Marcin Brosz

Artykuły - Marcin Brosz (213)

 • Górnik - Raków 4-1. Brosz wierzy w pozostanie Angulo w Zabrzu

  Górnik - Raków 4-1. Brosz wierzy w pozostanie Angulo w Zabrzu

  Górnik Zabrze rozbił 4-1 Raków Częstochowa w piątkowym meczu Ekstraklasy. Dwie bramki zdobył supersnajper gospodarzy Igor Angulo. Może to jeszcze nie koniec jego przygody z Górnikiem?
 • Wisła Płock - Górnik Zabrze 1-0. Sobolewski i Brosz o meczu

  Wisła Płock - Górnik Zabrze 1-0. Sobolewski i Brosz o meczu

  Wisła Płock zapewniła sobie utrzymanie w Ekstraklasie na trzy kolejki przed końcem sezonu, pokonując w poniedziałek 1-0 Górnika Zabrze. - Chwała chłopakom, to kawał dobrej roboty - mówił po meczu trener "Nafciarzy" Radosław Sobolewski.
 • Górnik Zabrze rewelacją po restarcie Ekstraklasy

  Górnik Zabrze rewelacją po restarcie Ekstraklasy

  Jedyny zespół Ekstraklasy, który po restarcie rozgrywek jeszcze nie przegrał? To Górnik Zabrze. W pięciu rozegranych meczach od końca maja zabrzanie zgromadzili 11 punktów. Pod tym względem od drużyny prowadzonej przez Marcina Brosza lepsza jest tylko Legia Warszawa, która tych punktów zdobyła dwanaście.
 • Górnik - Korona 3-2. Bartoszek załamany po meczu

  Górnik - Korona 3-2. Bartoszek załamany po meczu

  Korona Kielce była o krok od zdobycia bezcennych punktów w Zabrzu, a jednak po dramatycznej końcówce poległa 2-3 z Górnikiem i wciąż jest w wielkich tarapatach. - Po meczu było ostro w szatni - nie ukrywał trener kielczan Maciej Bartoszek.
 • Górnik Zabrze. Trener Marcin Brosz: Mamy plan na Legię

  Górnik Zabrze. Trener Marcin Brosz: Mamy plan na Legię

  "Mamy pomysł, plan na niedzielny mecz z Legią. Chcemy oczywiście grać o punkty, ale też stwarzać sytuacje, widowisko, tak, aby o 'klasyku' mówiło się nie tylko w kontekście wyniku, ale i gry" - powiedział trener piłkarzy Górnika Zabrze Marcin Brosz.
 • Górnik Zabrze biega najwięcej w PKO Ekstraklasie

  Górnik Zabrze biega najwięcej w PKO Ekstraklasie

  Po restarcie ligowych rozgrywek Górnik Zabrze zdobył cztery punkty. To niezły wynik, ale po piątkowym remisie 2-2 z Lechią Gdańsk bardzo ciężko im zrealizować cel, jakim było zakończenie sezonu zasadniczego w czołowej ósemce. Na podopiecznych Marcina Brosza nadal nie ma mocnych, jeśli chodzi o liczbę przebiegniętych kilometrów w każdym spotkaniu.
 • Górnik Zabrze. Trener Brosz: Chcemy stworzyć dobre widowisko

  Górnik Zabrze. Trener Brosz: Chcemy stworzyć dobre widowisko

  „Nie myślimy o szansach awansu do grupy mistrzowskiej, nie kalkulujemy, Chcemy po prostu stworzyć dobre widowisko, zależy nam, aby trzy punkty zostały u nas” – powiedział trener piłkarzy Górnika Zabrze Marcin Brosz przed piątkowym meczem ekstraklasy z Lechią Gdańsk.
 • ŁKS - Górnik Zabrze. Wojciech Stawowy: Pełna odpowiedzialność spoczywa na mnie

  ŁKS - Górnik Zabrze. Wojciech Stawowy: Pełna odpowiedzialność spoczywa na mnie

  - Ten mecz nie był dobry w naszym wykonaniu i pełna odpowiedzialność za to, jak zespół grał i wyglądał spoczywa tylko i wyłącznie na mnie - powiedział Wojciech Stawowy, który w sobotę debiutował w roli trenera ŁKS-u. Łodzianie przegrali z Górnikiem Zabrze 0-1 w 27. kolejce PKO BP Ekstraklasy.
 • Górnik Zabrze. Marcin Brosz: Ważny jest każdy zawodnik

  Górnik Zabrze. Marcin Brosz: Ważny jest każdy zawodnik

  ​- Mamy przed sobą 11 meczów, do których musi być gotowa cała kadra, a nie 16, czy 18 piłkarzy. W najważniejszym spotkaniu kluczowy może być też 20 zawodnik. Trzeba mieć tego świadomość - powiedział trener Górnika Zabrze Marcin Brosz przed wznowieniem sezonu PKO BP Ekstraklasy.
 • Górnik Zabrze. Wreszcie mogą trenować razem! Brosz: Czasu jest niewiele

  Górnik Zabrze. Wreszcie mogą trenować razem! Brosz: Czasu jest niewiele

  Od dzisiaj kluby PKO Ekstraklasy mogą już trenować w 25-osobowych składach z wyłączeniem obsługi. Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do restartu rozgrywek, który planowany jest na piątek 29 maja.

Filmy - Marcin Brosz (20)