cieślak (3)

  • Żużel. Marek Cieślak dla Interii: Liga bez kibiców mija się z celem. Wideo

    Nie wyobrażam sobie ligi bez kibiców. Ludzie wykupili karnety, firmy reklamy na stadionach. Kto zapłaci zawodnikom za punkty w meczach bez widzów? To wszystko tylko ładnie się mówi - stwierdza w rozmowie z Interią selekcjoner reprezentacji Polski na żużlu i trener Włókniarza Częstochowa Marek Cieślak.
  • Żużel. Marek Cieślak dla Interii: Trzeba stanąć twarzą w twarz przed wyzwaniem. Wideo

    Trudno planować sobie cokolwiek w tym momencie, bo nigdy nie mieliśmy takiej sytuacji. Ekstraliga ma swoje plany na wypadek gdyby epidemia skończyła się w maju, czy czerwcu i uważam, że to są dobre plany. Jesteśmy w stanie odjechać ligę. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że to wszystko nie jest zależne tylko od sytuacji w Polsce, a praktycznie całej Europie, bo mamy zawodników tak jak na przykład Włókniarz Częstochowa, którzy mieszkają w różnych krajach - mówi w rozmowie z Interią selekcjoner reprezentacji Polski na żużlu i trener Włókniarza Częstochowa Marek Cieślak.
  • Cieślak o Gollobie w reprezentacji. Wideo

    - Mam mnóstwo sentymentu do Tomka Golloba, stąd moje słowa, że drzwi do kadry są dla niego cały czas otwarte - mówi trener reprezentacji Polski na żużlu Marek Cieślak.