Marcin Meller

Artykuły - Marcin Meller (20)

 • Marcin Meller na zdjęciach sprzed lat

  Marcin Meller na zdjęciach sprzed lat

  Marcin Meller podzielił się z obserwatorami na Instagramie zdjęciami z młodości. Polski dziennikarz wspominał w poście podróże z Pauliną Młynarską.
 • Marcin Meller: Najważniejsza jest rodzina

  Marcin Meller: Najważniejsza jest rodzina

  Wulkan energii. Świetny felietonista i dziennikarz oraz wydawca z pasją. Marcin Meller opowiada m.in. o rozstaniu z magazynem "Dzień Dobry TVN" i swojej nowej książce.
 • Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Kto zastąpi Magdę Molek i Marcina Mellera w TVN?

  Po wielu latach pracy w "Dzień dobry TVN" z programem pożegnali się Magda Molek i Marcin Meller. Kto ich zastąpi? Pojawiły się pierwsze nazwiska!
 • Marcin Meller: Nie jestem aniołem

  Marcin Meller: Nie jestem aniołem

  Dziennikarz, podróżnik, publicysta, historyk, a od niedawna również wydawca. Z żoną Anią tworzy zgrany duet. Spełniają się w roli rodziców dwójki dzieci. Przed zgiełkiem miasta uciekają na Mazury do domu z ogrodem, gdzie uwielbiają wypoczywać...
 • Marcin Meller na zdjęciu sprzed 17 lat

  Marcin Meller na zdjęciu sprzed 17 lat

  Telewidzowie kojarzą Marcina Mellera przede wszystkim z roli prowadzącego program „Dzień dobry TVN”. Jednak wcześniej dziennikarz zajmował się zupełnie innymi rzeczami.
 • Najtrudniej jest mi przekonać ludzi, że Gruzja to normalny kraj

  Najtrudniej jest mi przekonać ludzi, że Gruzja to normalny kraj

  Marcin Meller na Kaukazie bywa kilka razy w roku. Miłość do kraju "pełnego smaków, zapachów i bajkowych krajobrazów" okazała się tak silna, że, razem z żoną, ściągnęli gości z Polski i wyprawili wielkie, gruzińskie wesele. Interii opowiada m.in. o specyfice kaukaskich konfliktów, szaleństwie tamtejszych kierowców i wielogodzinnym ucztowaniu. Pretekstem do spotkania była książka "Kakukasis" Olii Hercules - pełna przepisów opowieść o trosce, gościnności i wielkiej słabości do jedzenia mieszkańców tego barwnego regionu.
 • Marcin Meller przypomina Michałowi Adamczykowi: "Kur wie lepiej"

  Marcin Meller przypomina Michałowi Adamczykowi: "Kur wie lepiej"

  W cotygodniowym felietonie dla "Newsweeka" Marcin Meller skomentował internetowe zamieszanie związane z wpisami na Twiiterze dziennikarza TVP Michała Adamczyka.
 • Marcin Meller: Zdolny leń

  Marcin Meller: Zdolny leń

  Zawsze uśmiechnięty. Bywa uparty i przekorny, co jednak nie ujmuje mu wdzięku. Przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie, choć trema długo była jego wiernym towarzyszem. Prowadził "Agenta", a dziś oglądamy go w "Drugim śniadaniu mistrzów" i "Dzień dobry TVN".
 • Magda Mołek podpadła fanom Dody

  Magda Mołek podpadła fanom Dody

  Zachowanie Magdy Mołek w czasie wywiadu z Dodą zirytowało piosenkarkę i jej fanów. "Żenujące", "brak szacunku" - komentują sympatycy wokalistki.
 • Marcin Meller odchodzi z "Playboya", co dalej z magazynem?

  Marcin Meller odchodzi z "Playboya", co dalej z magazynem?

  Marcin Meller, redaktor naczelny "Playboya" (Marquard Media Polska), zrezygnował ze stanowiska i odchodzi z wydawnictwa. - Wszystko przemija - komentuje. Spółka zmieniła organizację segmentu pism męskich, ale zapewnia, że nie chce łączyć ich redakcji - podają "Wirtualne Media".

Filmy - Marcin Meller (3)

 • Kukiz o ordynacji wyborczej

  PO nie zrobiła nic, by wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze - uważa Paweł Kukiz.
 • Nie ma idealnych kobiet?

  Redaktor naczelny "Playboya", Marcin Meller o ideale piękna - podczas gali konkursu Fotoerotica 2008 z 1 grudnia.
 • Samochód Playboya

  Redaktor naczelny polskiej edycji "Playboya" Marcin Meller opowiada nam o plebiscycie na Samochód Roku Playboya i tegorocznym zwycięzcy... Porsche 911.