Małgorzata Pieńkowska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Małgorzata Pieńkowska ,

Artykuły - Małgorzata Pieńkowska (45)

 • Małgorzata Pieńkowska opowiedziała o przykrym incydencie

  Małgorzata Pieńkowska opowiedziała o przykrym incydencie

  O tym, że gwiazda serialu "M jak miłość" choruje na raka, wiedziała cała Polska. Wielu ludzi wspierało ją w walce z nowotworem, ale byli też tacy, którzy wykazali się zupełnym brakiem empatii. O jednym z takich incydentów Pieńkowska opowiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską w najnowszym odcinku instagramowego programu "Agata się kręci".
 • Małgorzata Pieńkowska opowiedziała o incydencie z czasów, gdy chorowała na raka

  Małgorzata Pieńkowska opowiedziała o incydencie z czasów, gdy chorowała na raka

  O tym, że gwiazda serialu "M jak miłość" choruje na raka, wiedziała cała Polska. Wielu ludzi wspierało ją w walce z nowotworem, ale byli też tacy, którzy wykazali się zupełnym brakiem empatii. O jednym z takich incydentów Pieńkowska opowiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską w najnowszym odcinku instagramowego programu „Agata się kręci”.
 • Małgorzata Pieńkowska pokazała córkę

  Małgorzata Pieńkowska pokazała córkę

  Małgorzata Pieńkowska zdobyła popularność dzięki roli Marysi w, kochanym przez Polaków, serialu „M jak miłość”. Dziś w jej ślady idzie córka.
 • Małgorzata Pieńkowska opuszcza "M jak miłość"?

  Małgorzata Pieńkowska opuszcza "M jak miłość"?

  Gdy dołączyła do ekipy TVN-owskiego serialu "Druga szansa", pojawiły się plotki, że zrezygnuje z roli w "M jak miłość". Czy to prawda?

Zdjęcia - Małgorzata Pieńkowska (22)

Filmy - Małgorzata Pieńkowska (1)

 • Co dalej z Arturem z "M jak miłość"?

  Słyszałem już różne plotki na temat mojej postaci. Najlepiej poinformowani o losach Artura są, oczywiście, dziennikarze - stwierdza Robert Moskwa, który wkrótce straci swoją serialową żonę. I, chociaż smuci go rozstanie z Małgorzatą Pieńkowską, cieszy się na zmiany w scenariuszu.