MALKOWSKI

Synonimy:
MMA,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - MALKOWSKI (350)

 • MMA. Norman Parke trafił do szpitala po walce na KSW 53

  MMA. Norman Parke trafił do szpitala po walce na KSW 53

  Norman Parke otrzymał porządny łomot od Mateusza Gamrota w walce wieczoru KSW 53. Starcie, przed którym atmosfera była mocno podgrzana, już w trzeciej rundzie zostało przerwane przez lekarza, a Irlandczyk z Północy po walce trafił do szpitala.
 • UFC 251: Marcin Tybura wystąpi na Fight Island

  UFC 251: Marcin Tybura wystąpi na Fight Island

  Marcin Tybura będzie pierwszym naszym reprezentantem, który w czasach epidemii koronawirusa wystąpi na wyspie Yas w Abu Zabi. Niedawno zmienił się rywal Polaka, będzie nim Rosjanin Maksim Griszyn, który zastąpi niepokonanego Mołdawianina Aleksandra Romanowa.
 • MMA. Najman nie odrzuci oferty startu na żużlowym torze

  MMA. Najman nie odrzuci oferty startu na żużlowym torze

  Marcin Najman jest gotów na kolejny szlachetny gest. Były pięściarz od lat działa charytatywnie, nie dbając specjalnie o rozgłos w tym aspekcie swojej aktywności. Teraz pojawia się nowy grunt pod medialne show z jego udziałem.
 • Piotr Kurowski stracił ucho w ulicznej bójce. Bronił swojej przyjaciółki

  Piotr Kurowski stracił ucho w ulicznej bójce. Bronił swojej przyjaciółki

  To, co spotkało zawodnika MMA Piotra Kurowskiego zakrawa o absurd, choć jest sytuacją do bólu tragiczną. Do przerażającej sceny doszło w centrum Warszawy, gdzie mężczyzna bronił swojej koleżanki, zaczepionej przez trzech obcokrajowców, w wyniku czego... stracił znaczną część ucha!
 • MMA. Popek Monster zapowiedział powrót do klatki

  MMA. Popek Monster zapowiedział powrót do klatki

  Popek Monster (3-4) wrócił do treningów i od razu zapowiedział powrót do klatki.
 • MMA. Pudzianowski i Szeliga nie potrafili opuścić hali o własnych siłach

  MMA. Pudzianowski i Szeliga nie potrafili opuścić hali o własnych siłach

  Walka Krystiana Pudzianowskiego i Piotra Szeligi okazała się niezwykle wyczerpująca dla obu zawodników, choć trwała zaledwie dwie rundy. Jeden i drugi potrzebowali pomocy, by opuścić halę, na której odbywała się gala FEN 28. Co więcej, Pudzianowski po walce trafił do szpitala.
 • MMA. Krystian Pudzianowski zawodnikiem FEN

  MMA. Krystian Pudzianowski zawodnikiem FEN

  Brat Mariusza Pudzianowskiego, Krystian (1-0, 1 KO), podpisał kontrakt z FEN. Debiut pod szyldem federacji 39-letniego fightera będzie miał miejsce 13 czerwca podczas gali FEN 28.
 • Walt Harris wrócił do klatki siedem miesięcy po utracie córki

  Walt Harris wrócił do klatki siedem miesięcy po utracie córki

  Walt Harris wrócił do klatki i chciał wygrać dla zamordowanej córki, ale poległ w niedzielnym starciu z Alistairem Overeem. Amerykański wojownik po walce z trudem powstrzymywał łzy - siedem miesięcy temu przeżył koszmar związany z uprowadzeniem i zastrzeleniem jego córki Aniah.
 • MMA. Kowalkiewicz wznowiła treningi

  Karolina Kowalkiewicz robi wszystko, by jak najszybciej zapomnieć o traumie spowodowanej koszmarną kontuzją sprzed blisko trzech miesięcy. Lekarze prognozowali, że czeka ją leczenie do końca roku. Tymczasem zawodniczka wróciła właśnie do treningu!
 • Wraca polskie MMA. Gala 29 maja w studiu telewizyjnym

  Wraca polskie MMA. Gala 29 maja w studiu telewizyjnym

  – Organizowałem gale 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Wieliczka czy na plaży w Amfiteatrze w Międzyzdrojach, a w czasie pandemii koronawirusa zapraszam na Babilon MMA do studia telewizyjnego. Wiem, że kibice czekają na świetne walki i są spragnieni wielkich sportowych emocji. Nasza organizacja jako pierwsza w Polsce wraca i gwarantuje znakomite widowisko w sportach walki – zaprasza Tomasz Babiloński.

Filmy - MALKOWSKI (6)

 • Niecodzienny trening Conora McGregora. Sparował z dwuletnim synem. Wideo

  Conor McGregor w styczniu wróci do klatki i prawdopodobnie zawalczy z Donaldem Cerrone. Ostatnio dodał na swoim instagramie wideo, jak w przerwie między treningami szkoli swojego dwuletniego syna. Czy w przyszłości jego potomek również będzie walczył?
 • Mamed Chalidow debiutuje na dużym ekranie! Wideo

  Mamed Chalidow debiutuje na ekranach kin w filmie "Underdog". Zawodnik MMA po przegranej walce z Tomaszem Narkunem zakończył karierę. Czy rola w filmie to początek nowej drogi dla sportowca?
 • Akop Szostak o swoim pochodzeniu

  Znany zawodnik MMA, kulturysta i gwiazda Instagrama Akop Szostak przyznał w rozmowie z Filipem Nowobilskim z kanału "Duży w Maluchu", że nie jest Polakiem. Mężczyzna jest zdania, że w przeszłości spotykał się w Warszawie z brakiem tolerancji, ale jednocześnie wykazuje się zrozumieniem względem osób, które odczuwają niechęć do innych nacji.
 • Gwiazda KSW pokazuje, czym jeździ

  Mateusz Gamrot pokazał czym jeździ. Niepokonany zawodnik MMA wziął udział w najnowszym odcinku z serii "Gwiazdy i ich pojazdy" emitowanym na YouTubowym kanale "Duży w Maluchu".