Mango

Artykuły - Mango (30)

Filmy - Mango (11)

 • Największe mango świata? Imponujący owoc z Kolumbii waży ponad 4,2kg!

  Oto największe mango na świecie. Owoc udało się wychodować w kolumbijskim mieście Guayatá. Imponujący okaz waży 4,2 kilogramy. Poprzedni rekord należał do mango z Filipin, które ważyło 3,5 kg. Po wpisaniu do Księgi rekordów Guinnessa owoc zostanie podzielony między mieszkańców miasta.
 • Mango to ulubiona przekąska tych osieroconych nietoperzy

  Osierocone i uratowane nietoperze znalazły schronienie w ośrodku w Queensland. Ssaki dostały tam swoją ulubioną przekąskę - mango. Bez wątpienia deser im smakował. (STORYFUL/x-news)
 • Przepis na sernik mango bez pieczenia

  Nie masz w domu piekarnika, a wkrótce mają się pojawić goście? Nie panikuj, sernik z mango zrobisz bez pieczenia. Spód przygotujesz z pokruszonych ciasteczek, a krem stężeje w lodówce. Sernik z mango bez pieczenia stanowi szybki, ale jednocześnie wykwintny deser, którego nie powstydziłby się żaden szef kuchni. Możesz mieć pewność, że sernik z mango bez pieczenia zachwyci twoich znajomych i rodzinę.
 • Przepis na lodowe ciasto mango

  Lodowe ciasto to jeden z tych deserów, który można jeść w nieskończoność! Tym razem mamy przepis na lodowe ciasto mango, które będzie i delikatne w smaku - niezbyt słodkie, za to bardzo soczyste, dzięki czemu nikt nie poczuje się zasłodzony i przytłoczony! Przygotowanie go to błahostka - z tym przepisem poradzi sobie każdy, nawet kuchenny laik!