mały chłopiec

Artykuły - Mały chłopiec (9)

 • Mały chłopiec znaleziony w oknie życia

  Ponad roczny chłopiec znaleziony został dzisiaj w oknie życia w Piotrkowie Trybunalskim. To trzecie dziecko z piotrkowskiego okna, jednak wcześniej znajdowano tam znacznie młodsze.
 • Śledztwo ws. filmu z dzieckiem uczonym agresji

  Śledztwo ws. filmu z dzieckiem uczonym agresji

  Lubelska prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie umieszczenia w internecie filmu, na którym mały chłopiec jest nakłaniany przez dorosłego do agresywnych zachowań. Zwróci się też do sądu rodzinnego, aby sprawdził, czy opieka nad dzieckiem jest właściwa.
 • Artur Barciś bez retuszu

  Artur Barciś bez retuszu

  "Rozmowy bez retuszu" - obszerny wywiad, który z Arturem Barcisiem przeprowadziła pisarka, scenarzystka i aktorka Marzanna Graff, już w piątek trafi na półki księgarń. - To jest rozmowa z małym chłopcem - powiedział aktor.
 • Marek Kondrat- Biografia

  Artysta pochodzi z rodziny o aktorskich tradycjach. Na ekranie zadebiutował jeszcze jako mały chłopiec, kiedy pojawił się w filmie "Historia żółtej ciżemki", w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego. Od tej pory mogliśmy oglądać go w niezliczonej ilości ról teatralnych i filmowych, za które otrzymał kilka znaczących nagród.
 • "Kiedy byłem małym chłopcem" na ponad 250 gitar

  "Kiedy byłem małym chłopcem" na ponad 250 gitar

  Ponad 250 gitarzystów zagrało w niedzielę w Poznaniu u stóp ratusza utwór "Kiedy byłem małym chłopcem" Tadeusza Nalepy. Happening gitarowy był zwieńczeniem odbywającego się w Wielkopolsce Festiwalu Polska Akademia Gitary.