marcin matkowski

Artykuły - Marcin matkowski (1458)

 • Turniej ATP w Sofii - Matkowski odpadł w pierwszej rundzie debla

  Turniej ATP w Sofii - Matkowski odpadł w pierwszej rundzie debla

  ​Najwyżej rozstawieni Marcin Matkowski i pakistański tenisista Aisam-Ul-Haq Qureshi w pierwszej rundzie debla pożegnali się z halowym turniejem ATP w Sofii. Przegrali z Romainem Arneodo z Monako i Austriakiem Tristanem-Samuelem Weissbornem 6:7 (4-7), 6:1, 8-10.
 • Matkowski kontra Bryanowie na żywo w Eurosporcie 1

  Matkowski kontra Bryanowie na żywo w Eurosporcie 1

  W dziewiątym dniu Australian Open swój ćwierćfinałowy mecz gry podwójnej rozegrają Marcin Matkowski i Aisam-Ul-Haq Qureshi. Ich rywalami będą Bob i Mike Bryanowie, a spotkanie na Rod Laver Aren rozpocznie się o godzinie 1:00 czasu polskiego. Relacja na żywo w Eurosporcie 1.
 • Matkowski w ćwierćfinale, choć nawet nie wyszedł na kort

  Matkowski w ćwierćfinale, choć nawet nie wyszedł na kort

  Dwa awanse w ciągu jednego dnia Marcina Matkowskiego i występującego z nim w grze podwójnej Aisama Ul Haqa Qureshiego. Po tym jak Polak z Pakistańczykiem awansowali do 3. rundy debla Australian Open, wypłynęła informacja, że ich kolejni rywale wycofali się z turnieju.
 • Polacy w komplecie w 3. rundzie Australian Open

  Polacy w komplecie w 3. rundzie Australian Open

  Polskie tenisistki w sobotę odpadły z Australian Open w grze podwójnej, ale panowie awansowali do 3. rundy w komplecie. Marcin Matkowski i partnerujący mu Aisam Ul Haq Qureshi pokonali Roberta Lindstedta i Franco Skugora 7:6 (7-4), 6:4.
 • Australian Open. Matkowski awansował do drugiej rundy debla

  Australian Open. Matkowski awansował do drugiej rundy debla

  Obaj polscy debliści, występujący z zagranicznymi partnerami, awansowali w czwartek do 2. rundy Australian Open w grze podwójnej. Na otwarcie turnieju w Melbourne Marcin Matkowski i Aisam Ul Haq Qureshi pokonali Marcelo Demolinera i Treata Hueya 7:6 (8-6), 6:4. Wcześniej zwyciężyli pierwsi w rankingu deblistów Łukasz Kubot i Marcelo Melo.
 • ATP Auckland: porażka Matkowskiego w ćwierćfinale debla

  Marcin Matkowski i pakistański tenisista Aisam-Ul-Haq Qureshi nie obronią wywalczonego w deblu tytułu w turnieju ATP w Auckland. W ćwierćfinale przegrali z rozstawionymi z "dwójką" Ravenem Klaasenem z RPA i Nowozelandczykiem Michaelem Venusem 6:4, 4:6, 4-10.
 • Matkowski z wygraną w pierwszej rundzie debla w Auckland

  Matkowski z wygraną w pierwszej rundzie debla w Auckland

  Broniący tytułu Marcin Matkowski i pakistański tenisista Aisam-Ul-Haq Qureshi wygrali z hinduską parą Leander Paes, Purav Raja 6:7 (4-7), 7:6 (10-8), 10-7 w pierwszej rundzie debla w turnieju ATP na kortach twardych w Auckland (pula nagród 561 345 dolarów).
 • Matkowski odpadł w pierwszej rundzie debla w Dausze

  Matkowski odpadł w pierwszej rundzie debla w Dausze

  Marcin Matkowski i pakistański tenisista Aisam-Ul-Haq Qureshi zaczęli sezon od porażki w pierwszej rundzie debla w turnieju ATP na kortach twardych w Dausze. Przegrali z Brytyjczykiem Jamie Murrayem i Brazylijczykiem Bruno Soaresem 6:3, 6:7 (5-7), 5-10.
 • Matkowski odpadł w 1/8 finału debla w Szanghaju

  Matkowski odpadł w 1/8 finału debla w Szanghaju

  Marcin Matkowski i Pakistańczyk Aisam Ul Haq Qureshi przegrali z Chorwatem Ivanem Dodigiem i Hiszpanem Marcelem Granollersem 4:6, 7:6 (7-5), 7-10 w 1/8 finału gry podwójnej turnieju tenisowego ATP Masters 1000 w Szanghaju (pula nagród 5,9 mln dolarów).
 • ATP Szanghaj: Matkowski awansował w deblu

  Marcin Matkowski i Pakistańczyk Aisam Ul Haq Qureshi pokonali Francuzów Adriana Mannarino i Benoit Paire'a 6:4, 6:2 w 1/16 finału gry podwójnej turnieju tenisowego ATP Masters 1000 w Szanghaju (pula nagród 5,9 mln dolarów).

Filmy - Marcin matkowski (1)