Marcin Miller

Artykuły - Marcin Miller (41)

Filmy - Marcin Miller (3)

  • Marcin Miller: Mam głowę pełną pomysłów

    Marcin Miller, lider zespołu Boys, wraz z Konradem Dobrzyńskim założył firmę odzieżową. Muzyk zdradził w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, dlaczego zajął się modą i co znajduje się w jego kolekcji. Członkowie grupy Boys opowiedzieli, jak wyglądał dobór modelek na sesję fotograficzną reklamującą ubrania. - Tego jeszcze nie próbowałem, ale mam głowę pełną pomysłów – mówi Marcin Miller. – Jeśli ktoś zapyta mnie, dlaczego uderzyłem w odzieżówkę? Krótko odpowiadam, „dlaczego nie?!” - Mamy jeszcze niedużo asortymentu, ale firma będzie się rozwijać i mam nadzieję, że trafimy w gusta większości ludzi – dodaje gwiazdor. Czy nowa pasja lidera zespołu Boys przypadnie do gustu jego fanom? (Dzień Dobry TVN/ x-news) Wszystko o zespole Boys w serwisie Muzyka
  • Lider zespołu Boys prywatnie. Tego nie wiedzieliście!

    Marcin Miller znany jest z tego, że nie lubi rozmawiać o swoim prywatnym życiu. Tym razem, wyjątkowo, otworzył się przed widzami TV.DISCO w programie „Weekendowy Relax”. Gospodarzem show jest Michał Gielniak. Kto w domu Millerów jest złotą rączką? Marcin czy jego żona? Co artysta lubi robić w ogrodzie? Czego najczęściej słucha w samochodzie, a czego leżąc na kanapie? Posłuchajcie!
  • Głośniej muzę daj! Polska odpowiedź na PSY

    Ełcka formacja DRIFT i Marcin Miller z grupy Boys wzięli na warsztat internetowy hit dekady, czyli "Gangnam Style" PSY. Jak oceniacie ich dzieło?