Fakty - Mam Talent

Artykuły - Mam Talent (5)

 • Polska stolica tańca

  Polska stolica tańca

  "Polska stolica tańca", "Polski Broadway" - od kilku lat Białystok skutecznie pracuję na te tytuły. Ośmioro finalistów popularnego programu YOU CAN DANCE i dwóch tancerzy prezentujących się w programie MAM TALENT sprawiło, że na Białystok zwróciły się oczy wszystkich miłośników nowoczesnego tańca.
 • Z programu "Mam talent" - do aresztu

  Zapewne nie o takiej karierze marzył 24-letni mieszkaniec Bytomia, który wystąpił w programie telewizyjnym "Mam talent", mimo że był poszukiwany m.in. za rozbój i kradzież. Zamiast uznania jurorów i widzów wzbudził zainteresowanie policji. Wpadł, bo program obejrzał dzielnicowy jednego z komisariatów.
 • Niesamowita dziewczyna z Ukrainy

  Ksenia Simonowa zwyciężyła ukraińską wersję programu "Mam Talent". Ale sposób, w jaki to zrobiła naprawdę zapiera dech w piersiach. Ksenia bowiem tworzy w piasku. Tak, w piasku: nie są to jednak piaskowe, medytacyjne mandale. Kto wie, czy nie jest to coś o wiele bardziej niesamowitego. Obejrzyjcie:
 • Niezwykła artystka tworzy obrazy na piasku

  Niezwykła artystka tworzy obrazy na piasku

  W ukraińskiej edycji znanego programu "Mam Talent" pokazała swoje niesamowite umiejętności Ksenia Simonowa, artystka rysująca na piasku.
 • Lekarze Susan Boyle oskarżają producentów show

  Lekarze Susan Boyle oskarżają producentów show

  Lekarze kliniki, do której trafiła Susan Boyle - uczestniczka brytyjskiej wersji programu "Mam talent", oskarżają producentów show o doprowadzenie do załamania nerwowego kobiety. Ich zdaniem, faworytka programu nie została otoczona należytą opieką psychologiczną. Producenci zostaną przesłuchani przez członków urzędu, który dba o przestrzeganie telewizyjnych standardów.