Marcin Dorociński

Artykuły - Marcin Dorociński (160)

 • Marcin Dorociński ostrzega przed oszustem, który się pod niego podszywa

  Marcin Dorociński ostrzega przed oszustem, który się pod niego podszywa

  Popularny aktor zaapelował do swoich fanów o to, by nie odpowiadali na wiadomości, które dostają od niego na Instagramie. Jak się okazuje, nie wysyła ich Dorociński, tylko oszust, który założył fałszywe konto gwiazdora i się pod niego podszywa.
 • Marcin Dorociński ostrzega przed oszustem, który się pod niego podszywa

  Marcin Dorociński ostrzega przed oszustem, który się pod niego podszywa

  Marcin Dorociński zaapelował do swoich fanów o to, by nie odpowiadali na wiadomości, które dostają od niego na Instagramie. Jak się okazuje, nie wysyła ich aktor, tylko oszust, który założył fałszywe konto gwiazdora i się pod niego podszywa.
 • Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Marcin Dorociński o filmie "Psy 3": Linda i Pazura cieszyli się jak pierwszaki

  Kreowany przez Bogusława Lindę "Franz" Maurer ma konkurencję. Jest nią postać policjanta grana przez Marcina Dorocińskiego. Niepokornego twardziela, który ma własny kodeks moralny. Film "Psy 3. W imię zasad" trafi na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia.
 • Marcin Dorociński: Zainspirować widzów

  Marcin Dorociński: Zainspirować widzów

  Marcin Dorociński wciela się w legendarnego Witolda Urbanowicza w pełnej rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcji "303. Bitwa o Anglię" - opowiadającej niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki - legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej.
 • Marcin Dorociński: Bez munduru

  Marcin Dorociński: Bez munduru

  W polsko-brytyjskiej superprodukcji "303. Bitwa o Anglię" Marcin Dorociński zadaje szyku w stalowoniebieskim mundurze RAF-u. Aktor żałuje, że nie miał szansy odkupić tego uniformu od ekipy filmowej.
 • Marcin Dorociński jako Ryszard Kapuściński

  Marcin Dorociński jako Ryszard Kapuściński

  Marcin Dorociński użyczył głosu postaci Ryszarda Kapuścińskiego w pełnometrażowej animacji "Jeszcze dzień życia" w reżyserii Damiana Nenowa i Raúla de la Fuente. W pozostałych rolach usłyszymy m.in. Olgę Bołądź, Arkadiusza Jakubika i Tomasza Ziętka. Film na podstawie książki najsłynniejszego polskiego reportera wejdzie do polskich kin 2 listopada.
 • Marcin Dorociński: Szacunek do munduru

  Marcin Dorociński: Szacunek do munduru

  "Musiałem wcielić się w człowieka zupełnie innego ode mnie: w obejściu, w postawie, w patrzeniu na świat, w bezczelności" - mówi Marcin Dorociński, który ponownie zagrał "Despera" na potrzeby filmu "Pitbull. Ostatni pies", nowej produkcji w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy "Jacka Stronga" i kultowych "Psów".
 • "303. Bitwa o Anglię": Dorociński lotnikiem

  "303. Bitwa o Anglię": Dorociński lotnikiem

  "303. Bitwa o Anglię" to pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 imienia Tadeusza Kościuszki - legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej.
 • Dorociński w filmie o Dywizjonie 303. Zobacz pierwszy zwiastun!

  Dorociński w filmie o Dywizjonie 303. Zobacz pierwszy zwiastun!

  Do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Hurricane" Davida Blaira. W obsadzie filmu opowiadającego o Dywizjonie 303 są m.in. Marcin Dorociński, Milo Gibson i znany z "Gry o tron" Iwan Rheon.
 • Marcin Dorociński na premierze z pieskiem

  Marcin Dorociński na premierze z pieskiem

  Wraz z początkiem roku do polskich kin trafiła rekordowa ilość komedii romantycznych rodzimej produkcji.

Zdjęcia - Marcin Dorociński (37)

 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli
 • film.interia.pl
  Marcin Dorociński: Amant mimo woli

Filmy - Marcin Dorociński (39)

 • Marcin Dorociński o Grupie Darwina

  "Oszalałem na punkcie chłopaków z Grupy Darwina, gdy zobaczyłem ich kiedyś w internecie. (...) Zaproponowałem, że jeśli kiedykolwiek mieliby ochotę zrobić coś razem, to jestem na to bardzo otwarty" - mówi Marcin Dorociński. "Chwilę potem się odezwali, spotkaliśmy się i zrobiliśmy wspólnie projekt 'Wielkie Teorie Darwina'. Jestem z tego bardzo zadowolony, bo to są wspaniali, młodzi aktorzy o nieograniczonej wyobraźni" - dodaje aktor. Z Marcinem Dorocińskim na planie filmu Boski plan" spotkał się Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.
 • Marcin Dorociński: Warto dbać o innych

  "Nie jesteśmy sami na planecie, my – ludzie, tylko wszyscy żyjemy razem, a każdego roku ginie bezpowrotnie wiele gatunków zwierząt i jak sobie tego nie będziemy przypominali, to w końcu zostaniemy sami" - mówi Marcin Dorociński. "Dlatego warto dbać o innych, także o ludzi, nie tylko o zwierzęta. Warto być dla siebie miłym, przyzwoitym, dobrym" - dodaje. Z aktorem na planie filmu Boski plan" spotkał się Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.
 • Jakie role lubi Marcin Dorociński i co sądzi o dubbingu?

  "Wykonuję prawdopodobnie najpiękniejszy zawód, jaki mogę wykonywać. Mógłbym wykonywać różne inne zawody, ale ten daje mi pełnię satysfakcji" - mówi Marcin Dorociński. "Praca w dubbingu jest zupełnie inna, niż ta w filmie czy teatrze i ją też bardzo lubię" - dodaje. Z aktorem na planie filmu Boski plan" rozmawiał Adrian Luzar. "Boski plan" to nowy film Kingi Dębskiej ("Moje córki krowy"). Zdjęcia zakończyły się 26 marca w Warszawie. Premiera filmu planowana jest na 14 lutego 2018 roku.
 • Marcin Dorociński: Praca za granicą mnie rozwija

  Role w zagranicznych filmach to dla Marcina Dorocińskiego przygoda i spełnienie marzeń. Twierdzi, że zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy, staraniom swojej agentki oraz szczęściu.