MAN

Artykuły - MAN (923)

 • MAN szykuje zwolnienia. Przeniesie produkcję do Polski?

  MAN szykuje zwolnienia. Przeniesie produkcję do Polski?

  Niemiecki producent samochodów ciężarowych MAN planuje likwidację 6 tys. miejsc pracy. Produkcję przeniesie do Polski - sugeruje "Handelsblatt".
 • Związkowcy zaakceptowali propozycje płacowe zarządu Man Bus

  Związkowcy zaakceptowali propozycje płacowe zarządu Man Bus

  Podwyżki wzięli, ale się nie cieszą
 • 15 lutego kolejne rozmowy związkowców MAN z pracodawcą

  15 lutego kolejne rozmowy związkowców MAN z pracodawcą

  ​Na 15 lutego zaplanowano kolejne rozmowy w sprawie ewentualnych podwyżek wynagrodzeń pracowników fabryki MAN Bus w Starachowicach (Świętokrzyskie). Według zakładowej Solidarności, prezes firmy zaproponował wstępnie podpisanie porozumienia płacowego na dwa albo trzy lata.
 • Całkiem nowe auto z Polski. Oto MAN TGE

  Całkiem nowe auto z Polski. Oto MAN TGE

  W ofercie niemieckiego producenta ciężarówek - firmy MAN - pojawi się wkrótce zupełnie nowy pojazd. Model o nazwie TGE budowany będzie w Polsce. Co ciekawe, nie chodzi jednak o fabrykę MAN-a w Starachowicach!
 • Kolejne nowe auto z Polski. Powstanie 3 tys. miejsc pracy!

  Kolejne nowe auto z Polski. Powstanie 3 tys. miejsc pracy!

  Na początku lipca polski oddział Volkswagena rozpoczął rekrutację pracowników do budowanej właśnie w Białężycach koło Wrześni nowej fabryki niemieckiej marki.
 • MAN zmodernizuje fabrykę w Niepołomicach

  MAN zmodernizuje fabrykę w Niepołomicach

  Firma MAN Truck, niemiecki producent ciężarówek, który od 2007 r. produkuje pojazdy w niepołomickiej podstrefie krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej otrzymała zezwolenie na nową inwestycję polegającą na modernizacji fabryki. Koszt - to ponad 6,2 mln euro.
 • 20-tonowa zabaweczka dla dużych chłopców

  20-tonowa zabaweczka dla dużych chłopców

  Mówi się, że chłopiec od mężczyzny różni się tylko ceną i wielkością zabawek. Dziś mamy dla was coś z gatunku tych nieco większych właśnie. Terenową ciężarówkę, która przy okazji jest domem na czterech... a właściwie sześciu kołach.
 • Szkoła z gwarancją pracy

  Szkoła z gwarancją pracy

  Niemieckie firmy nie tylko tworzą w naszym kraju miejsca pracy, lecz także wspierają doskonalenie zawodowe uczniów, którzy znajdą pracę w polskich fabrykach zagranicznych koncernów.
 • Niemiec kształci. Zawodowo

  Niemiec kształci. Zawodowo

  Polski biznes i władze wciąż szukają skutecznego sposobu na walkę z rosnącym bezrobociem. Znaleźli go przedsiębiorcy zza Odry, którzy kształcą teraz w naszym kraju swoje przyszłe kadry.
 • "Rz": Volkswagen bierze polski rynek

  Po przejęciu koncernu MAN, Volkswagen zostanie w naszym kraju właścicielem trzech fabryk autobusów i jednej ciężarówek. W efekcie producent aut z Wolfsburga będzie jedną z największych firm motoryzacyjnych w Polsce - informuje "Rzeczpospolita".