Małgorzata Pieczyńska

Artykuły - Małgorzata Pieczyńska (23)

 • Małgorzata Pieczyńska: Najcenniejsza lekcja

  Małgorzata Pieczyńska: Najcenniejsza lekcja

  Znakomita aktorka. Kobieta, która emanuje niezwykłym optymizmem. Niedawno skończyła 60 lat i czuje się znakomicie. Jej najsłynniejsze role pochodzą z filmów "Wierna rzeka", "Jezioro Bodeńskie", "Komediantka" i "Piłkarski poker". Właśnie wróciła na plan "M jak miłość", gdzie ekipa oraz aktorzy nagrywają nowe odcinki.
 • Małgorzata Pieczyńska: Wciąż czuję się młodo

  Małgorzata Pieczyńska: Wciąż czuję się młodo

  Burza czarnych włosów i południowy temperament sprawiły, że Małgorzata Pieczyńska była w latach 80. uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Z okazji 60. urodzin przypominamy najważniejsze ekranowe wcielenia aktorki, która ponad 30 lat temu wyjechała z Polski do Szwecji i nigdy tego nie żałowała.
 • Małgorzata Pieczyńska: Tu jest moje serce

  Małgorzata Pieczyńska: Tu jest moje serce

  Znakomita aktorka filmowa i teatralna Małgorzata Pieczyńska od lat żyje i pracuje w Szwecji, ale regularnie bywa w Polsce. Uwielbia grać w rodzimych produkcjach. To tu ma przyjaciół z dzieciństwa i najpiękniejsze wspomnienia.
 • Małgorzata Pieczyńska: W Szwecji dojrzałe kobiety nie są niewidzialne

  Małgorzata Pieczyńska: W Szwecji dojrzałe kobiety nie są niewidzialne

  Szwedzcy filmowcy mają lepsze warunki socjalne - twierdzi Małgorzata Pieczyńska. Chronią ich związki zawodowe, które czuwają nad przestrzeganiem ośmiogodzinnego dnia pracy i respektowaniem warunków finansowych. Gwiazda "Na Wspólnej" podkreśla, że jako dojrzała kobieta w Szwecji może liczyć na znacznie ciekawsze role niż w Polsce.
 • Małgorzata Pieczyńska: Nie żałuje opuszczenia Polski

  Małgorzata Pieczyńska: Nie żałuje opuszczenia Polski

  Małgorzata Pieczyńska nie żałuje decyzji o przeprowadzce do Szwecji. Podkreśla, że świetnie ułożyła tam sobie życie prywatne i zawodowe. Bardzo szybko zaczęła grać w szwedzkich produkcjach oraz zdobyła popularność i uznanie reżyserów. Obecnie występuje zarówno w Polsce, jak i w Szwecji, gdzie można ją oglądać w teatrze w Sztokholmie oraz w produkcjach filmowych.
 • Małgorzata Pieczyńska: Świąteczny wyjazd

  Małgorzata Pieczyńska: Świąteczny wyjazd

  Małgorzata Pieczyńska traktuje Boże Narodzenie jako okazję do odpoczynku. Od kilku lat wraz z mężem okres świąteczny spędza na zagranicznym wyjeździe. Gwiazda twierdzi, że straciła zapał do organizowania wystawnej wigilii, od kiedy jej syn postanowił spędzać całą zimę w Ameryce Południowej.
 • Małgorzata Pieczyńska: Na głęboką wodę

  Małgorzata Pieczyńska: Na głęboką wodę

  Do Szwecji zawiodła ją miłość. Znalazła tam nie tylko dom i rodzinne szczęście, ale też świetną pracę w teatrze i filmie. Małgorzata Pieczyńska („M jak miłość”, „Piłkarski poker”, „Ekstradycja”) przyznaje, że czuje się zadowolona tak z pracy, jak z prywatnego życia.
 • Małgorzata Pieczyńska: Rozdarte serce? Od dawna nie

  Małgorzata Pieczyńska: Rozdarte serce? Od dawna nie

  Nigdy między mną a mężem nie było kłamstwa ani manipulacji - zapewnia Małgorzata Pieczyńska.

Zdjęcia - Małgorzata Pieczyńska (1)

 • film.interia.pl
  "Quo Vadis": Pierwsza polska superprodukcja

Filmy - Małgorzata Pieczyńska (14)