Film - Mały Zgon

Artykuły - Mały Zgon (7)

 • Karolina Gorczyca została pobita na planie "Małego Zgonu"

  Karolina Gorczyca została pobita na planie "Małego Zgonu"

  Podczas zdjęć do serialu "Mały Zgon" Karolina Gorczyca została niemal znokautowana przez inną aktorkę. W trakcie kręcenie sceny bójki pomiędzy więźniarkami, koleżanka niechcący zadała jej mocnego prawego sierpowego.
 • Karolina Gorczyca: Jak na obcą osobę

  Karolina Gorczyca: Jak na obcą osobę

  Gdy kilka lat temu przygotowywała się do roli w filmie "Agnieszka", kilka dni spędziła w więzieniu. Karolina Gorczyca rozmawiała tam z kobietami odsiadującymi wyroki za morderstwa i poznała ich wstrząsające historie. To było dla niej trudne przeżycie. Doświadczenia z tamtych spotkań przydały jej się teraz przy pracy na planie serialu "Mały Zgon". Ta produkcja Juliusza Machulskiego będzie emitowana w Canal+ od 8 marca.
 • Anna Seniuk: Takiej postaci jeszcze nie grałam

  Anna Seniuk: Takiej postaci jeszcze nie grałam

  Jedną z głównych ról w serialu Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" gra Anna Seniuk, która wcieliła się w rolę Teresy, czyli matki głównego bohatera Ryszarda (Piotr Grabowski).
 • "Mały Zgon": Juliusz Machulski w areszcie na Mazurach

  "Mały Zgon": Juliusz Machulski w areszcie na Mazurach

  Duża część zdjęć do nowego serialu Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" była realizowana w dawnym areszcie śledczym w Bartoszycach. Znalezienie pustego miejsca, które mogłoby udawać więzienie, było kluczowe dla powodzenia tej komediowo-kryminalnej produkcji.
 • Krystyna Czubówna w "Małym zgonie" Juliusza Machulskiego

  Krystyna Czubówna w "Małym zgonie" Juliusza Machulskiego

  Dobra wiadomość dla tych, którzy uwielbiają słuchać głosu słynnej polskiej aktorki. Juliusz Machulski postanowił zaangażować ją do swojego nowego serialu "Mały zgon". Krystyny Czubówny nie zobaczymy jednak na ekranie, a jedynie ją usłyszymy, będzie bowiem głosem tłumacza na smartfonie, który pomaga w komunikowaniu się po polsku pewnemu fińskiemu mordercy.
 • "Mały Zgon" Juliusza Machulskiego na wiosnę 2020 w Canal+ [teaser]

  "Mały Zgon" Juliusza Machulskiego na wiosnę 2020 w Canal+ [teaser]

  Wiosną 2020 roku na antenie Canal+ zadebiutuje serial "Mały Zgon" w reżyserii Juliusza Machulskiego. stacja zaprezentowała właśnie teaserową zapowiedź produkcji.
 • "Mały Zgon": Juliusz Machulski na planie serialu Canal+

  "Mały Zgon": Juliusz Machulski na planie serialu Canal+

  Padł pierwszy klaps na planie serialu produkowanego przez Canal+ "Mały Zgon". Nad komedią kryminalną pracuje między innymi Juliusz Machulski.