Marcin Kowalczyk

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Marcin Kowalczyk (aktor) ,

Artykuły - Marcin Kowalczyk (24)

 • Marcin Kowalczyk w hollywoodzkim filmie "Alfa"

  Marcin Kowalczyk w hollywoodzkim filmie "Alfa"

  Polski aktor Marcin Kowalczyk zagrał w hollywoodzkim filmie "Alfa". Premiera obrazu przewidziana jest na 2 marca 2018.
 • Ruch Chorzów rozmawia z Marcinem Kowalczykiem

  Ruch Chorzów rozmawia z Marcinem Kowalczykiem

  W Chorzowie robią, co się da, żeby przy Cichej dalej występował doświadczony Marcin Kowalczyk. W zakończonym spadkiem sezonie 32-letni obrońca należał do najlepszych w zespole "Niebieskich".
 • Marcin Kowalczyk na tropie prawdy

  Marcin Kowalczyk na tropie prawdy

  Można już oglądać w kinach "Hel" - porównywany do "Miasteczka Twin Peaks" i "Zagubionej autostrady". W obsadzie filmu - obok Philipa Lenkowsky’ego, aktora znanego z serialu "Z Archiwum X" oraz obrazów Miloša Formana i Woody’ego Allena - zobaczymy Marcina Kowalczyka.
 • Marcin Kowalczyk piłkarzem Ruchu Chorzów

  Marcin Kowalczyk piłkarzem Ruchu Chorzów

  Ośmiokrotny reprezentant Polski, Marcin Kowalczyk, został obrońcą Ruchu Chorzów - poinformował śląski klub.
 • Gwiazda "Jesteś Bogiem" z zespołem stresu pourazowego

  Gwiazda "Jesteś Bogiem" z zespołem stresu pourazowego

  Gwiazda "Jesteś Bogiem" - Marcin Kowalczyk powraca na ekrany kin w thrillerze "Anatomia zła". W filmie zainspirowanym najgłośniejszymi sprawami kryminalnymi ostatnich lat otrzyma zlecenie zabójstwa najważniejszego policjanta w państwie! Razem z nim w spisku sięgającym najwyższych szczebli władzy wezmą udział Krzysztof Stroiński, Piotr Głowacki i Andrzej Seweryn. Nominowany do Złotych Lwów 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni obraz Jacka Bromskiego o wydarzeniach, które wstrząsnęły Polską trafi do szerokiej dystrybucji 18 września.
 • Marcin Kowalczyk trenuje w Dolcanie Ząbki

  Marcin Kowalczyk trenuje w Dolcanie Ząbki

  Jeszcze w listopadzie 2013 roku Marcin Kowalczyk, wówczas piłkarz Wołgi Niżni Nowogród, otrzymał od Adama Nawałki powołanie do reprezentacji Polski na towarzyski mecz z Irlandią. Rok później 29-letni obrońca został bez klubu i trenuje z drużyną I-ligowego Dolcanu Ząbki.
 • Liga rosyjska - degradacja Wołgi z trzema Polakami w składzie

  Wołga Niżny Nowogród, której piłkarzami są Marcin Kowalczyk, Piotr Polczak i wypożyczony z Kaiserslautern Ariel Borysiuk, opuszcza rosyjską ekstraklasę. W sobotę ich drużyna przegrała w 29. kolejce na wyjeździe 0-2 z Terekiem Grozny.
 • Marcin Kowalczyk: Wystrzegam się bycia marionetką

  Marcin Kowalczyk: Wystrzegam się bycia marionetką

  Za aktorski debiut - kreację Magika w filmie Leszka Dawida "Jesteś bogiem" (2012) - Marcin Kowalczyk otrzymał Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego, Orła, Złotą Kaczkę oraz wyróżnienie na festiwalu w Gdyni. Niemal dwa lata później młody aktor wraca na ekrany w niezależnej produkcji "Hardkor disko".
 • Liga rosyjska: debiuty Polaków, samobójczy gol Kowalczyka

  Liga rosyjska: debiuty Polaków, samobójczy gol Kowalczyka

  Amkar Perm pokonał Wołgę Niżny Nowogród 5-1 (2-1) w 20. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. W zespole gospodarzy zadebiutowali Jakub Wawrzyniak i Damian Zbozień, a w drużynie gości Ariel Borysiuk. Samobójczą bramkę strzelił Marcin Kowalczyk z Wołgi.
 • Bramka Marcina Kowalczyka w lidze rosyjskiej

  Marcin Kowalczyk zdobył bramkę dla Wołgi Niżni Nowogród w przegranym 1-2 meczu ligi rosyjskiej z Kryljami Sowietow Samara.