Marcin Tyszka

Artykuły - Marcin Tyszka (12)

 • Marcin Tyszka atakuje uczestniczkę "Top Model"

  Marcin Tyszka atakuje uczestniczkę "Top Model"

  Marcin Tyszka raczej nie jest zwolennikiem rozkręcania afer w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił jednak zrobić wyjątek.
 • Marcin Tyszka o kobietach swojego życia

  Marcin Tyszka o kobietach swojego życia

  Marcin Tyszka na co dzień pracuje z modelkami, aktorkami i gwiazdami muzyki. Które kobiety podziwia szczególnie?
 • Marcin Tyszka: Kożuchowska dojrzała, ale sexy

  Marcin Tyszka: Kożuchowska dojrzała, ale sexy

  Małgosia Kożuchowska to świetna babka - twierdzi Marcin Tyszka. W gwieździe serialu "Druga szansa" podziwia cięte poczucie humoru i umiejętność cieszenia się życiem, a także niezwykłą kobiecość i zmysłowość. Właśnie tę sensualną stronę aktorki Marcin Tyszka chciał pokazać w nowym reżyserowanym przez siebie spocie reklamowym z aktorka w roli głównej.
 • Marcin Tyszka: "Top Model" powoduje silne emocje

  Marcin Tyszka: "Top Model" powoduje silne emocje

  Marcin Tyszka bardzo przeżywa każdą edycję "Top Model. Zostań modelką". W walkę o swoich faworytów wkłada tyle energii i emocji, że po zakończeniu zdjęć jest wykończony psychicznie. Zapewnia jednak, że kłótnie między jurorami nie wychodzą poza plan programu. Po dniu pracy cała czwórka chętnie spędza razem wieczór przy kolacji.
 • Marcin Tyszka: Szalone życie

  Marcin Tyszka: Szalone życie

  Marcin Tyszka twierdzi, że wciąż ma wiele marzeń związanych ze swoją pracą. Planuje jednak tylko w miarę nieodległe kroki w karierze, aby stale mieć motywację do działania. W najbliższych planach ma wyjazd do Paryża, gdzie będzie realizował nowy projekt oraz nagrywał kolejne odcinki programu "Top Model".
 • Marcin Tyszka: Podróże z rodzicami

  Marcin Tyszka: Podróże z rodzicami

  Marcin Tyszka szykuje się do kolejnej podróży z rodzicami. W sierpniu zaprosił ich do Paryża, teraz wspólnie wylatują do Madrytu. Fotograf twierdzi, że rodzice uwielbiają te podróże, on natomiast cieszy się, że może pokazywać im ciekawe miejsce na świecie. W ten sposób odwdzięcza się mamcie i tacie za wszystko, co dla niego zrobili.
 • Marcin Tyszka: "Tak się wku..., że wyszedłem ze studia"

  Marcin Tyszka: "Tak się wku..., że wyszedłem ze studia"

  W studiu "Dzień Dobry TVN" jurorzy "Top Model" - Dawid Woliński i Marcin Tyszka opowiedzieli o czwartej edycji programu, w której po raz pierwszy udział biorą również mężczyźni.
 • "Bycie modnym nie jest niemęskie, tylko jest cool"

  "Bycie modnym nie jest niemęskie, tylko jest cool"

  Fotograf mody Marcin Tyszka opowiada o nowym "Top Model" - o tym, co się zmieni po przystąpieniu modeli do rywalizacji, o relacjach w domu modelek i o gościu specjalnym - Bar Refaeli.
 • Marcin Tyszka: Stań przed lustrem i poznaj swoje atuty

  Marcin Tyszka: Stań przed lustrem i poznaj swoje atuty

  Zdjęcia jedzenia, z wakacji, "słit focie" na Facebooku - fotografia otacza nasz wszędzie. I choć robimy coraz więcej zdjęć, a narzędzia do tego niezbędne mamy w telefonie, warto odbyć kilka lekcji z Marcinem Tyszką, w programie "Projekt Tyszka" .
 • Marcin Tyszka "obrońcą moralności"

  Marcin Tyszka "obrońcą moralności"

  Tak dzisiaj wygląda dziennikarstwo. Gwiazdy wrzucają zdjęcia na Facebooka, "Fakt" lubi, a potem krytykuje na swych łamach. Padło na Marcina Tyszkę.

Filmy - Marcin Tyszka (23)

 • Marcin Tyszka o Anji Rubik i swojej mamie

  W tym roku nagrodę Kobieta Roku 2018 otrzymała między innymi Anja Rubik. Czy według Marcina Tyszki był to słuszny wybór? Fotograf opowiedział o gali i innych osobach, które według niego zasłużyły na nagrodę. Zdradził również, co jego mama sądzi o tegorocznej edycji programu "Top Model".
 • Marcin Tyszka: Kożuchowska dojrzała, ale sexy

  Małgosia Kożuchowska to świetna babka - twierdzi Marcin Tyszka. W gwieździe serialu "Druga szansa" podziwia cięte poczucie humoru i umiejętność cieszenia się życiem, a także niezwykłą kobiecość i zmysłowość.
 • Tyszka wyjaśnia, dlaczego nie pracuje w Polsce

  Dziewczyna pozbawiona osobowości nigdy nie zrobi kariery w modelingu – uważa Marcin Tyszka. Jego zdaniem dobra modelka powinna odznaczać się nie tylko ciekawą urodą i odpowiednimi wymiarami ciała, lecz także hipnotyzującym charakterem. Takimi modelkami są według Tyszki Amber Valletta, Rita Ora i Barbara Palvin. Fotograf przyznaje, że woli pracować z zagranicznymi modelkami i gwiazdami, ponieważ są bardziej systematyczne i nie domagają się autoryzacji zdjęć.
 • Jurorzy o nowej formule „Top Model”: Chłopcy sprawiają, że jest inaczej

  Jurorzy „Top Model” zdradzają, że liczba atrakcyjnych młodych mężczyzn, która zgłosiła się na casting do programu, bardzo ich zaskoczyła. Marcin Tyszka uważa, że dzięki programowi polski rynek męskiego modelingu zacznie się zapełniać. – Mężczyźni sprawili, że jest zupełnie nowa energia zarówno między nami, jak i między uczestnikami. To jest zupełnie nowy program. Myślę, że trudno porównywać to „Top Model” do poprzednich edycji, bo chłopcy sprawiają, że jest inaczej. Aż trudno to opisać – mówi Marcin Tyszka.