małpa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Małpa (raper) ,

Artykuły - Małpa (39)

Filmy - Małpa (25)

 • Małpa podjeżdża na mini bike'u i porywa dziecko. Dramatyczne nagranie z Indonezji

  Małpa podjeżdża na minimotocyklu i porywa dziecko. Takie zdanie brzmi dość abstrakcyjnie nawet w kontekście pokazu cyrkowego. Nie jest to również fragment filmu science-fiction. Taka sytuacja miała miejsce naprawdę na ulicach miasta Surabaja w Indonezji. Do incydentu doszło 2 maja. Małpa podjechała na mini bike'u do ławki, na której siedziała trójka małych dzieci. Zwierzę zeskoczyło z pojazdu, chwyciło malucha i zaczęło ciągnąć za sobą po ziemi. Szczęśliwie po kilku metrach małpa puściła zaskoczone dziecko. Według indonezyjskich mediów chwilę później do akcji wkroczył również właściciel małpy. Jak się okazało zwierzę wraz z przewodnikiem uczestniczyło w weekendowych pokazach ulicznych. Sytuacja w pewnym momencie wymknęła się jednak spod kontroli. Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stało. Skończyło się na delikatnych obtarciach i płaczu.
 • Przeglądała katalog z prezentami. Finał?

  Ta urocza małpka przeglądała katalog z prezentami. Patrząc na jej reakcję, najwyraźniej nic nie przypadło jej do gustu.
 • Samolubna małpa nie chce podzielić się gumami do żucia

  Ta małpa uwielbia gumy do żucia. Dostała olbrzymią paczkę i z niecierpliwością próbuje ją rozpakować. Kiedy się jej to udaje, zjada jedną po drugiej i nie zamierza się z nikim podzielić. Życzymy smacznego! (STORYFUL/x-news)
 • Czy może być coś bardziej relaksującego od masażu ogona?

  Gosia ma niesamowitą relację ze zwierzętami, a jej kanał pełen jest jaguarów, pingwinów, słoni i wielu innych. Nic jednak nie rozczula tak, jak te dwie małpki - Chico i Chica, które zdecydowanie należą do grona jej ulubieńców. Jak futrzaki domagają się czułości? Wygląda na to, że nie ma dla nich nic przyjemniejszego niż... masaż ogona. (STORYFUL/x-news)