"Maluch"

Artykuły - "Maluch" (9)

 • Premier: Program "Maluch" także dla uczelni wyższych

  Premier: Program "Maluch" także dla uczelni wyższych

  Uczelnie wyższe będą mogły korzystać z programu "Maluch". Premier Ewa Kopacz na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego ogłosiła uruchomienie kolejnego narzędzia w ramach polityki prorodzinnej.
 • Przerdzewiały maluch Piotra Adamczyka

  Przerdzewiały maluch Piotra Adamczyka

  Kiedyś Piotr Adamczyk jeździł po Warszawie strzelającym z gaźnika maluchem, teraz ma do dyspozycji luksusowe auto za 260 tys. złotych. Swój pierwszy samochód, choć psuł mu się nieustannie, aktor wspomina jednak z sentymentem. Zapalał go kijem od szczotki, w mrozy wynosił jego akumulator do domu.
 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!
 • 3 tys. nowych miejsc w programie "Maluch"

  Blisko 3,2 tys. miejsc w żłobkach, klubach dziecięcych i u opiekunów dziennych powstanie dzięki dotacjom z programu "Maluch", który ma wspierać gminy w tworzeniu placówek dla dzieci do lat 3 - poinformowała minister pracy i polityki społecznej Jolanta Fedak.
 • Maluch blokuje wybuch bezrobocia

  Maluch blokuje wybuch bezrobocia

  To małe i średnie firmy amortyzują Polakom skutki światowego kryzysu, to dzięki small businessowi Polska jest jednym z krajów UE, w którym bezrobocie rośnie najwolniej - ocenia "Puls Biznesu".
 • Maluchy na kryzys

  Maluchy na kryzys

  Cały świat w obawie przed kryzysem i korkami oraz w trosce o klimat przesiada się do małych aut. Moda na niewielkie samochody to ostatnia deska ratunku dla branży motoryzacyjnej. Gdy 10 lat temu zadebiutował dwuosobowy Smart - efekt współpracy Mercedesa i producenta zegarków Swatch - nikt nie dawał mu większych szans na sukces.
 • "Telefon, maluch i masażysta"

  "Telefon, maluch i masażysta"

  Długo oczekiwany album "La" Lilu w końcu ujrzał światło dzienne. Sprawdźcie wywiad z jego autorką, która - jak sama mówi - do szczęścia potrzebuje jedynie działającego telefonu, jeżdżącego malucha i masażysty... Z Lilu rozmawiał rozmawiał Filip Rauczyński ("Magazyn Hip Hop").
 • "PB": Pościg maluchów trwa

  "PB": Pościg maluchów trwa

  Ubezpieczyciele (za) ostro walczą o kierowców, konkurenci odbierają PZU i Warcie rynek ubezpieczeń komunikacyjnych. Z dużym bólem, bo często na tym tracą.
 • Happy End "malucha"

  Dzisiaj w samo południe zjechał z taśmy produkcyjnej w bielskim zakładzie Fiat Auto Poland ostatni maluch. Autko jest żółte i niestety nie będzie można go kupić. Co się więc z nim stanie?