Marcin Dorociński

Artykuły - Marcin Dorociński (310)

 • Marcin Dorociński jako Ryszard Kapuściński

  Marcin Dorociński jako Ryszard Kapuściński

  Marcin Dorociński użyczył głosu postaci Ryszarda Kapuścińskiego w pełnometrażowej animacji "Jeszcze dzień życia" w reżyserii Damiana Nenowa i Raúla de la Fuente. W pozostałych rolach usłyszymy m.in. Olgę Bołądź, Arkadiusza Jakubika i Tomasza Ziętka. Film na podstawie książki najsłynniejszego polskiego reportera wejdzie do polskich kin 2 listopada.
 • Marcin Dorociński: Szacunek do munduru

  Marcin Dorociński: Szacunek do munduru

  "Musiałem wcielić się w człowieka zupełnie innego ode mnie: w obejściu, w postawie, w patrzeniu na świat, w bezczelności" - mówi Marcin Dorociński, który ponownie zagrał "Despera" na potrzeby filmu "Pitbull. Ostatni pies", nowej produkcji w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów".
 • "303. Bitwa o Anglię": Dorociński lotnikiem

  "303. Bitwa o Anglię": Dorociński lotnikiem

  "303. Bitwa o Anglię" to pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki - legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej.
 • Dorociński w filmie o Dywizjonie 303. Zobacz pierwszy zwiastun!

  Dorociński w filmie o Dywizjonie 303. Zobacz pierwszy zwiastun!

  Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Hurricane" Davida Blaira. W obsadzie filmu opowiadającego o Dywizjonie 303 są m.in. Marcin Dorociński, Milo Gibson i znany z "Gry o tron" Iwan Rheon.
 • Marcin Dorociński na premierze z pieskiem

  Marcin Dorociński na premierze z pieskiem

  Wraz z początkiem roku do polskich kin trafiła rekordowa ilość komedii romantycznych rodzimej produkcji.
 • Marcin Dorociński w duecie z psem

  Marcin Dorociński w duecie z psem

  W "Planie B" Marcin Dorociński stworzył niezwykły duet z suczką o imieniu Kotlet, rzadkiej rasy australian cattle dog. Pies bardzo się do niego przywiązał i był zaniepokojony, gdy aktor musiał wejść do lodowatej wody w jeziorze.
 • "Pitbull. Ostatni pies": Dorociński zagra u Pasikowskiego

  "Pitbull. Ostatni pies": Dorociński zagra u Pasikowskiego

  Marcin Dorociński ujawnił, że zagra w najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego "Pitbull. Ostatni pies".
 • "Hurricane": Marcin Dorociński u boku gwiazdy "Gry o tron"

  "Hurricane": Marcin Dorociński u boku gwiazdy "Gry o tron"

  Marcin Dorociński zagra jedną z głównych ról w brytyjskiej produkcji "Hurricane". Polski aktor pojawi się w filmie u boku Iwana Rheona, którego widzowie znają z serialu HBO "Gra o tron".
 • ​Marcin Dorociński: Mały element większej całości

  ​Marcin Dorociński: Mały element większej całości

  Tuż przed rozpoczęciem rozmowy na planie nowego filmu Kingi Dębskiej do Marcina Dorocińskiego podbiega jego ekranowa partnerka - suczka o imieniu Kotlet. Pies wariuje ze szczęścia, skacze i liże aktora po rękach, a ten uśmiecha się i odpowiada mu pieszczotami. - Nie ma w niej nawet cienia agresji - mówi z zachwytem. Podczas zdjęć do "Boskiego planu" gwiazdor "Paktu" opowiadał nie tylko o miłości do zwierząt, ale także o swoim kolejnym projekcie i największym aktorskim marzeniu.
 • "Różne odcienie miłości": Na planie nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan"

  "Różne odcienie miłości": Na planie nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan"

  Jest piątek, 24 marca, a w warszawskiej Hali Koszyki trwają zdjęcia do nowego filmu Kingi Dębskiej "Boski plan". Wśród ciężkiego sprzętu i zwojów kabli tłoczą się aktorzy oraz ekipa filmowa. Wszyscy w skupieniu wyczekują odpowiedniego momentu, by zacząć kręcić kolejną scenę. Wreszcie, gdy na Kingę Preis i Adama Cywkę, odtwórców głównych ról, pada cień, reżyserka krzyczy: "Akcja". - Cały dzień czekamy tylko na te chmury! - dodaje.

Zdjęcia - Marcin Dorociński (74)

 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli

Filmy - Marcin Dorociński (39)

 • Marcin Dorociński o Grupie Darwina

  "Oszalałem na punkcie chłopaków z Grupy Darwina, gdy zobaczyłem ich kiedyś w internecie. (...) Zaproponowałem, że jeśli kiedykolwiek mieliby ochotę zrobić coś razem, to jestem na to bardzo otwarty" - mówi Marcin Dorociński. "Chwilę potem się odezwali, spotkaliśmy się i zrobiliśmy wspólnie projekt 'Wielkie Teorie Darwina'. Jestem z tego bardzo zadowolony, bo to są wspaniali, młodzi aktorzy o nieograniczonej wyobraźni" - dodaje aktor. Z Marcinem Dorocińskim na planie filmu Boski plan" spotkał się Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.
 • Marcin Dorociński: Warto dbać o innych

  "Nie jesteśmy sami na planecie, my – ludzie, tylko wszyscy żyjemy razem, a każdego roku ginie bezpowrotnie wiele gatunków zwierząt i jak sobie tego nie będziemy przypominali, to w końcu zostaniemy sami" - mówi Marcin Dorociński. "Dlatego warto dbać o innych, także o ludzi, nie tylko o zwierzęta. Warto być dla siebie miłym, przyzwoitym, dobrym" - dodaje. Z aktorem na planie filmu Boski plan" spotkał się Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.
 • Jakie role lubi Marcin Dorociński i co sądzi o dubbingu?

  "Wykonuję prawdopodobnie najpiękniejszy zawód, jaki mogę wykonywać. Mógłbym wykonywać różne inne zawody, ale ten daje mi pełnię satysfakcji" - mówi Marcin Dorociński. "Praca w dubbingu jest zupełnie inna, niż ta w filmie czy teatrze i ją też bardzo lubię" - dodaje. Z aktorem na planie filmu Boski plan" rozmawiał Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.
 • Marcin Dorociński: Praca za granicą mnie rozwija

  Role w zagranicznych filmach to dla Marcina Dorocińskiego przygoda i spełnienie marzeń. Twierdzi, że zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy, staraniom swojej agentki oraz szczęściu.